LIVE Resultater

DM Bænkpres Aalborg SK 30 Nov-1 Dec 2013
ER Open Albertslund 24-25 Jan 2014
DM Sub-Junior, Junior 3-kamp Albertslund 26 Jan 2014
DM-B 3-kamp Hvidovre/Ares 15 Feb 2014
DM-C 3-kamp Hvidovre/Ares 15 Feb 2014
DM Masters 3-kamp Hvidovre/Ares 16 Feb 2014
NM Sub-Junior/Junior 3-kamp Aalborg (Sportshøjskolen) 22 Feb 2014
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Næstved 15 Mar 2014
Videbæk Cup Videbæk 29 Mar 2014
DM Klassisk 3-kamp ER Powerlifting 5-6 Apr 2014
AaSK Open, Udstyr 3-kamp Aalborg 16 Maj 2014
AaSK Open, Klassisk 3-kamp Aalborg 17 Maj 2014
SM Bænkpres Københavns SK 16 Aug 2014
JM Bænkpres Thisted 16 Aug 2014
3. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Tårnby SK/Hvidovre SF 29 Aug 2014
DM Bænkpres Klassisk Aalborg (AaSK) 20-21 Sep 2014
JM 3-kamp Aarhus AK 11 Okt 2014
SM 3-kamp Hvidovre SF/Ares 11 Okt 2014
DM Masters Dødløft og Squat 3-kamp Tårnby 8 Nov 2014
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby 22-23 Nov 2014
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby 22-23 Nov 2014
DM Bænkpres Rødby 29-30 Nov 2014
Divisionsturneringensfinale 3-kamp Aalborg SK 6 Dec 2014
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Ares/Københavns SK 17 Jan 2015
DM Sub-Junior, Junior, Masters 3-kamp Rødby 24-25 Jan 2015
ER Open, Udstyr Albertslund 30-31 Jan 2015
ER Open, Klassisk Albertslund 30-31 Jan 2015
DM-A 3-kamp Videbæk 7-8 Mar 2015
2. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk 28 Mar 2015
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK/Ares 28 Mar 2015
DM Klassisk 3-kamp Thisted 5-6 Apr 2015
Jørgen Krog Cup Videbæk 25 Apr 2015
AaSK Open, Udstyr 3-kamp Aalborg 15-16 Maj 2015
AaSK Open, Klassisk 3-kamp Aalborg 15-16 Maj 2015
SM Bænkpres Københavns SK 15 Aug 2015
JM Bænkpres Horsens 15 Aug 2015
3. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk 29 Aug 2015
DM Klassisk Bænkpres Københavns SK 26-27 Sep 2015
SM 3-kamp Rødby 10 Okt 2015
JM 3-kamp Videbæk 10 Okt 2015
DM Masters Squat SQ Tårnby 7 Nov 2015
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby 21-22 Nov 2015
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby 21-22 Nov 2015
DM Bænkpres Sportshøjskolen, Aalborg 28-29 Nov 2015
Divisionsturneringensfinale 3-kamp Videbæk 5 Dec 2015
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Tårnby SK 16 Jan 2016
1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk SS 16 Jan 2016
ER Open, Udstyr Albertslund 29-30 Jan 2016
ER Open, Klassisk Albertslund 29-30 Jan 2016
DM Senior, Sub-Junior, Junior, Masters 3-kamp Aalborg SK 5-6 Mar 2016
DM Klassisk 3-kamp ER Powerlifting 1-3 Apr 2016
Jørgen Krog Cup Videbæk SS 30 Apr 2016
AaSK Open, Klassisk 3-kamp Aalborg SK 21-22 Maj 2016
AaSK Open, Udstyr 3-kamp Aalborg SK 21-22 Maj 2016
2. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk SS 28 Maj 2016
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Tårnby SK 28 Maj 2016
SM Styrkeløft 3-kamp ER Powerlifting 3 Sep 2016
JM Styrkeløft 3-kamp AK Frem, Randers 3 Sep 2016
JM Bænkpres AK Frem, Randers 4 Sep 2016
SM Bænkpres ER Powerlifting 4 Sep 2016
DM klassisk bænkpres, Senior, Sub-Junior, Junior, Masters Aalborg SK 24-25 Sep 2016
3. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk SS 22 Okt 2016
3. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Tårnby SK 22 Okt 2016
DM Masters Squat SQ Tårnby Styrkeløfter Klub 5 Nov 2016
DM Masters Dødløft DL Tårnby Styrkeløfter Klub 5 Nov 2016
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby SK 18-20 Nov 2016
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby SK 18-20 Nov 2016
DM Senior, Sub-Junior, Junior, Masters Videbæk SS 26-27 Nov 2016
Divisionsturneringensfinale 3-kamp Tårnby SK 3 Dec 2016
1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens (HSK) 21 Jan 2017
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 21 Jan 2017
ER Open Udstyr Albertslund 3-4 Feb 2017
ER Open Klassisk Albertslund 3-4 Feb 2017
DM Styrkeløft 3-kamp Albertslund (E.R.Powerlifting) 4-5 Mar 2017
DM Klassisk 3-kamp Aarhus (Aarhus AK) 14-16 Apr 2017
Jørgen Krog Cup Videbæk SS 29 Apr 2017
AaSK Open, Udstyr 3-kamp Aalborg SK 20 Maj 2017
AaSK Open, Klassisk 3-kamp Aalborg SK 20 Maj 2017
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns Styrkeløft Klub 10 Jun 2017
2. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens (HSK) 10 Jun 2017
SM Styrkeløft 3-kamp København (KSK) 2 Sep 2017
JM Styrkeløft 3-kamp Aalborg (FSH) 2 Sep 2017
JM Bænkpres Aalborg (FSH) 3 Sep 2017
SM Bænkpres København (KSK) 3 Sep 2017
DM i Klassisk Bænkpres Rødby (Rødby Motion) 23-24 Sep 2017
3. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns Styrkeløft Klub 21 Okt 2017
3. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens (HSK) 21 Okt 2017
DM Masters Squat SQ Albertslund Styrkeløft Forening 4 Nov 2017
DM Masters Dødløft DL Albertslund Styrkeløft Forening 4 Nov 2017
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby SK 17-19 Nov 2017
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby SK 17-19 Nov 2017
DM Bænkpres Horsens (HSK) 25 Nov 2017
Divisionsturneringensfinale 3-kamp Horsens (HSK) 2 Dec 2017
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 20 Jan 2018
1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens SK 20 Jan 2018
DM i Styrkeløft 3-kamp Rødovre Hallen (KSK og VK Ares) 3-4 Mar 2018
DM Klassisk 3-kamp Thisted 6-8 Apr 2018
Jørgen Krogh Cup Videbæk 28 Apr 2018
AaSK Open, Klassisk 3-kamp Aalborg SK 19-20 Maj 2018
2. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens SK 2 Jun 2018
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 2 Jun 2018
JM Styrkeløft 3-kamp Videbæk 25 Aug 2018
SM Styrkeløft 3-kamp Hvidovre 25 Aug 2018
JM Bænkpres Videbæk 25 Aug 2018
SM Bænkpres Hvidovre 25 Aug 2018
SM Klassisk Bænkpres Aalborg SK 16 Sep 2018
JM Klassisk Styrkeløft 3-kamp Aalborg SK 15-16 Sep 2018
SM Klassisk Styrkeløft 3-kamp Aalborg SK 16 Sep 2018
JM Klassisk Bænkpres Aalborg SK 16 Sep 2018
DM Klassisk Bænkpres Aalborg, SPH 29 Sep 2018
3. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens SK 27 Okt 2018
3. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 27 Okt 2018
DM Masters Squat SQ Hvidovre 3 Nov 2018
DM Masters Dødløft DL Hvidovre 3 Nov 2018
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby 16 Nov 2018
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby 16-18 Nov 2018
DM Bænkpres Københavns SK 24 Nov 2018
Finale, Divisionsturneringen 3-kamp Københavns SK 8 Dec 2018
1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk 26 Jan 2019
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 26 Jan 2019
DM Styrkeløft 3-kamp Videbæk 2-3 Mar 2019
DM Klassisk 3-kamp VK Ares og KSK, Rødovrehallen 5-7 Apr 2019
Jørgen Krog Cup Videbæk Styrkesport 27 Apr 2019
Aask Open, Klassisk 3-kamp AaSK, Aalborg 18-19 Maj 2019
2. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens 22 Jun 2019
2. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 22 Jun 2019
JM Bænkpres Aalborg SK 24 Aug 2019
JM Styrkeløft 3-kamp Aalborg SK 24 Aug 2019
SM Styrkeløft 3-kamp Tårnby (TSK og KSK) 24 Aug 2019
SM Bænkpres Tårnby (TSK og KSK) 24 Aug 2019
NM Sub-Junior//Junior, Klassisk 3-kamp Videbæk 13 Sep 2019
NM Sub-Junior/Junior, Klassisk Videbæk 14 Sep 2019
NM Sub-Junior/Junior, Udstyr 3-kamp Videbæk 14 Sep 2019
NM Sub-Junior/Junior, Udstyr Videbæk 14 Sep 2019
SM Klassisk Styrkeløft 3-kamp Roskilde (RAK og HSF) 21 Sep 2019
SM Klassisk Bænkpres Roskilde (RAK og HSF) 21 Sep 2019
JM Klassisk Bænkpres Horsens 22 Sep 2019
JM Klassisk Styrkeløft 3-kamp Horsens 21-22 Sep 2019
DM Klassisk Bænkpres Horsens 28 Sep 2019
3. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Københavns SK 19 Okt 2019
3. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Horsens 19 Okt 2019
DM Masters Squat SQ Hvidovre 2 Nov 2019
DM Masters Dødløft DL Hvidovre 2 Nov 2019
TSK Cup, Udstyr 3-kamp Tårnby 15 Nov 2019
TSK Cup, Klassisk 3-kamp Tårnby 15-17 Nov 2019
DM Bænkpres Sportshøjskolen 23 Nov 2019
Finale, Divisionsturneringen 3-kamp Horsens 7 Dec 2019
TEST DM Bænkpres 9 Feb 2030
TEST DM Klassisk 3-kamp Grønland 8 Feb 2030
TEST 1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk (VSK og AKN) 25 Feb 2030
1. runde af Divisionsturneringen, Øst 3-kamp Tårnby 25 Jan 2020
1. runde af Divisionsturneringen, Vest 3-kamp Videbæk (VSK og AKN) 25 Jan 2020
DM Styrkeløft 3-kamp Tårnby (TSK og KSK) 7-8 Mar 2020
JM Klassisk Styrkeløft 3-kamp Gudenådalen 19-20 Sep 2020
JM Styrkeløft 3-kamp Gudenådalen 20 Sep 2020
JM Klassisk Bænkpres Gudenådalen 20 Sep 2020
JM Bænkpres Gudenådalen 20 Sep 2020