Stævneoptælling
Antal deltagelser i stævner, 2024, 3-kamp & BænkpresRangliste over antal stævnedeltagelser. Divisionsturneringen tæller ikke med.
Ranglister: 3-Kamp, Bænkpres, 3-kamp + Bænkpres
Pl. | Antal | Navn | Stævner |
1 | 4 | John Terragni, | EM Masters, DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Masters |
4 | Lisette I Hansen, | HaSK X OLC Open, DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior, DM Klassisk | |
4 | Stephan Vorup, | EM Masters, DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Masters | |
4 | Kim D Hansen, | HaSK X OLC Open, DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Masters | |
4 | Kathrine H Bak, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior, VM Bænkpres Klassisk, VM Bænkpres Udstyr | |
4 | Robert N Jæger, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup, Aask Open, Udstyr | |
7 | 3 | Sofie N Jørgensen, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Junior , Aask Open, Klassisk |
3 | Peter Slipsager, | AAK Open, Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
3 | Robert Stampe, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup, Aask Open, Klassisk | |
3 | Kent T Flåten, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
3 | Nicki Lentz, | DM Styrkeløft, Arnold Sports Festival UK, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
3 | Mille O Høyer, | HaSK X OLC Open, Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
3 | Tobias Sørensen, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior, Aask Open, Klassisk | |
3 | Maria K Jensen, | Jørgen Krog Cup, Aask Open, Udstyr, VM Bænkpres Udstyr | |
3 | Jan Dam-Nielsen, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Masters | |
3 | Maria MT Jacobsen, | AAK Open, Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
3 | Mikkel Nehlsen Sørensen, | HaSK X OLC Open, AAK Open, DM Klassisk | |
3 | Emil Jensen, | DM Klassisk Junior , Jørgen Krog Cup, Aask Open, Klassisk | |
19 | 2 | Jesper Vogelius, | EM Klassisk, VM Klassisk |
2 | Martine I Jørgensen, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Tim K Hammer, | Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Nanna Malmgaard, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Marcus Kruhøffer, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Morten Sørig, | VM Bænkpres Klassisk, VM Bænkpres Udstyr | |
2 | Thomas K Bertelsen, | DM Klassisk Junior , Aask Open, Klassisk | |
2 | Buster Jepsen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Kim Salby, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Daniel E Ussing, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Mathilde Østergaard, | EM Klassisk, VM Klassisk | |
2 | Sara E Paaske, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Mads Pedersen, | EM Klassisk, Aask Open, Klassisk | |
2 | Michael Nørlev, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup | |
2 | Lena KS Andersen, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Mathias F Vestergaard, | DM Klassisk Junior , DM Klassisk | |
2 | Linda Veedfald, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Sebastian Hoffmann, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Sebastian Mortensen, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Julie LHindorf Danielsen, | DM Klassisk Junior , DM Klassisk | |
2 | Karl LT Hansen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Camilla Christensen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Jakob B Kristensen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Tobias Carstensen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Eva Buxbom, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
2 | Ditte F Hansen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup | |
2 | Josefine ML Christensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup | |
2 | Maria Mortensen, | Jørgen Krog Cup, DM Klassisk | |
2 | Sebastian Sabroe, | Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Frederik R Jørgensen, | Jørgen Krog Cup, Aask Open, Klassisk | |
2 | John Smedemark, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup | |
2 | Martin Simonsen, | EM Klassisk, VM Klassisk | |
2 | Anna K Haar, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Katja Jørgensen, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Thomas N Anderson, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Marc B Sørensen, | Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Steffen Botterhuis, | Jørgen Krog Cup, DM Klassisk | |
2 | Louise H Nielsen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Rebekka R Andersen, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Gert F Karlson, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Aask Open, Klassisk | |
2 | Tine Ø Nielsen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Lars Mikkelsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters, Jørgen Krog Cup | |
2 | Maria V Skotner, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Stine Park, | AAK Open, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Rasmus D Sørensen, | Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Lasse Just, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Martin H Stenvang, | DM Klassisk Junior , Aask Open, Klassisk | |
2 | Henrik Sørensen, | Jørgen Krog Cup, VM Bænkpres Klassisk | |
2 | Linda Thomsen, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Sebastian VK Zoega, | AAK Open, DM Klassisk | |
2 | Anders Maare, | Aask Open, Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Maja Bonde, | EM Klassisk, DM Klassisk | |
2 | Jørgen Rasmussen, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Nina Lieb, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Ida W Nielsen, | DM Klassisk Junior , Jørgen Krog Cup | |
2 | Anna S Rye, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Josefine M Seegert, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Jacob Rudbeck, | DM Klassisk Junior , DM Klassisk | |
2 | Daniella BDC Esteves, | DM Klassisk Junior , DM Klassisk | |
2 | William S Catak, | HaSK X OLC Open, Aask Open, Klassisk | |
2 | Søren J Dich, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Brian H Holgersen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Mads Witthøft, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Mads S Korsbæk, | HaSK X OLC Open, Aask Open, Klassisk | |
2 | Kim ES Østergaard, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Tobias K Lauridsen, | DM Klassisk Junior , Jørgen Krog Cup | |
2 | Isodora EA Nielsen, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Elias AB Bredvig, | HaSK X OLC Open, Jørgen Krog Cup | |
2 | Christopher T Carman, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Andreas F Dalsgaard, | DM Klassisk Junior , DM Klassisk | |
2 | Klara H Bentsen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Marie-louise Petersen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Freya Nielsen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Jesper S Kjær, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Ulrik H Schmidt, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Jens K Frederiksen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Calle Å Povlsen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Ulla Nancy, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Philip TD Vu, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk Junior | |
2 | Svend Bradtberg, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Adam E Karsø, | DM Styrkeløft, Aask Open, Udstyr | |
2 | Martin Dahm, | DM Styrkeløft, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Mia Tovgaard, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Maj B Rames, | DM Styrkeløft, VM Bænkpres Udstyr | |
2 | Nora B Jensen, | DM Styrkeløft, EM Masters | |
2 | Søren Glent-madsen, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Laura L Nielsen, | DM Klassisk Junior , Aask Open, Klassisk | |
2 | Julie A Hansen, | DM Styrkeløft, VM Bænkpres Udstyr | |
2 | Karen T Andersen, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
2 | Lasse L Kjeldsberg, | HaSK X OLC Open, DM Klassisk | |
2 | Nickolaj Olsen, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
2 | Jane Aaberg, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
2 | Emil Karlsen, | DM Klassisk Junior , Aask Open, Udstyr | |
2 | Daniel B Jæger, | DM Klassisk Junior , Jørgen Krog Cup | |
2 | Jonas VW Lundberg, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Jens LT Vinther, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Lars K Lund, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Mikkel P Pedersen, | EM Masters, DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
2 | Casper Futtrup, | DM Styrkeløft, EM Open, Sub-Junior, Junior | |
118 | 1 | Maria D Nørgaard, | Jørgen Krog Cup |
1 | Maria H Nielsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Oliver Banke, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Salar Zaki, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Igor Syrytsin, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Martin F Madsen, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Thea Mølvadgaard, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Dorthea Dittmer, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Otto Stoklund, | DM Klassisk Junior | |
1 | Joakim G Larsen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Lærke S Carlsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Thomas H Meldgaard, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Niklas S Jepsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Kate B Cox, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Marie LS Veigert, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Cæcilie Vedel, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Julianna Wood, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Zhang Tianci, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jette A Lindbjerg, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Alexander Daugbjerg, | DM Klassisk Junior | |
1 | Martin B Thomsen, | EM Open, Sub-Junior, Junior | |
1 | Rasmus Skovbo, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Malthe Lohse, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Rene S Vestergaard, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Asbjørn Tinning, | DM Klassisk Junior | |
1 | Emilie L Patino, | DM Klassisk Junior | |
1 | Thilde O Kristensen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Klara W Holgersen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Laura B Pedersen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Caroline C Andersen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Emma M Jørgensen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Liva Raahauge, | DM Klassisk Junior | |
1 | Selina Stolzenbach, | DM Klassisk Junior | |
1 | Sofia T Vestesen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Astrid EH Christensen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Peter Petersen, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Bo Petersen, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Steffen Golczyk, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Rasmus Mortensen, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Tobias Kokholm, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Emil Ottosen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Johnni Andersen, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Fabrice Knecht, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Philip T Borg, | DM Klassisk Junior | |
1 | Juliane B Budde, | DM Klassisk Junior | |
1 | Anders N Kaag, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Dirch H Albinus, | DM Klassisk Junior | |
1 | Thor Bengtsson, | DM Klassisk Junior | |
1 | Mads B Holst, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Martin Faber, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Mads Houmann, | DM Klassisk Junior | |
1 | Janus Priess, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Michael Herrmann, | Jørgen Krog Cup | |
1 | Christian H Mohr, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jens R Andersen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Laurids Jensen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Nicklas Wollesen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Sebastian P Holt, | DM Klassisk | |
1 | Anders S Ki, | DM Klassisk | |
1 | Frederik OT Mogensen, | DM Klassisk | |
1 | Kasper Sørensen, | DM Klassisk | |
1 | Kevin Feldfoss, | DM Klassisk | |
1 | Benjamin Poulsen, | DM Klassisk | |
1 | Marcus M Elmgreen, | DM Klassisk | |
1 | Jonas K Larsen, | DM Klassisk | |
1 | Christopher S Simonsen, | DM Klassisk | |
1 | Mikkel Lindgreen, | DM Klassisk | |
1 | Mads Friche, | VM Bænkpres Udstyr | |
1 | Sofie S Bengtson, | VM Bænkpres Klassisk | |
1 | Jakob LR Nielsen, | VM Bænkpres Klassisk | |
1 | Kathrine J Forsberg, | VM Bænkpres Klassisk | |
1 | Alberto P Colomar, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Elias M Grøndahl, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Anders Steensig, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Alexander O Andersen, | DM Klassisk | |
1 | Rune H Zachariassen, | DM Klassisk | |
1 | Malthe Røder, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Signe S Holm, | DM Klassisk | |
1 | Jonas H Andersen, | DM Klassisk | |
1 | Mathias Kloch, | DM Klassisk | |
1 | Camilla K Cullum, | DM Klassisk | |
1 | Cecilie Duus, | DM Klassisk | |
1 | Caroline AS Skovlind, | DM Klassisk | |
1 | Mia Schjøtt Irving, | DM Klassisk | |
1 | Sebine CM Nielsen, | DM Klassisk | |
1 | Mathilde D Skovgaard, | DM Klassisk | |
1 | Andreas Olsen, | DM Klassisk | |
1 | Christina Størup, | DM Klassisk | |
1 | Emilie Højfeldt, | DM Klassisk | |
1 | Emil Christiansen, | DM Klassisk | |
1 | Esben V Rasmussen, | DM Klassisk | |
1 | Markus G Knudsen, | DM Klassisk | |
1 | Rasmus Sjøgren, | DM Klassisk | |
1 | Michael Madsen, | DM Klassisk | |
1 | Lukas F Hansen, | DM Klassisk | |
1 | Rasmus BI Ziegler, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Zander B Johansen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Jeppe W Zakariassen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Jesper J Albinus, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Malthe B Fuglkjær, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Mads Nielsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Gustav D Jensen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Frederik R Pedersen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Christopher N Nissen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Alex L Dietz, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Mark Guldager, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Ulrik Nielsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Christian Hansen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Alexander T Stein, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Valdemar D Kjøller, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Jonathan Nielsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Emil A Bækdal, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Mads Hjermitslev, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Zacharias G Petersen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Andreas S Bach, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Lauge M Pedersen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Benjamin H Thomsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Frederik B Larsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Jakob S Kristensen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Jeppe F Balsby, | Aask Open, Udstyr | |
1 | Jacob M Barsøe, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Rune B Bildtoft, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Loke R Olsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Peter Rohmann, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Oliver Engelmand, | DM Klassisk Junior | |
1 | Amalie C Stok, | Aask Open, Udstyr | |
1 | Magnus W Sørensen, | Aask Open, Udstyr | |
1 | Signe L Bisgaard, | Aask Open, Udstyr | |
1 | Meklas Majlandt, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Phi J Nguyen, | Aask Open, Udstyr | |
1 | Christian Graham, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Casper HB Hauge, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Noah F Vad, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Nicolas W Christiansen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Peter L Bæk, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Bjørn Sønnichsen, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Anton S Egholm, | Aask Open, Klassisk | |
1 | Marcus K Borring, | DM Klassisk Junior | |
1 | Dan Kristensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Viktor Jørgensen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Karla N Nielsen, | AAK Open | |
1 | Jonas Bjerre, | AAK Open | |
1 | Anders Rindom, | AAK Open | |
1 | Steffen Hansen, | AAK Open | |
1 | Yvonne Wøidemann, | AAK Open | |
1 | Anne Sofie S Nilausen, | AAK Open | |
1 | Louise G Søndergaard, | AAK Open | |
1 | Laura V Tolstrup, | AAK Open | |
1 | Marcus E Sørensen, | AAK Open | |
1 | Cecilie S Udholm, | AAK Open | |
1 | Thomas Norgreen, | AAK Open | |
1 | Francesco Napoli, | AAK Open | |
1 | August M Stender, | AAK Open | |
1 | Jacob Joon, | AAK Open | |
1 | Christoffer Pold, | AAK Open | |
1 | Emil B Jensen, | AAK Open | |
1 | Lasse Johansen, | AAK Open | |
1 | Emil H Josephsen, | AAK Open | |
1 | Victor Knudsen, | AAK Open | |
1 | Martin Brix, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Niels J Hjortshøj, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Hamza Brulic, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Svend Stouby, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Andreas Klug, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Michel V Eijgen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Rasmus Thøgersen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Lukas W Nielsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Anders RD Thomsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Kasper D Gram, | AAK Open | |
1 | Rune Glud, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Rasmus Skriver, | AAK Open | |
1 | Patrick Moore, | AAK Open | |
1 | Kristian Knudsen, | AAK Open | |
1 | Dan Jespersen, | AAK Open | |
1 | Samuel F Søndergaard, | AAK Open | |
1 | Daniel H Machado, | AAK Open | |
1 | Mads Dalgaard, | AAK Open | |
1 | Gabriel B Gosden, | AAK Open | |
1 | Saxo L Skibye, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jacob Mikkelsen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Tobias Poulsen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Morten T Dalfoss, | HaSK X OLC Open | |
1 | Nikolaj Emmen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Cecilie Birkedal, | HaSK X OLC Open | |
1 | Michelle K Nyskjold, | HaSK X OLC Open | |
1 | Freja M Schjøtt, | HaSK X OLC Open | |
1 | Jonas G Højer, | HaSK X OLC Open | |
1 | Christian B Christensen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Rasmus Carlsen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Morten F Hansen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Marcus Leth, | HaSK X OLC Open | |
1 | Steffan Hansen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Thomas B Smidt, | HaSK X OLC Open | |
1 | Philip B Madsen, | HaSK X OLC Open | |
1 | Henning Frost Meyhoff, | HaSK X OLC Open | |
1 | Rasmus H Rasmussen, | HaSK X OLC Open | |
1 | David M Nielsen, | DM Styrkeløft | |
1 | Jens P Smalbro, | EM Klassisk | |
1 | Noah Keldsen, | DM Styrkeløft | |
1 | Emil S Hoe, | AAK Open | |
1 | Kristian Jensen, | AAK Open | |
1 | Janus B Frandsen, | AAK Open | |
1 | Magnus Skovhus, | AAK Open | |
1 | Daniel B Nielsen, | AAK Open | |
1 | Cilie LA Simonsen, | DM Styrkeløft | |
1 | Oskar V Snedker, | DM Styrkeløft | |
1 | Suersaq N Kristiansen, | DM Styrkeløft | |
1 | Kasper Martinussen, | DM Styrkeløft | |
1 | Sune Bak, | DM Styrkeløft | |
1 | Jan Sahlgren, | DM Styrkeløft | |
1 | Ole Olsen, | DM Styrkeløft | |
1 | Molly Skovgaard, | DM Styrkeløft | |
1 | Maija Tarena, | DM Styrkeløft | |
1 | Theis VR Clemmensen, | DM Styrkeløft | |
1 | Mickel Dahl Flensborg, | DM Styrkeløft | |
1 | Tobias U Lorensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Oskar O Benn, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Leon Pham, | DM Klassisk Junior | |
1 | Philip Bang, | DM Klassisk Junior | |
1 | Frederik S Eskildsen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Victor AB Due, | DM Klassisk Junior | |
1 | Viktor L Brejnholt, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jeppe Miksa, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jonas L Nyborg, | DM Klassisk Junior | |
1 | Hjalmar K Jønsson, | DM Klassisk Junior | |
1 | Victor H Bang, | DM Klassisk Junior | |
1 | Isaac S Rasmussen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jeppe R Benzon, | DM Klassisk Junior | |
1 | Victor E Fuglsang, | DM Klassisk Junior | |
1 | Christian K Thyssen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Frederik N Enger, | DM Klassisk Junior | |
1 | Frederik Hinze, | DM Klassisk Junior | |
1 | Per Hernæs, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Rasmus Adrian, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Malthe A Iversen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Mathias Ølgaard, | DM Klassisk Junior | |
1 | John Lukassen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Benjamin B Macintyre, | DM Klassisk Junior | |
1 | Jacob K Heise, | DM Klassisk Junior | |
1 | Christopher Henriksen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Regin SGA Stergakis, | DM Klassisk Junior | |
1 | Christian N Enger, | DM Klassisk Junior | |
1 | Aske V Carlsen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Tanapat Tuikrua, | DM Klassisk Junior | |
1 | Sejer Dalum, | DM Klassisk Junior | |
1 | Janus Jespersen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Albert H Nyholm, | DM Klassisk Junior | |
1 | Asbjørn HM Viuff, | DM Klassisk Junior | |
1 | Laurits E Due, | DM Klassisk Junior | |
1 | Emil ES Nielsen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Frederik D Sinkbæk, | DM Klassisk Junior | |
1 | Mikkel K Nørgaard, | DM Klassisk Junior | |
1 | Yannick B Jørgensen, | DM Klassisk Junior | |
1 | Lucas Beltner, | DM Klassisk Junior | |
1 | Per Berndorff, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Henning G Thorsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Anton DS Rasmussen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Tina Kirk, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Naja G Hansen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Lise Madsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Caroline W Olsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Celina Sørensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Anne Skaalum, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Louise Frederiksmose, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Michael K Jensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Heidi Pedersen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Søren Kragh, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Theodor Kongstad, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Phillip Graversen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Vithus F Ingemann, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Christian Simonsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Nikolaj Schou, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Emil Pedersen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Camilla Kjærside, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Freja H Willumsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jan Marek, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Bertel Bolt-jørgensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Frank Bräuner, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Michael Nielsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jesper Mogensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Kenneth Kyvsgaard, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Henrik Schmidt-lund, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jesper Seiersen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Peter Thostrup, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Janick Navne, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Thomas W Sørensen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jonathan Cope, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jules B Colding, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jann Nielsen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jan Flaaris, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Jesper E Overgaard, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Karsten Fischer-Vig, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Johnny D Pedersen, | DM Klassisk Sub-Junior og Masters | |
1 | Sebastian Jensen, | DM Klassisk |
Printervenlig side | Database søgeforme | Billeder: Billeder € Nyeste € Tilføj | Kontakt