Udbomningsstatistikker Bænkpres
Indenfor sidste 60 måneder

Vælg andet tidsinterval:


% : Procentdel af diskvalificerede stævner
B : Antal diskvalificerede stævner
S : Antal stævner i alt


Pl%BSNavnÅrgangKlub
1.10011 Steffen Andersen1987(S)Thisted VF
10011 Steffen Holm1978(M1)Tårnby SK
3.5024 Stefan Probst1987(S)Pure PP
4.5012 Anna Schjøtt1995(S)Sportshøjskolen
5012 Emil Drechsler1994(S)Thisted VF
5012 Morten L Jensen1993(S)ER Powerlifting
5012 Lise Madsen1953(M3)Thisted VF
5012 Allan Riis1971(M2)Aarhus AK
5012 Henrik Schoubye1964(M2)ER Powerlifting
5012 Martin Tryk1992(S)Horsens SK
11.3313 Mette G Jensen1985(S)ER Powerlifting
3313 Martin Voldum1973(M1)AK Frem
13.2927 Jonas Engelund1989(S)Videbæk SK
2927 John S Christensen1961(M3)Aalborg SK
2927 Frederik S Haslund1992(S)ER Powerlifting
16.2514 Annemia Pretzmann1992(S)Aarhus AK
17.2015 Thomas Skov1971(M2)Rødby M
2015 Thomas Thomsen1989(S)Thisted VF
19.1716 Cilie LA Simonsen1980(M1)Roskilde AK
1716 Pernille Lindstrøm1988(S)Sportshøjskolen
1716 Erik Rasmussen1962(M2)ER Powerlifting
1716 Torben Kristensen1958(M3)Sportshøjskolen
1716 Jan Hoffmann1972(M1)Aalborg SK
24.1119 Anders S Ki1982(S)Videbæk SK
25.10110 Martin Jensen1992(S)Aarhus AK
10110 Mads Friche1983(S)Sportshøjskolen
10110 Jakob Thrane Mainz1993(S)Sportshøjskolen
28.7115 Annette R Christensen1965(M2)Ry MK
29.5120 Bo Jensen1967(M2)Aarhus AK
30.001 Kristian Lyng1994(S)Sportshøjskolen
001 Sune S Rytke1987(S)Aarhus AK
001 Jonas B Pedersen1996(S)Sportshøjskolen
001 Victor B Jensen1994(S)Aarhus AK
001 Jens-Peter S Bjertrup1995(S)Aalborg SK
001 Jonas Christensen1986(S)Gudenådalens SK
001 Lars Mikkelsen1962(M2)Videbæk SK
001 Rasmus G Nørskov1996(S)Aarhus AK
001 Mikkel A Simonsen1996(S)Sportshøjskolen
001 Jesper Jensen1995(S)Pure PP
001 Trine Ø Bagger1986(S)AK Jyden
001 Bjørn Sønnichsen1990(S)Aarhus AK
001 Daniel M Heinrichsen1993(S)Hvidovre SF
001 Nikolai Melph1991(S)Sportshøjskolen
001 Smilla Lyhne2000(J)Thisted VF
001 Steffenie K Jensen1996(S)AK Atlas
001 Anders Witte1991(S)Københavns SK
001 Nikolaj E Eriksen1993(S)Aarhus AK
001 Mikkel Juul1995(S)Randers SM
001 Daniel F Gammelgaard1995(S)Pure PP
001 Lasse Johansen1994(S)Sportshøjskolen
001 Thomas H Meldgaard1992(S)AK Frem
001 Johannes Junge1989(S)AK Atlas
001 Charlie Tyrrestrup1989(S)Rødby M
001 Casper M Jensen1991(S)Ares
001 Anders B Lyhne1991(S)Pure PP
001 Marcus Kruse1999(J)Ebeltoft SK
001 Jacob Prehn1980(M1)Hvidovre SF
001 Simon Espensen1999(J)Pure PP
001 Andreas Espensen1996(S)Pure PP
001 Christopher S Simonsen1996(S)Hvidovre SF
001 Frederik T Nordberg1994(S)Pure PP
001 Thomas N Hansen1975(M1)Københavns SK
001 Lasse Moreau1965(M2)Tårnby SK
001 Tommy Rasmussen1946(M4)Rødby M
001 Yvonne Wamnes1992(S)Sportshøjskolen
001 Alexander Christensen1992(S)Aarhus AK
001 Sebastian N Lassen1991(S)Aarhus SVK
001 Bjørn Guldberg1994(S)AK Nordland
001 Peter Wood1968(M2)Horsens SK
001 Tania Pedersen1989(S)AK Frem
001 Stefanie Nielsen1992(S)Sportshøjskolen
001 Anne Karlsen1992(S)AK Frem
001 Anne SB Pedersen1994(S)Aarhus SVK
001 Laura E Lillelund1997(S)Aarhus SVK
001 Henriette V Nielsen1977(M1)Pure PP
001 Andreas Klug1984(S)Pure PP
001 Andreas Evald1992(S)Odense BBC
001 Christian H Amdi1993(S)Aarhus SVK
001 Simon G Sehested1994(S)AK Atlas
001 Martin Brix1977(M1)Aalborg SK
001 Niels Andersen1959(M3)Københavns SK
001 Bo Petersen1962(M2)Randers SM
001 Jukka Rysgaard1991(S)Thisted VF
001 Rebekka R Andersen1996(S)Aalborg SK
001 Uzay D Dinc1997(S)Hvidovre SF
001 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK
001 Julius Madsen1937(M4)Roskilde AK
001 Steffan Hansen1990(S)Tårnby SK
001 Jacob W Rousing1993(S)AK Jyden
001 Lars K Lund1984(S)Aalborg SK
001 Cecilie BE Rasmussen1995(S)Roskilde AK
001 Maria A Hansen1994(S)Roskilde AK
001 Linette Willumsen1997(S)Thisted VF
001 Mads JT Mark1993(S)Aarhus SVK
001 Morten Hegner1989(S)Københavns SK
001 Jonathan Gelslev1990(S)Københavns SK
001 Jan Sahlgren1960(M3)Tårnby SK
001 Magnus H Berg-jensen1997(S)PO Esbjerg
001 Kristoffer Moos1996(S)AK Jyden
001 Peter Rasmussen2000(J)Pure PP
001 Nikolaj K Stidsen1998(J)Pure PP
001 Anna S Rye1996(S)Horsens SK
001 Benjamin M Stougaard1992(S)Holstebro S
001 Casper Futtrup1989(S)Thisted VF
001 Mathias Brogaard1998(J)Holstebro S
001 Jan Peters1966(M2)Aalborg SK
001 Adam E Karsø2000(J)Aarhus SVK
001 Maja Bonde1993(S)Aarhus AK
001 Nicolaj Jepsen1998(J)Haderslev SK
001 Marlene S Christensen1969(M2)Gudenådalens SK
001 Jonas Mølvig1998(J)Tårnby SK
001 Thomas Reimers1968(M2)Tårnby SK
001 Lars B Krustrup1968(M2)Horsens SK
001 Nikolaj A Søndergaard1994(S)Videbæk SK
001 Kathrine Kristensen1987(S)Sportshøjskolen
001 Maria B Sørensen1989(S)ER Powerlifting
001 Marie L Kalmejer2004(SJ)Horsens SK
001 Morten Rasmussen1978(M1)Tårnby SK
001 Morten Sørig1969(M2)Tårnby SK
001 Lars H Jensen1955(M3)Tårnby SK
001 Sara Nielsen1994(S)AK Jyden
001 Laura G Bramsen1993(S)AK Jyden
001 Charlotte EM Kristensen1994(S)Aarhus SVK
001 Caroline MR Jacobi2001(J)AK Jyden
001 Lasse Sommer1993(S)AK Frem
001 Stefan Hannibal1985(S)Københavns SK
001 Patryk Bolek1994(S)Thisted VF
001 Niklas Johansen1991(S)HG Styrkeløft
001 Mette K Knudsen1993(S)Tårnby SK
001 Jørgen Grandjean-Thomsen1989(S)Thisted VF
001 Johnni Bjerregaard1990(S)Sportshøjskolen
001 Mathias L Kleinsøe1995(S)Aarhus AK
001 Dat Nguyen2002(J)Gudenådalens SK
001 Bertram Vorm2001(J)HG Styrkeløft
001 Emil B Eriksen2001(J)Gudenådalens SK
001 Rasmus Mogensen1998(J)Videbæk SK
001 Elias L Madsen1996(S)Københavns SK
001 Sebastian H Sørensen1998(J)AK Jyden
001 Marcus Boesen1999(J)Thisted VF
001 Ole Kringel1964(M2)AK Jyden
001 Carsten Henriksen1947(M4)
001 Thomas J Sørensen1981(M1)Thisted VF
001 Kasper Pørksen1988(S)Rødby M
001 Peter Vintersborg1941(M4)HG Styrkeløft
001 Peder Hindborg1986(S)Københavns SK
001 Mathias Blanchholm1989(S)Teutonia
001 Jesper M Pedersen2000(J)Thisted VF
001 Maria Bjerg1981(M1)Københavns SK
001 Tina Lund-lassen1989(S)Tårnby SK
001 Jeppe S Møller1996(S)Aalborg SK
001 Dariusz Slowik1977(M1)Videbæk SK
001 Mikkel Sølvkjær1987(S)Hobro SV
001 Max T Jeppesen1996(S)ER Powerlifting
001 Marie G-Rasmussen1983(S)Københavns SK
001 Chris Wood1997(S)Horsens SK
001 Caroline Stougaard1991(S)Aalborg SK
001 Agge S Larsen1988(S)Odense BBC
001 Tommy Hansen1988(S)Haderslev SK
001 Søren L Nielsen1993(S)Odense BBC
001 Daniel Christensen1980(M1)Aalborg SK
001 Søren Ø Bertelsen1961(M3)Horsens SK
001 Daniel Højland1993(S)Odense BBC
001 Tobias Hangel1992(S)Haderslev SK
001 Rene S Vestergaard1991(S)Thisted VF
001 Aneliya Stamatova1990(S)Odense BBC
001 Louise U Madsen1988(S)Odense BBC
001 Marte I Sverdrup1993(S)Aalborg SK
001 Lotte Ditlev1992(S)Aarhus AK
001 Joakim Jørgensen1994(S)Roskilde AK
001 Thor J Lomborg1977(M1)Tårnby SK
001 Mads Hermansen1981(M1)Rødby M
001 Cæcilie L Bonne1991(S)Aalborg SK
001 Kathja Sejer1989(S)Pure PP
174.002 Jonas Bjerre1993(S)Sportshøjskolen
002 Søren Hvid Hyldig1986(S)AK Frem
002 Pia Skovborg1963(M2)Roskilde AK
002 Fransisco Romero-karlsen1944(M4)Teutonia
002 Svend Stensgaard1922(M4)Rødby M
002 Ditte LJ Pedersen1990(S)Odense BBC
002 Camilla M Kristensen1988(S)Københavns SK
002 Bent M Kristensen1968(M2)Ares
002 Luchas SE Karlson2004(SJ)AK Frem
002 Anders E Stilbo1996(S)Hvidovre SF
002 Amalie S Nielsen1994(S)Københavns SK
002 Mads Lehmann Broe1996(S)Sportshøjskolen
002 John Smedemark1976(M1)AK Odin
002 Christian Cederquist1993(S)Tårnby SK
002 Bo Eriksen1974(M1)Odense BBC
002 Marie LS Veigert1995(S)Aarhus AK
002 Keld B Ingerslev1966(M2)Aarhus AK
002 Kathrine H Bak1981(M1)Tårnby SK
002 Karoline R Grønkjær2001(J)Thisted VF
002 Leon S Simonsen1992(S)Thisted VF
002 Dennis Thomsen1975(M1)AK Jyden
002 Daniel Dørge1993(S)Odense BBC
002 Mathias F Rasmussen1996(S)Aarhus AK
002 Karsten Lyngbeck1991(S)Odense BBC
002 Jesper Vogelius2000(J)Rødby M
002 Julie M Nielsen1997(S)Thisted VF
002 Tobias Kokholm1991(S)Thisted VF
002 Pernille B Bramsen1990(S)Pure PP
002 Emil R Kjær1994(S)Aarhus SVK
002 Mathias Monhart1990(S)Hvidovre SF
002 Peter I Jensen-Smidt2002(J)Gudenådalens SK
002 Rasmus L Knudsen1995(S)Rødby M
002 Daryoush Yazdanyar1986(S)Københavns SK
002 Horst Diter1943(M4)Ares
002 Mads B Holst1989(S)Aalborg SK
002 Finn Knudsen1947(M4)Rødby M
002 Nikolaj Nordstrøm1999(J)Rødby M
002 Lars Guldberg1963(M2)AK Nordland
002 Kevin Salby2003(SJ)AK Odin
002 Timmy Ibro1989(S)Sportshøjskolen
002 Stine Greendahl1999(J)Haderslev SK
002 Jonathan B Kristensen1998(J)Thisted VF
002 Jens J Søndergaard1996(S)Teutonia
002 Rene F Hedegaard1990(S)Horsens SK
002 Andreas Houmark1999(J)Thisted VF
002 Sara E Andreassen1993(S)Aarhus AK
002 Stine Boysen1983(S)Roskilde AK
002 Astrid B Nielsen1993(S)Sportshøjskolen
002 Egill A Valsson1978(M1)Aarhus AK
002 Patrick S Poulsen1994(S)Thisted VF
002 Rasmus Jensen1973(M1)Roskilde AK
002 Marie LL Knudsen1990(S)Aarhus SVK
002 Maren M Bielefeldt1999(J)Holstebro S
002 Julie A Hansen1991(S)Københavns SK
002 Jens Serup1955(M3)Hobro SV
002 Lene Wollesen1995(S)Pure PP
230.003 Niels H Christensen1977(M1)AK Jyden
003 Charlotte Esbjørn1968(M2)Target
003 Svend Bradtberg1962(M2)Ares
003 Bent Hansen1941(M4)Roskilde AK
003 Dannie Kyllingsbæk1989(S)Thisted VF
003 Jakob LR Nielsen2000(J)Pure PP
003 Jacob Stegelmann1980(M1)Aarhus AK
003 Per Berndorff1960(M3)Københavns SK
003 Mareks Bartasevics1990(S)Odense BBC
003 Tobias H Juul2002(J)Gudenådalens SK
003 Sissel P Machholm1994(S)Aarhus SVK
003 Kathrine J Forsberg1996(S)Horsens SK
003 Benjamin LT Mogensen1996(S)Ebeltoft SK
003 Jens Jepsen1970(M2)Tårnby SK
003 Peter Hansen1962(M2)Københavns SK
003 Matti Christensen1995(S)Thisted VF
003 Hans L Christensen1991(S)Ry MK
003 Verner Nielsen1940(M4)SK Atlas
003 Channe Hviid1994(S)Odense BBC
003 Lasse Justesen2000(J)Gudenådalens SK
003 Lonnie B Pedersen1975(M1)AK Frem
003 Henning Stenkjær1947(M4)Teutonia
003 Martin Faber1982(S)AK Frem
003 Thomas Nielsen1992(S)Aarhus SVK
003 Martin S Nielsen1994(S)AK Frem
003 Julius Baltrusaitis1991(S)Aarhus AK
003 Danni Iversen1987(S)Horsens SK
003 Amalie Larsson1992(S)Københavns SK
003 Mathilde M Pedersen1998(J)Thisted VF
003 Nanna Nørgaard1993(S)Aalborg SK
003 Isodora ElsebethAnnamaria Nielsen1960(M3)Roskilde AK
003 Svend L Christensen1958(M3)Ry MK
003 Jonas B Andersen1989(S)ER Powerlifting
263.004 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK
004 Niels Stærkjær1966(M2)Aarhus AK
004 Nickolaj Olsen1994(S)Københavns SK
004 Maj B Rames1989(S)Sportshøjskolen
004 Bennie Andersen1970(M2)Rødby M
004 Benjamin L Svendsen1988(S)Videbæk SK
004 Mads Pedersen1989(S)Gudenådalens SK
004 Lars Mogensen1996(S)Videbæk SK
004 Peter H Eriksen1970(M2)Rødby M
004 Victor Fredhave2000(J)Grenå SK
004 Marianne Nordstrøm1980(M1)Rødby M
004 Jesper Clausen1976(M1)Haderslev SK
004 Tanja Rasmussen1972(M1)Horsens SK
004 Michael Broek1977(M1)AK Odin
004 Michael Haxgart1995(S)Hvidovre SF
004 John Terragni1947(M4)Aalborg SK
004 John Lukassen1961(M3)Gudenådalens SK
004 Emil Therkelsen1983(S)Københavns SK
004 Ditte F Hansen1984(S)Gudenådalens SK
004 Henrik Schougaard1966(M2)Aarhus AK
004 Benjamin F Andersen2001(J)Thisted VF
004 Steffen Golczyk1968(M2)Randers SM
285.005 Bjørn Frederiksen1979(M1)Hjørring SS
005 Johan S Madsen1988(S)Københavns SK
005 Ronni B Christensen1995(S)Sportshøjskolen
005 Eva Buxbom1969(M2)Horsens SK
005 Lauge Fredhave1972(M1)Grenå SK
005 Kim Salby1961(M3)AK Odin
005 Frederik K Christensen1991(S)Roskilde AK
005 Benny Jensen1964(M2)Sportshøjskolen
005 Katja Jørgensen1988(S)Sportshøjskolen
005 Jan B Traulsen1948(M4)Teutonia
005 Mickel Dahl Flensborg1996(S)Tårnby SK
005 Kamilla W Bøgedal1995(S)Københavns SK
005 Rasmus Mortensen1979(M1)Grenå SK
005 Michael Nørlev1978(M1)Hjørring SS
005 Peter Petersen1962(M2)Aarhus AK
005 Gert F Karlson1966(M2)Grenå SK
005 Ruben N Donde2001(J)Københavns SK
005 Danny O Jensen1988(S)Aarhus SVK
005 Kent T Flåten1979(M1)Københavns SK
005 Kirsten Gylling1957(M3)Grenå SK
005 Tim Nielsen1965(M2)Københavns SK
306.006 Bjørn Nielsen1959(M3)Roskilde AK
006 Alex G Thorsen1990(S)AK Frem
006 Jørgen Rasmussen1973(M1)Horsens SK
006 Andreas Sørensen1990(S)Target
006 Ole Madsen1947(M4)SK Atlas
006 Sonny M Kastberg1995(S)Horsens SK
006 Quendrim Halili1992(S)Grenå SK
006 John Koedstrøm1960(M3)AK Odin
006 Kim D Hansen1971(M2)Tårnby SK
006 Lise Frederiksen1982(S)Hjørring SS
006 Marc Møgelbjerg1975(M1)Gudenådalens SK
006 Frederik OT Mogensen1994(S)Sportshøjskolen
318.007 Klaus Larsen1972(M1)Ares
007 Michael Herrmann1988(S)Horsens SK
007 Gert Olsen1963(M2)Ares
007 Rune Glud1982(S)AK Nordland
322.008 Simon Donde1966(M2)Københavns SK
008 Nicolaj Scupii1994(S)Aalborg SK
008 Allan S Kornval1944(M4)Albertslund SF
008 Dan Kristensen1969(M2)Thisted VF
326.009 Vibeke Bergmann1979(M1)Aarhus AK
009 Hans Thyssing1953(M3)Tårnby SK
009 Jan Bertelsen1955(M3)Grenå SK
009 Henrik Sørensen1973(M1)Gudenådalens SK
009 Michael Melchorsen1972(M1)Ares
331.0010 Kristinn Arnason1986(S)Thisted VF
0010 Stella Jensen1964(M2)Grenå SK
0010 Jeppe F Balsby1986(S)Aarhus AK
0010 Annette Pedersen1968(M2)Sportshøjskolen
335.0011 Sune Bang1977(M1)Aarhus AK
0011 Allan Fuglsang1950(M4)SK Atlas
0011 Jesper B Mikkelsen1989(S)Sportshøjskolen
338.0012 Bo Jensen1955(M3)Grenå SK
339.0014 Johnni Andersen1977(M1)AK Frem
340.0018 Maria K Jensen1985(S)Aarhus AK




Link til denne side
::
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function show_powerliftingdb_links() in /var/www/styrke.dk/public_html/scripts/bommer.php:250 Stack trace: #0 /var/www/styrke.dk/public_html/func.php(252): include() #1 /var/www/styrke.dk/public_html/func.php(219): content->includeContent() #2 /var/www/styrke.dk/public_html/index.php(209): content->show() #3 {main} thrown in /var/www/styrke.dk/public_html/scripts/bommer.php on line 250