Rangliste

3-Kamp Rangliste 2021 Klassisk
Vægtklasser, Senior/Åben, Herrer

#VægtNavnÅrgangKlubSquatBænkDødløftTotalIPF-PWilksStævne

59 kg
156.30 Danny C Huynh1999(J)Aalborg SK162.5127.5185.0475.080.60430.16DM Klassisk
258.45 Victor Ø Kolvig2005(SJ)Rødby M107.590.0130.0327.554.46286.17TSK Cup, Klassisk

66 kg
165.85 Lukas Moesgaard1994(S)Københavns SK202.5135.0217.5555.086.62436.62DM Klassisk
265.25 Lars K Lund1984(S)Aalborg SK205.5135.0200.0540.584.77428.45DM Klassisk
365.10 Emil D Monberg1998(J)Aalborg SK170.097.5200.0467.573.41371.29DM Klassisk
464.95 Gert F Karlson1966(M2)AK Frem92.562.5187.5342.553.85272.53TSK Cup, Klassisk

74 kg
174.00 Matti Christensen1995(S)Thisted VF252.5195.0222.5670.098.36481.93DM Klassisk
273.75 Joakim L Bilyk1999(J)Roskilde AK197.5135.0247.5580.085.30418.18DM Klassisk
372.30 Lasse K Madsen1990(S)Aalborg SK210.0130.0237.5577.585.81422.44DM Klassisk
472.40 Thomas H Meldgaard1992(S)VK Kono190.0137.5235.0562.583.52411.02TSK Cup, Klassisk
573.45 Jakob K Brinkmann1991(S)Odense BBC175.0120.0242.5537.579.22388.72DM Klassisk
671.45 Niklas S Jepsen2003(SJ)Haderslev SK190.0112.5230.0532.579.62392.93TSK Cup, Klassisk
773.15 Jacob K Heise2003(SJ)Thisted VF170.0117.5230.0517.576.43375.34NM Klassisk Sub-Junior, Junior
872.75 Rasmus L Knudsen1995(S)Rødby M185.0110.0217.5512.575.91373.20DM Klassisk
972.70 Benjamin M Stougaard1992(S)Holstebro S170.0130.0210.0510.075.57371.54DM Klassisk
1072.70 Thor S Byrdal2000(J)Københavns SK172.5107.5225.0505.074.83367.89DM Klassisk
1173.45 Frederik OT Mogensen1994(S)Aarhus AK152.5137.5212.5502.574.06363.41DM Klassisk
1270.85 Brian H Holgersen1988(S)Pure PP165.0100.0220.0485.072.83360.16TSK Cup, Klassisk
1372.89 Troels Mouritzen1996(S)Aarhus SVK172.5110.0202.5485.071.76352.69JM Klassisk Styrkeløft
1472.91 Magnus H Hedegård2004(SJ)Rødby M165.0107.5212.5485.071.75352.60NM Klassisk Sub-Junior, Junior
1571.95 Tomaz Radys1985(S)Københavns SK180.0110.0190.0480.071.51352.37TSK Cup, Klassisk
1673.59 Dannie Kyllingsbæk1989(S)Thisted VF150.0120.0190.0460.067.73332.21JM Klassisk Styrkeløft
1773.60 Theis VR Clemmensen2000(J)Pure PP160.0102.5190.0452.566.62326.75TSK Cup, Klassisk
1872.30 John Terragni1947(M4)Aalborg SK152.5120.0172.5445.066.12325.52VM Klassisk
1972.40 Peter Hansen1962(M2)Københavns SK125.090.0150.0365.054.20266.71DM Klassisk
2071.25 David M Bruhn1990(S)Københavns SK127.577.5130.0335.050.16247.70TSK Cup, Klassisk

83 kg
178.55 Martin Wilkens1999(J)Haderslev SK240.0145.0300.0685.097.52473.13DM Klassisk
281.70 Jonas K Larsen1990(S)VK Kono250.0155.0265.0670.093.49451.51DM Klassisk
379.70 Nicolai B Kriegbaum1996(S)Roskilde AK227.5150.0280.0657.592.91449.93DM Klassisk
482.80 Sebastian VK Zoega1994(S)Københavns SK235.0140.0277.5652.590.43436.20DM Klassisk
580.23 Mads Pedersen1989(S)Gudenådalens SK222.5177.5250.0650.091.54442.98JM Klassisk Styrkeløft
682.60 Paw Eistrup1993(S)Aalborg SK242.5125.0280.0647.589.85433.44DM Klassisk
782.55 Rene S Jakobsen1989(S)Aarhus SVK220.0160.0235.0615.085.37411.87TSK Cup, Klassisk
880.79 Mathias Kloch1995(S)VK Kono225.0142.5235.0602.584.55408.80JM Klassisk Styrkeløft
982.45 Kent T Flåten1979(M1)Københavns SK205.0182.5215.0602.583.68403.74VM Klassisk
1081.95 Sebastian P Holt1998(J)HG Styrkeløft215.0165.5220.0600.583.66403.90DM Klassisk
1179.35 Kasper Sørensen1994(S)Københavns SK200.0145.0247.5592.583.91406.57TSK Cup, Klassisk
1282.90 Benjamin F Andersen2001(J)Thisted VF227.5137.5220.0585.081.03390.78DM Klassisk
1379.60 Frederik T Nielsen1989(S)Odense BBC192.5132.5245.0570.080.60390.39TSK Cup, Klassisk
1481.35 Malte Segel1998(J)SDU Styrkeløft215.0115.0240.0570.079.71385.09DM Klassisk
1581.35 Mads K Christensen2003(SJ)Holstebro S192.5125.0250.0567.579.36383.40DM Klassisk
1681.75 Jeppe Miksa2003(SJ)Ares212.5123.5230.0566.078.95381.26DM Klassisk
1782.40 Bertram Vorm2001(J)Sportshøjskolen215.0125.0225.0565.078.50378.78DM Klassisk
1881.40 Tobias Jonsson1997(S)Odense BBC200.0127.5232.5560.078.29378.22TSK Cup, Klassisk
1981.90 Andreas Due2005(SJ)Hvidovre SF200.0120.0230.0550.076.65370.10TSK Cup, Klassisk
2082.28 Anders S Ki1982(S)Videbæk SK180.0145.0210.0535.074.39358.99JM Klassisk Styrkeløft
2182.32 Philip Munksgaard1989(S)Københavns SK187.5140.0200.0527.573.32353.85SM Klassisk Styrkeløft
2282.86 Jesper E Overgaard1974(M1)Aalborg SK180.0122.5215.0517.571.70345.79VM Klassisk
2381.85 Martin Brix1977(M1)Aalborg SK170.0115.0230.0515.071.79346.65DM Klassisk
2481.90 Jacob K Sørensen2000(J)Sportshøjskolen175.0132.5200.0507.570.73341.50TSK Cup, Klassisk
2582.30 Johannes Perret-gentil2002(J)Roskilde AK180.0127.5195.0502.569.86337.13TSK Cup, Klassisk
2682.28 Martin F Madsen1998(J)Sportshøjskolen152.5147.5200.0500.069.52335.50JM Klassisk Styrkeløft
2781.55 Rasmus Skriver1994(S)Aarhus CF170.0117.5210.0497.569.48335.61DM Klassisk
2881.15 Thomas K Bertelsen2004(SJ)AK Frem182.597.5212.5492.568.96333.27DM Klassisk
2978.10 Tobias H Juul2002(J)Gudenådalens SK180.0100.0200.0480.068.54332.78DM Klassisk
3080.75 Mads K Lauridsen2002(J)Roskilde AK160.0105.0215.0480.067.38325.78TSK Cup, Klassisk
3179.13 Rune G Amstrup1999(J)Aarhus SVK160.0107.5205.0472.567.01324.84JM Klassisk Styrkeløft
3282.20 Anders Steensig1992(S)Aalborg SK160.0102.5207.5470.065.38315.56DM Klassisk
3379.72 Jesper Mogensen1969(M2)Videbæk SK157.5105.0205.0467.566.05319.86VM Klassisk
3481.25 Andreas Holm2003(SJ)Gudenådalens SK150.0115.0185.0450.062.97304.25TSK Cup, Klassisk
3582.25 Simon Donde1966(M2)Københavns SK130.0137.5150.0417.558.06280.18DM Klassisk
3682.05 Rasmus Adrian1954(M3)ER Powerlifting120.0105.0145.0370.051.52248.68TSK Cup, Klassisk
3780.60 Tommy Rasmussen1946(M4)Rødby M95.062.5142.5300.042.15203.85DM Klassisk

93 kg
192.55 Daniel H Machado1998(J)Target280.0190.0280.0750.098.35472.20DM Klassisk
291.05 Daniel E Ussing1995(S)Pure PP252.5172.5300.0725.095.83460.16DM Klassisk
392.20 Jukka Rysgaard1991(S)Thisted VF245.0180.0277.5702.592.29443.14DM Klassisk
491.80 Marcus Kruhøffer2000(J)Sportshøjskolen262.5157.5280.0700.092.16442.47TSK Cup, Klassisk
589.60 Benjamin B Macintyre2005(SJ)AK Nordland230.0142.5277.5650.086.60415.87TSK Cup, Klassisk
692.69 Emil I Fuglsang1992(S)SK Atlas227.5150.0270.0647.584.85407.41JM Klassisk Styrkeløft
790.70 Sigurd P Lindholm2000(J)Sportshøjskolen220.0157.5260.0637.584.43405.39TSK Cup, Klassisk
887.60 Jakob Thorbjørnsen1998(J)Odense BBC222.5140.0262.5625.084.21404.69TSK Cup, Klassisk
990.30 Jonathan A Arnesen1991(S)Københavns SK235.0137.5247.5620.082.29395.13TSK Cup, Klassisk
1089.70 Johannes W Andersen1988(S)Hvidovre SF222.5132.5260.0615.081.89393.29TSK Cup, Klassisk
1191.80 Andreas Sørensen1990(S)Københavns SK222.5180.0200.0602.579.32380.84TSK Cup, Klassisk
1292.50 Ole Olsen1961(M3)Københavns SK203.0132.5261.0596.578.24375.68DM Klassisk
1388.80 Rasmus Carlsen1996(S)VK Kono210.0145.0240.0595.079.63382.47DM Klassisk
1489.90 Marc Pedersen1994(S)Roskilde AK190.0152.5252.5595.079.14380.09TSK Cup, Klassisk
1592.61 Philip K Nickel2001(J)Ares217.5122.5250.0590.077.34371.35NM Klassisk Sub-Junior, Junior
1690.80 Rasmus D Hansen1994(S)Aarhus AK225.0140.0220.0585.077.43371.83TSK Cup, Klassisk
1791.71 Mathias Jensen1994(S)Holstebro S200.0132.5250.0582.576.73368.37JM Klassisk Styrkeløft
1886.50 Rune B Bildtoft1992(S)Aarhus AK210.0130.0240.0580.078.64378.10TSK Cup, Klassisk
1992.66 Kim D Hansen1971(M2)Tårnby SK215.0120.0242.5577.575.68363.42VM Klassisk
2086.80 Jannick J Egede2000(J)VK Kono195.0135.0242.5572.577.49372.53TSK Cup, Klassisk
2187.30 Nicolai H Roed1997(S)Atlas MF195.0125.0240.0560.075.58363.27TSK Cup, Klassisk
2287.88 Andrzej Dziezyc1986(S)Holstebro S187.5135.0237.5560.075.33361.98JM Klassisk Styrkeløft
2390.70 Lauritz C Dræby2001(J)Target200.0130.0230.0560.074.16356.10TSK Cup, Klassisk
2491.10 Per EV Alban1997(S)AK Frem225.0135.0200.0560.074.00355.32TSK Cup, Klassisk
2590.55 Anton S Egholm1996(S)Aalborg SK190.0140.0220.0550.072.90350.02JM Klassisk Styrkeløft
2691.95 Michael Madsen1998(J)Aalborg SK195.0137.5217.5550.072.35347.38DM Klassisk
2792.54 Alexandur S Jacobsen1991(S)Target185.0145.0220.0550.072.13346.34SM Klassisk Styrkeløft
2892.20 Thomas Ebdrup1988(S)Haderslev SK215.0112.5220.0547.571.93345.36TSK Cup, Klassisk
2987.80 Thomas K Bertelsen2004(SJ)AK Frem200.0117.5225.0542.573.01350.83TSK Cup, Klassisk
3089.18 Frederik W Jensen1996(S)Tårnby SK190.0115.0235.0540.072.11346.36SM Klassisk Styrkeløft
3186.00 Benjamin Cardel1994(S)Hvidovre SF190.0120.0227.5537.573.09351.53TSK Cup, Klassisk
3287.90 Philip Bang2002(J)Target172.5125.0240.0537.572.30347.39TSK Cup, Klassisk
3392.20 Johan Hervik2002(J)AK Nordland190.0132.5210.0532.569.96335.90TSK Cup, Klassisk
3483.40 Elias Pedersen2000(J)HG Styrkeløft190.0107.5230.0527.572.84351.10DM Klassisk
3590.10 Bjørn Frederiksen1979(M1)Hjørring SS162.5112.5240.0515.068.43328.57DM Klassisk
3691.10 Thomas N Hansen1975(M1)Københavns SK155.0122.5237.5515.068.06326.77DM Klassisk
3789.70 Jonas G Olsen1996(S)Vordingborg SK185.0112.5210.0507.567.58324.55TSK Cup, Klassisk
3890.60 Kasper R Rasmussen1996(S)Københavns SK170.0127.5210.0507.567.25322.92TSK Cup, Klassisk
3989.90 David M Nielsen1997(S)Københavns SK190.095.0220.0505.067.17322.59DM Klassisk
4085.30 Rune Ø Schrøder2000(J)AK Nordland182.5117.5200.0500.068.27328.50TSK Cup, Klassisk
4190.55 Alexander Ø Gildberg2002(J)Haderslev SK180.0100.0210.0490.064.95311.84DM Klassisk
4286.91 Søren A Nielsen1983(S)AK Jyden155.0140.0192.5487.565.94316.97JM Klassisk Styrkeløft
4389.50 David Jenkins1971(M2)Vesterbronx160.0112.5215.0487.564.99312.10TSK Cup, Klassisk
4491.07 Jonas J Pedersen1998(J)Sportscenter175.0100.0210.0485.064.10307.78JM Klassisk Styrkeløft
4591.15 Peter I Jensen-Smidt2002(J)Gudenådalens SK170.0100.0212.5482.563.75306.05DM Klassisk
4683.10 Thor Bengtsson2005(SJ)Pure PP175.0115.0190.0480.066.40320.16TSK Cup, Klassisk
4791.00 Martin Dahm1978(M1)AK Nordland192.592.5190.0475.062.80301.58DM Klassisk
4890.40 Hovsep S Galstjan1997(S)Hydra SK150.0127.5190.0467.562.01297.80TSK Cup, Klassisk
4987.95 Daniel A Michaelsen1996(S)Haderslev SK170.0112.5175.0457.561.52295.59DM Klassisk
5088.85 Erik Rasmussen1962(M2)ER Powerlifting150.0125.0175.0450.060.21289.17DM Klassisk
5189.80 Daniel A Hall2003(SJ)Ares160.085.0175.0420.055.90268.42TSK Cup, Klassisk
5291.30 Dan Jespersen1985(S)Aarhus AK115.085.0150.0350.046.20221.83TSK Cup, Klassisk
5391.85 Victor S Kronbæk2002(J)Københavns SK75.0137.575.0287.537.84181.70DM Klassisk

105 kg
198.95 Mathias M Jensen1996(S)Aalborg SK270.0200.0280.0750.095.22458.40DM Klassisk
2103.05 Jens K Jakobsen1993(S)Aarhus SVK267.5167.5315.0750.093.41451.20DM Klassisk
3102.30 Kristoffer Iversen1990(S)Aalborg SK281.0157.5302.5741.092.61446.97DM Klassisk
4101.94 Lasse Johansen1994(S)Sportshøjskolen262.5167.5310.0740.092.64446.96VM Klassisk
5102.70 Steffan Hansen1990(S)Tårnby SK265.0167.5282.5715.089.20430.72DM Klassisk
6104.00 Morten F Hansen1993(S)Tårnby SK260.0177.5270.0707.587.74424.22DM Klassisk
7102.65 Jonas M Brandt1998(J)Odense BBC230.0170.0290.0690.086.10415.73TSK Cup, Klassisk
8100.15 Marc B Sørensen1995(S)Hydra SK245.0180.0260.0685.086.47416.62DM Klassisk
9102.65 Andreas Olsen1997(S)Københavns SK232.5150.0300.0682.585.16411.21TSK Cup, Klassisk
10102.72 Sebastian H Sørensen1998(J)Aalborg SK245.0152.5282.5680.084.82409.56DM Klassisk
11102.20 Snorre Jallbjørn1992(S)Ares242.5150.0285.0677.584.71408.87TSK Cup, Klassisk
12101.27 Søren Hvid Hyldig1986(S)AK Frem240.0145.0290.0675.084.76408.78JM Klassisk Styrkeløft
13100.25 Frederik F Tolberg1998(J)SDU Styrkeløft222.5167.5272.5662.583.59402.80DM Klassisk
14102.95 Marc O Schlichting1998(J)Roskilde AK227.5170.0265.0662.582.55398.69DM Klassisk
1596.35 Christian N Enger2001(J)AK Frem250.0150.0260.0660.084.87407.95TSK Cup, Klassisk
16104.35 Elias L Madsen1996(S)Københavns SK262.5140.0255.0657.581.41393.78TSK Cup, Klassisk
1799.39 Adam E Karsø2000(J)Aarhus SVK227.5142.5267.5637.580.77388.94JM Klassisk Styrkeløft
18101.95 Martin Mygind1991(S)Hvidovre SF240.0137.5250.0627.578.55379.01TSK Cup, Klassisk
19103.25 Jakob S Rasmussen1995(S)Aarhus SVK232.5147.5245.0625.077.77375.75TSK Cup, Klassisk
2097.30 Christian Cederquist1993(S)Tårnby SK215.0155.0252.5622.579.67383.15TSK Cup, Klassisk
21100.60 Asger V Jensen1999(J)VK Kono227.5140.0245.0612.577.16371.85DM Klassisk
22101.55 Frederik H Vissing1997(S)Roskilde AK230.0137.5240.0607.576.19367.48TSK Cup, Klassisk
23102.00 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK230.0135.0240.0605.075.72365.36DM Klassisk
24103.50 Sebastian Sabroe1996(S)Aarhus AK215.0127.5252.5595.073.96357.36TSK Cup, Klassisk
2597.60 Victor Lahm2000(J)Zielkes FK210.0140.0235.0585.074.76359.60DM Klassisk
26101.00 Janus Jespersen2003(SJ)Ares195.0127.5262.5585.073.55354.63TSK Cup, Klassisk
27104.00 Jonas Mølvig1998(J)Tårnby SK200.0140.0242.5582.572.24349.27TSK Cup, Klassisk
28102.60 Jonas VW Lundberg1983(S)Aalborg SK190.0140.0250.0580.072.39349.51DM Klassisk
29103.00 Mikkel P Rothmann2003(SJ)Aalborg SK207.5120.0251.0578.572.07348.08DM Klassisk
3098.55 Mathias S Andersen1997(S)VK Kono202.5132.5240.0575.073.15352.02TSK Cup, Klassisk
31103.85 Emirhan Yilmaz2000(J)Hvidovre SF220.0107.5245.0572.571.05343.44DM Klassisk
32103.85 Michael K Jensen1980(M1)HG Styrkeløft205.0137.5225.0567.570.43340.44DM Klassisk
33100.05 Esben V Rasmussen1997(S)Aarhus AK180.0152.5230.0562.571.04342.28TSK Cup, Klassisk
34104.00 Emil B Sørensen1998(J)Sportshøjskolen200.0137.5220.0557.569.14334.28DM Klassisk
35101.95 Anton Galsgaard2003(SJ)Vordingborg SK190.0132.5232.5555.069.47335.22TSK Cup, Klassisk
3697.95 Daniel B Nielsen1995(S)Aarhus CF190.0137.5220.0547.569.85336.06DM Klassisk
37101.50 Søren G Jellesen1996(S)Aalborg SK177.5145.0215.0537.567.43325.19JM Klassisk Styrkeløft
3898.15 Peter L Bæk1997(S)Hydra SK190.0125.0220.0535.068.19328.12TSK Cup, Klassisk
39101.30 Kristian B Nyholm1981(M1)Haderslev SK170.0132.5230.0532.566.86322.43DM Klassisk
40103.00 Nicklas Levinsen1980(M1)Københavns SK180.0120.0230.0530.066.03318.90TSK Cup, Klassisk
4195.40 Viktor Biener1998(J)Hvidovre SF195.0115.0210.0520.067.19322.87TSK Cup, Klassisk
42103.84 Morten V Pedersen1987(S)AK Jyden172.5132.5212.5517.564.22310.45JM Klassisk Styrkeløft
43101.25 Sebastian Erlandsen2003(SJ)Pure PP192.5130.0190.0512.564.36310.37DM Klassisk
4496.66 Peter I Jensen-Smidt2002(J)Gudenådalens SK180.0105.0217.5502.564.52310.19NM Klassisk Sub-Junior, Junior
45104.58 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK167.5127.5205.0500.061.85299.20VM Klassisk
4695.40 Victor J Lanng2000(J)Hydra SK170.0112.5210.0492.563.64305.79TSK Cup, Klassisk
47102.10 William H Opstrup2003(SJ)AK Nordland150.0112.5220.0482.560.36291.29TSK Cup, Klassisk
48103.30 Joachim Madsen1999(J)Københavns SK170.0115.0195.0480.059.72288.53TSK Cup, Klassisk
4993.05 Kim Salby1961(M3)AK Odin112.5120.0187.5420.054.93263.76DM Klassisk
50101.85 Emil ES Nielsen2001(J)VK Kono140.090.0185.0415.051.97250.78DM Klassisk

120 kg
1118.90 Jens P Smalbro1994(S)Hjørring SS315.0170.0335.0820.095.71472.48VM Klassisk
2119.66 Ole S Borup1995(S)Hvidovre SF265.0185.0325.0775.090.20445.86VM Klassisk
3116.22 Jesper B Jensen1990(S)Videbæk SK235.0170.0285.0690.081.35399.79JM Klassisk Styrkeløft
4118.95 Mathias H Petersen2000(J)Aalborg SK235.0172.5272.5680.079.35391.75DM Klassisk
5110.05 Jesper H Hemmingsen1992(S)Vordingborg SK230.0150.0275.0655.079.14385.40DM Klassisk
6115.25 Jonathan Gelslev1990(S)Københavns SK240.0185.0220.0645.076.33374.55DM Klassisk
7111.00 Rasmus KB Gjerløff2001(J)Roskilde AK210.0157.5270.0637.576.72374.15DM Klassisk
8116.90 Stefan Probst1987(S)Pure PP215.0157.5232.5605.071.14350.05DM Klassisk
9105.02 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK215.0132.5240.0587.572.53351.03SM Klassisk Styrkeløft
10113.41 Nicholaj Litchfield1993(S)Horsens SK202.5140.0242.5585.069.73341.23JM Klassisk Styrkeløft
11110.30 Jens Jepsen1970(M2)Tårnby SK210.0155.0200.0565.068.19332.22TSK Cup, Klassisk
12109.65 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK180.0135.0220.0535.064.75315.17DM Klassisk
13119.80 Lars L Dahlgaard-Stokholm1974(M1)Haderslev SK160.0120.0210.0490.057.00281.80TSK Cup, Klassisk
14112.71 Nicolai Bentzen1992(S)Sportscenter172.5110.0200.0482.557.67281.92JM Klassisk Styrkeløft
15114.20 Yannick B Jørgensen2005(SJ)Hydra SK165.0110.0200.0475.056.44276.50TSK Cup, Klassisk

120+ kg
1131.05 Jens JL Jørgensen1995(S)Aalborg SK255.0180.0320.5755.584.59426.71DM Klassisk
2132.45 Mads V Sørensen1998(J)Hvidovre SF247.5192.5302.5742.582.77418.62TSK Cup, Klassisk
3151.35 Andreas Rasmussen1986(S)Københavns SK305.5150.0245.0700.574.10387.10TSK Cup, Klassisk
4125.70 Alexander O Andersen2000(J)Hvidovre SF250.0152.5287.5690.078.62392.75TSK Cup, Klassisk
5130.70 Radu M Valean1998(J)Videbæk SK260.0130.0300.0690.077.34389.92TSK Cup, Klassisk
6130.95 Daniel Christensen1980(M1)Aalborg SK200.0127.5252.5580.064.96327.64DM Klassisk
7163.50 Ronnie TP Schmücker1973(M1)Københavns SK202.5170.0207.5580.059.65316.91DM Klassisk
8128.35 Sune Bang1977(M1)Aarhus AK210.0152.5195.0557.562.97316.05JM Klassisk Styrkeløft
9140.40 Steffen Golczyk1968(M2)Randers SM150.0147.5175.0472.551.45263.94DM Klassisk
10132.65 Jacob H Krebs1995(S)Vordingborg SK172.5110.0170.0452.550.41255.03TSK Cup, Klassisk
11125.45 Brian A Andersen1970(M2)Københavns SK100.085.0150.0335.038.20190.75DM Klassisk


Printervenlig side | Database søgeforme | Billeder: BillederNyesteTilføj | Kontakt