Navn | Årgang | Klub | # | Nomineret | ||
Damer | ||||||
57 | ||||||
Anett Langva 1979 | Sundsvalls AK | 1 | 77.5 | |||
72 | ||||||
Annette Pedersen | Sportshøjskolen | 1 | 135.0 | |||
72 | ||||||
Kathrine H Bak | Tårnby SK | 2 | 95.0 | |||
Karina Widen | Aalborg SK | 3 | ||||
84 | ||||||
Kathrine Kristensen | Sportshøjskolen | 1 | 90.0 | |||
84+ | ||||||
Hildeborg J. Hugdal 1983 | Sauda IL | 1 | 125.0 | |||
Herrer | ||||||
59 | ||||||
Bent Hansen | Roskilde AK | 1 | 82.5 | |||
66 | ||||||
Birger T. Sundstøl 1954 | Kristiansand AK | 1 | 107.5 | |||
66 | ||||||
Jørgen Sørbø 1997 | Sande KK | 2 | 95.0 | |||
74 | ||||||
Amit Selberg 1976 | Sundsvalls AK | 1 | 230.0 | |||
Christian Hedman 1982 | 2 | 220.0 | ||||
74 | ||||||
Christoffer Alman 1989 | Sundsvalls AK | 3 | 210.0 | |||
74 | ||||||
Morten Rasmussen | Tårnby SK | 4 | 200.0 | |||
Fredrik Bylund 1983 | Sundsvalls AK | 5 | 195.0 | |||
David Asrian 1983 | Team Asrian | 6 | 140.0 | |||
74 | ||||||
Theo Grønvold 1993 | Sande KK | 7 | 130.0 | |||
74 | ||||||
Christian H Sørensen | Ry MK | 8 | 100.0 | |||
Mickel Dahl Flensborg | Tårnby SK | 9 | 92.5 | |||
Daniel H Sørensen | Ry MK | 10 | 90.0 | |||
83 | ||||||
Jonas Nordin 1980 | Sundsvalls AK | 1 | 227.5 | |||
Jens C Pedersen | Aarhus AK | 2 | 220.0 | |||
Kasper Fardan | Copenhagen PL | 3 | 210.0 | |||
Art Asrian 1979 | Team Asrian | 4 | 205.0 | |||
83 | ||||||
Benjamin Haugk 1990 | SV Motor Barth | 5 | 165.0 | |||
83 | ||||||
Arve Årsborg 1984 | SK ASK | 6 | 160.0 | |||
83 | ||||||
Bergur Skovgaard | Aarhus AK | 7 | 157.5 | |||
Kjell Korneliussen 1972 | Sandnes AK | 8 | 152.5 | |||
Henrik Jørgensen | Aalborg SK | 9 | 150.0 | |||
83 | ||||||
Hans J Jørgensen | Aalborg SK | 10 | 147.5 | |||
83 | ||||||
Thomas S. Nordquist 1993 | Sande KK | 11 | 135.5 | |||
Nicolaj S Brarup | Videbæk SK | 12 | 132.5 | |||
83 | ||||||
Ilya Grønvold 1994 | Sande KK | 13 | 95.0 | |||
93 | ||||||
Jan Bast 1977 | SV Motor Barth | 1 | 277.5 | |||
Mikael Lundin 1983 | Sundsvalls AK | 2 | 255.0 | |||
93 | ||||||
Allan Riis | Aarhus AK | 3 | 250.0 | |||
Svein Olav Farstad 1965 | SK ASK | 250.0 | ||||
Sverre Diesen 1970 | Sande KK | 5 | 232.5 | |||
93 | ||||||
Sigve Valentinsen 1960 | Sandnes AK | 6 | 215.0 | |||
93 | ||||||
Kjell Arne Bøe 1952 | SK ASK | 7 | 210.0 | |||
93 | ||||||
Helge Sviland 1975 | Sandnes AK | 210.0 | ||||
93 | ||||||
Geir Gregersen 1970 | Sande KK | 9 | 205.0 | |||
93 | ||||||
Henrik S Nielsen | Sportshøjskolen | 205.0 | ||||
Mirko Knaak 1985 | SV Motor Barth | 11 | 200.0 | |||
93 | ||||||
Denny Ott 1989 | SV Motor Barth | 200.0 | ||||
93 | ||||||
Oddgeir Venås 1976 | SK ASK | 13 | 195.0 | |||
Jesper E Overgaard | Aalborg SK | 195.0 | ||||
Trond Sandblåst 1986 | SK ASK | 15 | 190.0 | |||
93 | ||||||
Torgeir Trondsen 1970 | SK ASK | 16 | 187.5 | |||
Bo Jensen | Aarhus AK | 17 | 175.0 | |||
93 | ||||||
Steffen Hansen | Rødby M | 18 | 160.0 | |||
93 | ||||||
Allan S Kornval | Albertslund SF | 19 | 140.0 | |||
93 | ||||||
Peter Dauenhauer 1983 | SV Motor Barth | 20 | 120.0 | |||
Morten L Andersen | Aarhus AK | 21 | 110.0 | |||
93 | ||||||
David Bisp | Tårnby SK | 22 | 100.0 | |||
93 | ||||||
Wilhelm Wind | Horsens SK | 23 | 77.5 | |||
93 | ||||||
Gert Sørensen | Ry MK | 24 | ||||
93 | ||||||
Bo Minkwitz | Roskilde AK | |||||
105 | ||||||
Andreas Lind 1979 | Sundsvalls AK | 1 | 235.0 | |||
Kim Petersen Hjordt | Sportshøjskolen | 2 | 225.0 | |||
Frode Fjogstad 1979 | Sandnes AK | 225.0 | ||||
Martin Lange 1987 | SV Motor Barth | 225.0 | ||||
Mathias Kristiansen | Sportshøjskolen | 5 | 220.0 | |||
105 | ||||||
Kim D Hansen | Tårnby SK | 220.0 | ||||
105 | ||||||
Henning Tornes 1976 | Sandnes AK | 7 | 215.0 | |||
105 | ||||||
Søren Ø Bertelsen | Videbæk SK | 8 | 207.5 | |||
105 | ||||||
Erland Tjelle 1987 | SK ASK | 9 | 205.0 | |||
Jeppe F Balsby | Aarhus AK | 10 | 202.5 | |||
105 | ||||||
Jonatan Gonge | Aarhus AK | 11 | 200.0 | |||
Jakob Thrane Mainz | Videbæk SK | 12 | 192.5 | |||
105 | ||||||
Bjørn Nielsen | Roskilde AK | 13 | 170.0 | |||
105 | ||||||
Tobias Kokholm | BK Limfjord | 170.0 | ||||
Geir Andre Stubberud 1993 | Sande KK | 15 | 150.0 | |||
120 | ||||||
Marcus Hirvonen 1976 | Sundsvalls AK | 1 | 325.0 | |||
Tymen Gerestein 1984 | Team Asrian | 2 | 230.0 | |||
120 | ||||||
Kurt Einar Voldseth 1966 | SK ASK | 3 | 210.0 | |||
120 | ||||||
Daniel Hovelsø | Sportshøjskolen | 4 | 205.0 | |||
120 | ||||||
Fredrik Sørbø 1993 | Sande KK | 5 | 200.0 | |||
120 | ||||||
Claus Jørgensen | Tårnby SK | 200.0 | ||||
120 | ||||||
Allan Fuglsang | SK Atlas | 7 | 192.5 | |||
120 | ||||||
Jesper B Mikkelsen | Sportshøjskolen | 8 | 185.0 | |||
120 | ||||||
Thomas Skov | Rødby M | 9 | ||||
120+ | ||||||
Alastair McColl 1981 | Sandnes AK | 1 | 312.5 | |||
120+ | ||||||
Jens Jepsen | Tårnby SK | 2 | 220.0 | |||
120+ | ||||||
Jan Helge Rustan 1960 | Sande KK | 3 | 157.5 | |||
120+ | ||||||
Jacob Stegelmann | Aarhus AK | 4 |