Rangliste

3-Kamp Rangliste Klassisk
Flest IPF Points, Senior/Åben, Herrer og Damer
Alle registrerede stævner

Resultatdatabasen er pt. kun komplet tilbage til 1997.
Pointranglister er kun tilgængelige fra og med 1997, hvor wilks point blev indført. Fra 2020 blev wilks erstattet af IPF Points, men alle ranglister viser pt. både wilks og IPF points til sammenligning.

#VægtNavnÅrgangKlubSquatBænkDødløftTotalIPF-PWilksStævne
182.30 Katja Jørgensen1988(S)Aalborg SK185.0105.0217.5507.5780.58457.31VM Klassisk 2019
261.56 Tanja S Olsen1990(S)Københavns SK155.085.0200.5440.5776.00481.47DM Klassisk 2018
372.85 Matti Christensen1995(J)Thisted VF255.5195.5230.0681.0754.54495.36EM Klassisk 2018
470.95 Maja Bonde1993(S)Aarhus AK167.590.0200.0457.5752.30450.96EM Klassisk 2019
592.19 Nicki Lentz1992(S)Sportshøjskolen300.5187.5290.0778.0745.96490.76JM Klassisk Styrkeløft 2018
661.70 Emma A Badalyan1993(S)Ares170.087.5165.0422.5742.66460.99VM Klassisk 2019
770.24 Annette Pedersen1968(M2)Sportshøjskolen135.0102.5202.5440.0726.68436.70DM Klassisk 2018
892.75 Joakim Jørgensen1994(S)Roskilde AK257.5170.0330.0757.5721.30476.47VM Klassisk 2019
982.95 Anne Karlsen1992(S)AK Frem162.595.0205.0462.5709.44415.05VM Klassisk 2019
1054.30 Cornelia Larsen1980(S)Tårnby SK125.0100.0147.5372.5697.03449.01VM i klassisk styrkeløft 2017
11108.20 Caroline Stougaard1991(S)Aalborg SK197.5102.5205.0505.0696.12412.08EM Klassisk 2019
1292.32 Jonatan Gonge1992(S)Aarhus AK252.5170.0305.0727.5691.42458.62DM Klassisk 2017
1370.70 Charlotte Esbjørn1968(M2)Roskilde AK152.587.5180.0420.0691.25415.00EM klassisk (master) 2018
1471.80 Rebekka R Andersen1996(J)Aalborg SK145.0100.0177.5422.5690.50413.16VM Klassisk 2019
1581.10 Peter L Larsen1990(S)Tårnby SK245.0150.0277.5672.5689.64455.22TSK Cup, Klassisk 2019
1682.35 Lise Frederiksen1982(S)Hjørring SS163.092.5192.5448.0689.47403.56TSK Cup, Klassisk 2017
1771.20 Annemia Pretzmann1992(S)Aarhus AK152.577.5190.0420.0689.02413.03JM Klassisk Styrkeløft 2019
1851.40 Oda J Jensen1996(J)Aalborg SK117.585.0155.0357.5688.09449.66EM Klassisk 2019
1976.13 Mads Pedersen1989(S)Gudenådalens SK215.0176.0252.5643.5686.08453.86JM Klassisk Styrkeløft 2018
2092.35 Oliver Olesen1990(S)Videbæk SK242.5212.5265.0720.0683.28453.82JM 2015
2182.93 Rasmus D Hansen1994(S)Sportshøjskolen263.0157.5250.0670.5676.93447.76DM Klassisk 2019
2295.80 Martin Faber1982(S)AK Frem245.0180.0300.0725.0672.86449.28AaSK Open, Klassisk 2018
2376.92 Mikkel Nehlsen Sørensen1998(J)Haderslev SK225.0157.5252.5635.0670.93444.75DM Klassisk 2018
2476.92 Martin Wilkens1999(J)Haderslev SK227.5120.0285.0632.5667.96443.00DM Klassisk 2018
25104.95 Lazar Kuburovic1992(S)Københavns SK260.0203.0287.5750.5661.69448.57TSK Cup, Klassisk 2017
2691.59 Rasmus H Winther1996(J)Københavns SK257.5152.5285.0695.0660.10439.80DM Klassisk 2019
27114.30 Henrik Sørensen1973(S)Gudenådalens SK285.0197.5300.0782.5659.92455.42Nordland Cup 2010
2882.30 Alexander Feldskov1993(J)Københavns SK220.0165.0267.5652.5659.91437.76DM Klassisk 2014
29119.65 Marcus Boesen1999(J)Thisted VF310.0190.0300.5800.5659.82460.53DM Klassisk 2019
3099.71 Jesper Vogelius2000(J)Rødby M255.0172.5300.0727.5658.95443.27Aask Open, Klassisk 2019
31119.15 Ole S Borup1995(J)Hvidovre SF277.5187.5332.5797.5658.57459.28EM Klassisk 2018
3291.86 Jens K Jakobsen1993(S)Aarhus SVK237.5155.0300.0692.5656.18437.59JM Klassisk Styrkeløft 2019
3375.44 Katja V Kronborg1993(S)Heden160.080.0170.0410.0655.36388.35DM Klassisk 2018
3482.76 Tim D Klerk1991(S)Aarhus AK235.0145.0270.0650.0654.56434.59JM Klassisk Styrkeløft 2019
3565.63 Lukas Moesgaard1994(S)Københavns SK197.5137.5223.0558.0653.40440.15SM Klassisk Styrkeløft 2019
3681.76 Rasmus L Jørgensen1994(S)Hvidovre SF225.0162.5255.0642.5651.44432.79DM Klassisk 2019
37104.60 Daniel KB Fischer1995(J)Sportshøjskolen270.0172.5295.0737.5650.06441.32EM Klassisk 2018
3874.47 Maren M Bielefeldt1999(J)Videbæk SK140.0100.0162.5402.5646.99384.35NM SJ/J 2019
3982.59 Lasse Hansen1994(S)Aarhus AK212.5167.5262.5642.5646.94430.15DM Klassisk 2019
4065.96 Sarunas Tolvaisa1990(S)Aarhus AK192.5135.0227.5555.0646.85436.01JM Klassisk Styrkeløft 2018
4182.45 Sebastian VK Zoega1994(S)Københavns SK227.5140.0272.5640.0644.84428.86TSK Cup, Klassisk 2019
42103.05 Morten F Hansen1993(S)Tårnby SK257.5182.5285.0725.0643.36436.16TSK Cup, Klassisk 2019
4391.15 Rene S Jakobsen1989(S)Aarhus SVK250.0177.5250.0677.5643.34429.74Aask Open, Klassisk 2019
4491.20 Emil I Fuglsang1992(S)SK Atlas232.5160.0285.0677.5643.11429.67DM Klassisk 2019
4592.50 Alexander Christensen1992(S)Aarhus AK232.5180.0270.0682.5642.61429.84EM Klassisk 2017
46109.09 Amalie Larsson1992(S)Københavns SK180.082.5203.0465.5641.47379.15DM Klassisk 2019
47119.00 Nicolas Skaarup1985(S)Hvidovre SF270.0205.0300.0775.0638.06446.48TSK Cup Klassisk 2013
4882.16 Andreas Evald1992(S)Odense BBC212.5150.0270.0632.5637.83424.79Aask Open, Klassisk 2019
4960.20 Sara E Andreassen1993(S)Aarhus AK122.590.0147.5360.0637.69400.32DM Klassisk 2018
50119.91 Jens P Smalbro1994(S)Hjørring SS305.0167.5305.0777.5637.66447.06JM Klassisk Styrkeløft 2018
5199.95 Lasse Johansen1994(S)Sportshøjskolen250.0160.0297.5707.5637.56430.66DM Klassisk 2019
5282.75 Jonas Møll1989(S)Aalborg SK225.0135.0272.5632.5634.71422.95TSK Cup, Klassisk 2018
53104.95 Sune Bak1974(S)Hvidovre SF245.0190.0287.5722.5633.84431.83VM Klassisk 2013
5491.14 Kristoffer Iversen1990(S)Aalborg SK240.0145.0282.5667.5632.64423.46DM Klassisk 2019
5582.76 Patryk Bolek1994(S)Thisted VF230.0132.5267.5630.0631.81421.22DM Klassisk 2018
5690.80 Daniel E Ussing1995(S)Pure PP237.5155.0272.5665.0631.48422.67TSK Cup, Klassisk 2019
5789.62 Michael Herrmann1988(S)Horsens SK237.5182.5240.0660.0631.46422.27DM Klassisk 2019
5891.41 Daniel H Machado1998(J)Target245.0160.0260.0665.0628.75421.21SM Klassisk Styrkeløft 2019
5991.50 Jukka Rysgaard1991(S)Thisted VF235.0172.5257.5665.0628.35421.01TSK Cup, Klassisk 2019
6083.59 Cecilie BE Rasmussen1995(S)Roskilde AK145.085.0180.0410.0627.56366.50DM Klassisk 2019
61104.13 Benjamin LT Mogensen1996(J)Ebeltoft SK257.5185.0270.0712.5626.85427.00DM Klassisk 2019
62104.85 Steffan Hansen1990(S)Tårnby SK262.5165.0287.5715.0626.74427.50TSK Cup, Klassisk 2019
6356.25 Camilla V Havsteen1994(J)Odense BBC122.572.5147.5342.5626.63401.58TSK Cup, Klassisk 2017
64104.50 Bo H Jensen1986(S)Herkules250.0177.5285.0712.5625.51426.50AaSK Open, Klassisk 2016
65104.68 Emil Therkelsen1983(S)Københavns SK260.5197.5255.0713.0625.36426.52DM Klassisk 2016
66104.66 Kasper K Rasmussen1992(J)Copenhagen PL250.0177.5285.0712.5624.94426.22TSK Cup, Klassisk 2015
6782.70 Eskild S Larsen1988(S)AK Nordland207.5140.0275.5623.0624.16416.73DM Klassisk 2017
6873.30 Danny Pedersen1984(S)Aarhus AK200.0132.5245.0577.5624.11418.23DM Klassisk 2012
6982.10 Sebastian N Lassen1991(S)Aarhus SVK215.0142.5262.5620.0623.87416.58TSK Cup, Klassisk 2017
7069.35 Anne Skaalum1979(M1)HG Styrkeløft132.582.5160.0375.0621.84375.49TSK Cup, Klassisk 2019
7170.45 Annika Bell1997(J)HG Styrkeløft140.067.5170.0377.5621.62373.91EM Klassisk 2019
7261.94 Mia Toft2000(J)Horsens SK150.567.5137.5355.5620.75386.75DM Klassisk 2019
73115.56 Casper Futtrup1989(S)Thisted VF282.5180.0282.5745.0620.33432.32DM Klassisk 2018
7461.40 Eva Buxbom1969(M1)Horsens SK115.572.5165.5353.5619.78387.15DM 2015
7571.30 Sarah K Kjeldsen1997(J)Aarhus AK145.082.5150.0377.5618.31370.86NM SJ/J 2019
7691.45 Kenni Eliasen1989(S)Roskilde AK227.5185.0242.5655.0617.84414.81TSK Cup, Klassisk 2017
7773.46 Andreas Klug1984(S)Pure PP202.5135.0235.0572.5616.97413.98DM Klassisk 2017
7860.90 Lene Wollesen1995(J)Pure PP127.587.5135.0350.0615.89385.74DM Klassisk 2018
7956.48 Mathilde Østergaard1994(S)Holstebro S120.067.5150.0337.5615.78394.47JM Klassisk Styrkeløft 2019
8062.84 Mia Schjøtt Irving1998(SJ)Sportshøjskolen125.065.0165.0355.0615.57381.98TSK Cup, Klassisk 2015
81103.80 Lars Besand1975(S)Aalborg SK240.0170.0290.0700.0615.54420.00AaSK Open, Klassisk 2014
82103.90 Thomas J Sørensen1981(S)Thisted VF240.0195.0265.0700.0615.19419.86Nordland Cup 2011
83102.80 Leo Smith1987(S)Aarhus AK245.0165.0285.0695.0614.14418.46DM Klassisk 2016
8482.55 Nickolaj Olsen1994(J)Københavns SK212.5125.0276.0613.5614.12410.86TSK Cup, Klassisk 2017
85101.55 Mareks Bartasevics1990(S)Odense BBC230.0200.0260.0690.0613.68417.38AaSK Open, Klassisk 2015
8679.70 Jonas K Larsen1990(S)Fyns SK220.0140.0240.0600.0613.59410.58TSK Cup, Klassisk 2019
8773.72 Joakim L Bilyk1999(J)Roskilde AK205.0127.5237.5570.0612.30411.14NM SJ/J 2019
8882.22 Tobias Hangel1992(S)Haderslev SK207.5152.5250.0610.0611.82409.49Aask Open, Klassisk 2019
8991.30 Nicolai Dahlin1985(S)Hvidovre SF220.0157.5270.0647.5610.45410.39Nordland Cup 2010
9091.93 Emil B Jensen1994(S)Aalborg SK225.0165.0260.0650.0610.41410.61DM Klassisk 2019
9179.54 Mia T Kristiansen1991(J)Sportshøjskolen150.080.5160.0390.5610.29358.48TSK Cup, Klassisk 2014
9292.00 Søren Wahlgren1978(S)Odense BBC215.0177.5257.5650.0610.10410.48TSK Cup Klassisk 2011
9399.96 Steffen H Jacobsen1994(J)Hvidovre SF240.0162.5275.0677.5606.90412.39DM Klassisk 2016
94104.25 Michael Haxgart1995(J)Hvidovre SF225.0192.5275.0692.5606.45414.88TSK Cup, Klassisk 2018
9582.24 Simon D Jensen1986(S)Hvidovre SF187.5142.5275.0605.0606.01406.08TSK Cup, Klassisk 2016
9693.00 Thomas Busted1972(M1)Københavns SK210.0160.0280.0650.0605.86408.33DM Klassisk 2012
97114.15 Tim Lassen1984(S)Herkules232.5177.5315.0725.0605.67422.10TSK Cup, Klassisk 2017
9856.70 Stefanie Nielsen1992(S)Sportshøjskolen107.572.5152.5332.5605.05387.43DM Klassisk 2016
9955.00 Line Magnusson1990(J)Sportscenter120.060.0147.5327.5604.89390.25Nordland Cup 2011
10051.78 Isabel SR Nielsen1999(J)PO Esbjerg115.065.0137.5317.5604.35397.10NM SJ/J 2019
101115.50 Bent Alstrup1975(M1)Bestrong260.0200.0267.5727.5603.95422.24JM Styrkeløft 2016
10279.35 Victor Dreisig1992(S)Hvidovre SF205.0150.0235.0590.0603.83404.86TSK Cup, Klassisk 2018
10368.71 Kathrine H Dahl1994(S)Thisted VF130.072.5160.0362.5603.35365.33DM Klassisk 2019
10470.95 Sara H Nyholm1992(J)Horsens SK132.585.0150.0367.5603.08362.25AaSK Open, Klassisk 2015
10562.65 Erika M Andersen1991(S)Sportshøjskolen115.087.5145.0347.5603.08374.78TSK Cup, Klassisk 2018
106103.86 Søren Hvid Hyldig1986(S)AK Frem240.0147.5300.0687.5602.83412.43JM Klassisk Styrkeløft 2019
10779.20 Jesper Jacobsen1995(J)Sportshøjskolen222.5132.5232.5587.5601.71403.67JM Styrkeløft 2016
10892.14 Kevin Lousen1993(S)Aarhus AK230.0140.0272.5642.5601.49405.42DM Klassisk 2017
10971.40 Mette Majgaard1995(S)Odense BBC137.565.0165.0367.5601.40360.70TSK Cup, Klassisk 2019
11088.46 Henning Meyhoff-Thaysen1993(S)PO Esbjerg222.5142.5262.5627.5601.35404.17DM Klassisk 2019
11173.02 Thomas H Meldgaard1992(S)AK Frem195.0130.0232.5557.5601.27404.86JM Klassisk Styrkeløft 2019
11282.10 Louis Preuthun1980(S)Hvidovre SF205.0147.5247.5600.0601.01403.14DM Klassisk 2014
11382.30 Paw Eistrup1993(S)Aalborg SK212.5117.5270.0600.0600.00402.54JM Klassisk Styrkeløft 2019
11492.00 Stefan HE Petersen1992(S)HG Styrkeløft222.5170.0247.5640.0599.42404.16DM Klassisk 2017
11565.80 Lars K Lund1984(S)Aalborg SK180.0137.5200.0517.5598.57407.38TSK Cup, Klassisk 2019
11690.00 Andreas Knudsen1983(S)HG Styrkeløft225.0172.5232.5630.0597.24402.19TSK Cup Klassisk 2008
117113.50 Jesper Smidt1973(S)AK Nordland270.0175.0267.5712.5595.73415.46TSK Cup Klassisk 2011
11894.00 Jane Aaberg1981(S)Odense BBC125.097.5185.0407.5595.63346.21AaSK Open, Klassisk 2014
11982.85 Louise R Jakobsen1993(S)HG Styrkeløft150.072.5165.0387.5595.59347.98TSK Cup, Klassisk 2017
12081.00 Anders H Nielsen1992(J)Sportshøjskolen200.0147.5242.5590.0595.15399.67TSK Cup Klassisk 2013
12171.99 Katarina Thomsen1991(S)Sportshøjskolen127.577.5160.0365.0595.12356.28JM Klassisk Styrkeløft 2018
12271.05 Kathrine J Forsberg1996(J)Horsens SK122.592.5147.5362.5594.42356.99TSK Cup, Klassisk 2019
12373.80 Jens-Peter S Bjertrup1995(J)Aalborg SK185.0142.5227.5555.0593.48399.99TSK Cup, Klassisk 2018
124110.90 Kristoffer Løfstedt1980(S)HG Styrkeløft230.0200.0270.0700.0591.75410.90TSK Cup Klassisk 2013
12590.85 Johan S Madsen1988(S)Københavns SK217.5170.0240.0627.5590.88398.71DM Klassisk 2019
12672.20 Jakob K Brinkmann1991(S)Odense BBC182.5122.5240.0545.0590.87399.05TSK Cup, Klassisk 2019
127127.94 Lars Mogensen1996(J)Pure PP292.5182.5275.0750.0590.51425.48NM SJ/J 2019
128109.59 Amalie S Nielsen1994(S)Københavns SK175.070.0182.5427.5589.96347.86DM Klassisk 2019
12989.93 Birk S Granberg1993(S)Odense BBC230.0172.5220.0622.5589.42397.53Aask Open, Klassisk 2019
13066.62 Sahand Q Zadeh1994(J)Odense BBC185.0110.0220.0515.0589.41401.29TSK Cup, Klassisk 2014
13177.35 Charlotte EM Kristensen1994(S)Aarhus SVK137.575.0160.0372.5589.05347.51TSK Cup, Klassisk 2018
132105.00 Casper T Nielsen1979(S)Aalborg SK242.5150.0285.0677.5588.92404.87DM Klassisk 2012
133112.16 Peter Z Stüker1990(S)Thisted VF252.5172.5275.0700.0587.85409.57AaSK Open, Klassisk 2018
134102.32 Anna S Rye1996(J)Horsens SK162.580.0172.5415.0587.53343.29NM SJ/J 2019
13592.30 Frank Jensen1978(S)Thisted VF230.0167.5232.5630.0587.48397.22DM Klassisk 2012
13675.50 Nynne Bjerg1987(S)Videbæk SK145.072.5150.0367.5587.09347.91AaSK Open, Klassisk 2018
137119.80 Jens JL Jørgensen1995(S)Aalborg SK235.0182.5305.0722.5586.87415.51TSK Cup, Klassisk 2019
13868.94 Bodil Hermansen1990(S)Target135.065.0152.5352.5585.58354.44DM Klassisk 2016
13982.50 Dennis Poulsen1990(J)Thisted VF195.0137.5255.5588.0585.31393.90TSK Cup Klassisk 2013
140114.60 Klaus WJ Bak1979(S)Sportshøjskolen230.0175.0300.0705.0585.29410.03AaSK Open Klassisk 2012
14171.30 Pernille Lindstrøm1988(S)Sportshøjskolen122.587.5147.5357.5585.24351.21JM Styrkeløft 2017
14289.71 Bo S Schmidt1992(S)Roskilde AK225.0145.0247.5617.5584.95394.83DM Klassisk 2019
14396.35 Mikkel D Jensen1995(J)HG Styrkeløft225.0142.5275.0642.5584.52397.13SM Styrkeløft 2017
14461.05 Kasper Dittmer1991(J)Aarhus SVK160.0110.0210.0480.0584.22403.01JM 2014
14562.90 Ine Anderson1989(S)Sportshøjskolen117.580.0140.0337.5584.13362.91TSK Cup Klassisk 2013
14691.85 Mikkel V Poulsen1974(M1)Københavns SK235.0155.0235.0625.0584.00395.00SM Styrkeløft 2017
14792.55 Johannes W Andersen1988(S)Hvidovre SF225.0132.5270.0627.5583.79395.07TSK Cup, Klassisk 2019
14880.50 Bertram Vorm2001(SJ)HG Styrkeløft220.0117.5240.0577.5583.28392.70EM Klassisk 2019
149115.50 Stephan Vorup1973(S)Thisted VF255.0155.0295.0705.0582.66409.18Nordland Cup 2008
15073.05 Oliver MG Christensen1995(J)HG Styrkeløft210.0130.0202.5542.5582.63393.86TSK Cup, Klassisk 2018
151109.45 Jesper H Hemmingsen1992(S)HG Styrkeløft235.0165.0285.0685.0581.76403.74TSK Cup, Klassisk 2017
15278.80 Ali Gønen1976(M1)SK Atlas190.0127.5251.0568.5581.61391.87DM Klassisk 2018
15372.20 Tordur Sigurdsson1983(S)Sportshøjskolen175.0132.5230.0537.5581.58393.56TSK Cup Klassisk 2013
15447.35 Clara H Barsøe1994(J)Roskilde AK100.065.0127.5292.5581.51391.28TSK Cup, Klassisk 2017
15581.13 Julie A Hansen1991(S)ER Powerlifting140.085.0150.0375.0581.45340.50DM Klassisk 2019
15688.10 Samuel Martinez1993(S)Hvidovre SF210.0137.5260.0607.5581.06392.14AaSK Open, Klassisk 2017
157103.65 Jonathan A Arnesen1991(S)Københavns SK247.5162.5255.0665.0581.05399.20TSK Cup, Klassisk 2019
15849.86 Lisette I Hansen1989(S)Target110.060.0130.0300.0580.64386.22Aask Open, Klassisk 2019
15991.00 Jacob Prehn1980(S)Hvidovre SF230.5147.5240.0618.0580.02392.37TSK Cup Klassisk 2012
160103.35 Thomas Jensen1991(S)Odense BBC235.0172.5255.0662.5579.57398.16TSK Cup, Klassisk 2018
16182.50 Erik Rasmussen1962(M2)ER Powerlifting215.0142.5225.0582.5579.05390.22DM Klassisk 2012
162103.00 Kern T Ueno1979(S)Odense BBC250.5155.0255.0660.5578.76397.42AaSK Open, Klassisk 2014
163103.70 Tommy Samuelsen1980(S)Sportscenter235.0155.0272.5662.5578.37397.63DM Raw 2013
16481.48 Kim H Melander1991(S)HG Styrkeløft207.5140.0230.0577.5578.34389.81DM Klassisk 2017
16597.30 John Lukassen1961(M1)Gudenådalens SK220.0152.5267.5640.0578.32393.92Nordland Cup 2009
16671.75 Daniel S Nordsmark1991(S)Bestrong202.5112.5217.5532.5578.11391.71JM Styrkeløft 2016
16761.60 Channe Hviid1994(S)Københavns SK125.070.0135.0330.0576.41360.53TSK Cup, Klassisk 2018
16880.20 Kasper Sørensen1994(S)Aarhus AK195.0140.0235.0570.0576.12388.51DM Klassisk 2019
169103.38 Maria K Jensen1985(S)Aarhus AK140.0105.5162.5408.0575.79336.60JM Klassisk Styrkeløft 2018
17062.97 Victoria BI Isaksen1998(J)Haderslev SK130.067.5135.0332.5574.93357.21DM Klassisk 2019
17182.32 Kathrine Lybech1993(S)AK Frem135.080.0157.5372.5574.22335.62JM Klassisk Styrkeløft 2019
17256.28 Ida Bøtker1997(J)Københavns SK117.552.5145.0315.0573.90369.18EM Klassisk 2017
17389.22 Michael Dagø1987(S)Aarhus AK200.0145.0260.0605.0573.47387.99DM Klassisk 2017
17490.55 Vijith Arasaratnam2000(J)AK Frem210.0140.0260.0610.0573.28388.20TSK Cup, Klassisk 2019
17591.28 Marcus Kruhøffer2000(J)AK Atlas240.0132.5240.0612.5572.95388.26SM Klassisk Styrkeløft 2019
176110.95 Tadas Petrokas1986(S)Videbæk SK240.0165.0275.0680.0572.27399.16DM Klassisk 2015
17760.54 Tinna Heiberg1995(J)Aarhus AK127.565.0132.5325.0572.09359.84EM Klassisk 2017
17862.75 Majken Hansen1996(SJ)Horsens SK110.065.0155.0330.0571.41355.25DM Raw 2013
17991.74 Jesper E Overgaard1974(M1)Aalborg SK215.0145.0252.5612.5571.07387.28DM Klassisk 2017
18089.50 Stefan Hannibal1985(S)Københavns SK220.0160.0222.5602.5569.57385.72TSK Cup, Klassisk 2019
18182.12 Andreas Sørensen1990(S)Københavns SK220.0150.0202.5572.5569.48384.61DM Klassisk 2018
182104.95 Mick T Kristiansen1990(S)Sportshøjskolen237.5150.0270.0657.5569.20392.99AaSK Open, Klassisk 2014
183122.10 Henrik L Nielsen1984(S)AK Nordland260.0185.0265.0710.0569.11406.62DM Klassisk 2012
18482.84 Klæmint Vagadal1986(S)Aarhus AK220.0115.0240.0575.0568.87384.27DM Klassisk 2016
185102.98 Mike Adelholm1994(S)Pure PP220.0165.0265.0650.0568.28391.17JM Klassisk Styrkeløft 2018
18670.50 Malue JA Pedersen1992(J)Sportshøjskolen120.050.0175.0345.0567.34341.55AaSK Open, Klassisk 2015
18792.70 Frederik S Valeur1992(S)Aarhus AK205.0157.5250.0612.5567.21385.39DM Klassisk 2016
18899.38 Andreas L Rebsdorf1991(S)Aarhus AK217.5140.0277.5635.0565.57387.41TSK Cup, Klassisk 2016
189132.96 Nikolaj E Eriksen1993(S)Aarhus AK260.0205.0270.0735.0565.04414.10DM Klassisk 2019
19092.76 Silvan Popovic1976(M1)Københavns SK225.0132.5252.5610.0564.31383.69DM Klassisk 2018
191123.20 Ralf Jakobsen1972(S)SK Atlas230.0160.0317.5707.5563.97404.41Nordland Cup 2006
19282.70 Frederik K Christensen1991(S)AK Atlas190.0155.0225.0570.0563.85381.27TSK Cup, Klassisk 2018
19372.60 Christopher S Simonsen1996(J)Hvidovre SF180.0125.0220.0525.0563.72382.88TSK Cup, Klassisk 2019
19482.84 Thomas T Jensen1990(S)Target220.0130.0220.0570.0563.19380.93DM Klassisk 2017
195118.30 Stefan M Andersen1987(S)Odense BBC242.5165.0285.0692.5563.02399.50TSK Cup, Klassisk 2018
19658.50 Rasmus Schnügger1989(S)AK Odin140.0120.0190.0450.0562.86392.27AaSK Open Klassisk 2013
19791.96 Daniel Dørge1993(J)Odense BBC200.0162.5242.5605.0562.16382.12TSK Cup, Klassisk 2015
19880.10 Joachim B Jensen1979(S)Copenhagen PL190.0147.5220.0557.5562.12380.33DM Klassisk 2012
19982.04 Michel V Eijgen1976(M1)AK Frem187.5135.0242.5565.0561.29379.79DM Klassisk 2018
200114.84 Rasmus P Østerby1989(S)Fyns SK280.0160.0240.0680.0560.85395.28TSK Cup, Klassisk 2016
20165.40 Sarah Lindasdatter1979(S)Copenhagen PL115.080.0135.0330.0560.63344.65TSK Cup Klassisk 2013
20271.32 Camilla Ebbe1989(S)Aarhus AK112.577.5152.5342.5560.37336.44TSK Cup, Klassisk 2016
203129.54 Agge S Larsen1988(S)Odense BBC285.0175.0260.0720.0559.67407.52DM Klassisk 2017
20491.96 Jon Madsen1985(S)Københavns SK212.5145.0245.0602.5559.49380.54TSK Cup, Klassisk 2014
20581.90 Thomas B Pedersen1987(J)AK Nordland187.5135.0240.0562.5559.10378.51Nordland Cup 2009
20671.85 Fran Perkovic1991(S)Odense BBC195.0105.0217.5517.5558.84380.26AaSK Open, Klassisk 2015
20786.30 Brian V Nielsen1977(S)Athena200.0160.0220.0580.0558.65378.62DM Raw 2013
20891.60 Marcus Kruse1999(SJ)Ebeltoft SK195.0155.0250.0600.0558.25379.68TSK Cup, Klassisk 2017
209100.48 Laurits N Søgaard2001(SJ)Horsens SK225.0156.5250.0631.5558.13383.57DM Klassisk 2019
21082.32 Kent T Flåten1979(M1)Københavns SK192.5170.5200.0563.0557.67377.66DM Klassisk 2019
21192.46 Rene S Vestergaard1991(S)Thisted VF202.5170.0230.0602.5557.51379.52TSK Cup, Klassisk 2016
21281.20 Benjamin Poulsen1997(J)Tårnby SK200.0137.5220.0557.5556.72377.09TSK Cup, Klassisk 2018
213109.90 Peter H Eriksen1970(M1)Rødby M220.0190.0250.0660.0556.08388.54AaSK Open, Klassisk 2015
21472.94 Lasse Sommer1993(J)AK Frem182.5127.5210.0520.0555.57377.94TSK Cup, Klassisk 2016
21546.40 Mia Tovgaard1979(S)Aalborg SK90.057.5130.0277.5555.46376.65DM Klassisk 2014
21690.34 Tobias Kokholm1991(S)Thisted VF200.0142.5250.0592.5555.26377.54DM Klassisk 2016
21792.60 Kim D Hansen1971(M1)Tårnby SK225.5130.0245.0600.5554.83378.02DM Klassisk 2017
21889.33 Bernodus B Snorrason1996(J)Thisted VF215.0130.0242.5587.5553.98376.47DM Klassisk 2019
219102.84 Kristian Wagner1993(J)Haderslev SK200.0145.0290.0635.0553.68382.33TSK Cup, Klassisk 2016
220128.50 Thomas Skov1971(M1)Rødby M260.0180.0270.0710.0553.17402.43DM Klassisk 2019
221107.70 Troels U Nielsen1984(J)Aarhus AK200.0175.0275.0650.0553.03385.06Nordland Cup 2006
22282.00 Marc Møgelbjerg1975(M1)Gudenådalens SK190.0152.5215.0557.5552.90374.86EM klassisk (master) 2018
22390.44 Bjørn Sønnichsen1990(S)Aarhus AK215.0135.0240.0590.0552.15375.71AaSK Open, Klassisk 2018
22482.30 Jeanette K Nørgaard1978(M1)ER Powerlifting120.075.0163.0358.0552.11322.59DM Klassisk 2018
22582.20 Alex Petersen1983(S)HG Styrkeløft195.0145.0217.5557.5551.96374.31Nordland Cup 2011
226143.35 Thor J Lomborg1977(S)Tårnby SK262.5180.0302.5745.0551.40414.89DM Klassisk 2014
22771.60 Luiza Moskalenko1991(S)Aarhus AK130.075.0132.5337.5551.18330.65TSK Cup, Klassisk 2016
22883.00 Danni Iversen1987(S)Horsens SK187.5145.0227.5560.0551.08373.80DM Klassisk 2012
22992.75 Peter Olsen1982(S)HG Styrkeløft225.0122.5250.0597.5551.05375.71TSK Cup Klassisk 2012
23088.76 Marc B Sørensen1995(S)Hydra SK210.0157.5215.0582.5550.89374.55JM Klassisk Styrkeløft 2019
23151.40 Julie Fisker1995(J)Thisted VF105.060.0125.0290.0550.85364.76TSK Cup, Klassisk 2016
232129.70 Thomas L Skovgaard1989(S)Aarhus SVK247.5147.5315.0710.0550.35401.72AaSK Open, Klassisk 2018
23398.00 Frederik F Tolberg1998(J)SDU Styrkeløft205.0150.0260.0615.0549.92377.36TSK Cup, Klassisk 2019
234104.90 Elias L Madsen1996(J)Københavns SK255.0137.5245.0637.5549.47381.10TSK Cup, Klassisk 2019
23581.55 Karsten Lyngbeck1991(S)Odense BBC192.5130.0230.0552.5549.30372.72TSK Cup, Klassisk 2017
23691.16 Søren Lund1989(S)Aarhus SVK205.0140.0245.0590.0549.27374.24DM Klassisk 2017
23777.45 Marc S Rasmussen1991(J)AK Frem200.0120.0215.0535.0549.16372.84TSK Cup Klassisk 2012
238117.55 Karim Boussoufa1983(S)Copenhagen PL220.0145.0310.0675.0548.66390.02TSK Cup Klassisk 2012
23990.00 Jan Thøgersen1966(S)AK Nordland205.0160.0220.0585.0548.53373.46Nordland Cup 2004
24090.30 David C Svendsen-Tune1986(S)Københavns SK210.0130.0245.0585.0547.32372.82SM Styrkeløft 2017
24194.89 Christina V Møller1987(S)AK Nordland142.562.5170.0375.0547.32317.51DM Klassisk 2019
24292.35 Adam E Karsø2000(J)Aarhus SVK207.5130.0255.0592.5547.28373.45TSK Cup, Klassisk 2019
24361.06 Sarah Barløse1995(J)Aarhus SVK117.560.0135.0312.5547.08343.72AaSK Open, Klassisk 2018
24492.41 Niels C Dall1994(S)Odense BBC220.0152.5220.0592.5547.04373.33Aask Open, Klassisk 2019
24591.75 Kasper Pørksen1988(S)Rødby M190.0185.0215.0590.0546.94373.06AaSK Open, Klassisk 2017
24681.45 Martin Brix1977(M1)Aalborg SK185.0115.0250.0550.0546.91371.31AaSK Open, Klassisk 2017
24792.55 René Als-Frederiksen1979(S)Aalborg SK200.0150.0242.5592.5546.50373.04AaSK Open, Klassisk 2015
24873.50 Jacob Beermann1989(J)Tårnby SK177.5100.0237.5515.0546.26372.24Nordland Cup 2009
249100.00 Marc Larsson1982(S)Hvidovre SF225.0132.5260.0617.5545.51375.81Nordland Cup 2008
250103.82 Silas T Madsen1991(S)Horsens SK212.5157.5260.0630.0545.46378.00TSK Cup, Klassisk 2015
25176.08 Lotte Ditlev1992(S)Aarhus AK130.062.5150.0342.5545.33322.74DM Klassisk 2018
25295.00 Christian Hansen1975(S)Frederikshavn HC200.0150.0250.0600.0545.18373.20Nordland Cup 2008
25371.11 Louise K Madsen1993(S)Aarhus AK112.565.0155.0332.5544.53327.25DM Klassisk 2019
25486.75 Sofie MN Mønsted1990(S)Haderslev SK125.070.0165.0360.0543.88316.12JM Klassisk Styrkeløft 2018
25580.30 Christoffer Jacobsen1989(S)Copenhagen PL170.0130.0242.5542.5543.75369.50TSK Cup Klassisk 2013
25691.40 Kristian S Schmidt1992(J)Odense BBC200.0157.5227.5585.0542.95370.60TSK Cup, Klassisk 2015
25790.10 Nick Wikke1993(J)Rødby M220.0120.0240.0580.0542.71370.04SM 2015
258109.50 Jesper Johansen1965(S)AK Nordland250.0135.0260.0645.0542.70380.10Nordland Cup 2004
25981.60 Mette Thyrrestrup Ueno1980(S)Odense BBC115.080.0155.0350.0541.71316.82TSK Cup Klassisk 2013
26081.38 Martin Kofod1990(S)Københavns SK202.5132.5210.0545.0541.49368.15TSK Cup, Klassisk 2014
26192.50 Christoffer Møller1985(S)Copenhagen PL210.0137.5240.0587.5541.37370.01TSK Cup Klassisk 2013
26291.14 Anders B Lyhne1991(S)Pure PP182.5135.0265.0582.5541.29369.54DM Klassisk 2017
26365.98 Morten Rasmussen1978(S)Tårnby SK175.0125.0175.0475.0541.23373.07DM Klassisk 2016
26471.67 Emil R Kjær1994(S)Aarhus SVK155.0122.5225.0502.5541.22369.94DM Klassisk 2019
26590.50 Asger Gerrild1993(J)HG Styrkeløft200.0137.5242.5580.0541.12369.23SM 2013
26688.50 Steven Kring1986(S)Hvidovre SF200.0162.5210.0572.5541.05368.69TSK Cup Klassisk 2010
26746.64 Aneliya Stamatova1990(S)Odense BBC102.561.5107.5271.5540.74367.18DM Klassisk 2017
26866.20 Kristina Kaas1981(S)Odense SK105.065.0150.0320.0540.30331.23Nordland Cup 2007
26961.70 Lærke Vad1985(S)AK Nordland112.562.5135.0310.0539.92338.24TSK Cup, Klassisk 2019
27098.70 Christian N Enger2001(SJ)AK Frem237.5140.0230.0607.5539.74371.67TSK Cup, Klassisk 2019
27181.85 Mathias Kloch1995(S)VK Kono190.0130.0225.0545.0539.30366.84TSK Cup, Klassisk 2019
27289.70 Rasmus B Bjørkmann1990(J)AK Nordland175.0160.0240.0575.0538.90367.71DM Klassisk 2012
27371.00 Thomas Andersen1979(S)Hjørring SS170.0127.5200.0497.5538.86368.85Nordland Cup 2007
27491.80 Lasse S Hille1981(S)Tårnby SK202.5145.0235.0582.5538.72368.20TSK Cup, Klassisk 2017
27582.86 Marie G-Rasmussen1983(S)Københavns SK115.070.0165.0350.0538.45314.27SM Styrkløft 2016
276119.77 Ricko B Henne1986(S)Haderslev SK235.0167.5267.5670.0538.16385.38Aask Open, Klassisk 2019
27792.00 Jeppe P Rosenørn1991(S)Aalborg SK200.0142.5240.0582.5537.95367.85DM Klassisk 2016
27887.95 Christian H Hansen1996(J)Københavns SK215.0132.5220.0567.5537.83366.66TSK Cup, Klassisk 2015
279119.90 Søren Eggebrecht1959(M1)Aarhus AK230.0180.0260.0670.0537.82385.25Nordland Cup 2005
28089.35 Maria A Hansen1994(S)Roskilde AK130.077.5152.5360.0537.81312.01TSK Cup, Klassisk 2019
28192.05 Philip K Nickel2001(SJ)Ares200.0122.5260.0582.5537.76367.73TSK Cup, Klassisk 2019
28290.02 Jonas Havmøller1992(J)Aarhus AK185.0130.0260.0575.0537.62367.02TSK Cup, Klassisk 2015
28378.80 Naja F Pedersen1998(J)Sportshøjskolen132.560.0150.0342.5537.60316.09JM Klassisk Styrkeløft 2019
28491.45 Ole Olsen1961(M2)Københavns SK200.0130.0250.0580.0537.40367.20DM Raw 2013
28591.46 Mads Andreassen1989(S)Copenhagen PL220.0125.0235.0580.0537.36367.31TSK Cup, Klassisk 2015
286114.00 Jens Jepsen1970(S)Tårnby SK230.0170.0252.5652.5537.05380.02Nordland Cup 2007
28767.22 Kathrine H Bak1981(S)Tårnby SK85.080.0155.0320.0536.66327.58DM Klassisk 2016
28881.20 Thomas Veirum1983(S)AK Frem187.5122.5230.0540.0536.59365.26JM 2015
28992.50 Poul Rusbjerg1986(S)Ares220.0132.5230.0582.5536.04366.86DM Klassisk 2014
290101.35 Bjørn Frederiksen1979(S)Hjørring SS220.0132.5260.0612.5535.90370.81TSK Cup, Klassisk 2016
29197.70 Steen Hansen1970(S)Aarhus AK195.0135.0270.0600.0535.48368.64Nordland Cup 2004
29280.25 Lars Merring-Mikkelsen1996(J)Aalborg SK180.0112.5242.5535.0535.30364.55AaSK Open, Klassisk 2016
293102.64 Thomas H Jørgensen1994(S)Norce220.0147.5247.5615.0534.22370.54DM Klassisk 2018
29498.20 Jacob T Pilgaard1978(S)Odense BBC210.0135.0255.0600.0533.75367.86Nordland Cup 2010
295146.22 Martin S Nielsen1994(S)AK Frem250.0175.0305.5730.5533.47405.65AaSK Open, Klassisk 2018
29682.50 Michael Marcussen1968(M1)Frederikshavn HC205.0140.0197.5542.5533.46363.42Nordland Cup 2008
297137.70 Morten Sørig1969(M1)Horsens SK255.0180.0275.0710.0532.79397.74AaSK Open, Klassisk 2015
29883.70 Miriam A Rasmussen1988(S)Target130.070.0147.5347.5532.55310.42TSK Cup, Klassisk 2016
29980.99 Rasmus Bergholt1989(S)Norce200.0110.0225.0535.0531.81362.46DM Klassisk 2019
30089.45 Danny Tran1999(J)VK Kono187.5120.0260.0567.5531.76363.43TSK Cup, Klassisk 2019
30175.15 Rasmus L Knudsen1995(S)Rødby M185.0117.5207.5510.0531.23362.92TSK Cup, Klassisk 2019
30289.70 Thomas C Jensen1982(S)AK Nordland180.0152.5235.0567.5530.77362.92Nordland Cup 2010
30391.10 Christian Cederquist1993(S)Tårnby SK195.0140.0237.5572.5530.70363.25TSK Cup, Klassisk 2017
30478.80 Igor Syrytsin1988(J)Limfjord SK150.0145.0230.0525.0530.61361.88Nordland Cup 2010
305107.00 Bo Mortensen1966(M1)Gudenådalens SK220.0145.0260.0625.0530.59371.06Nordland Cup 2007
30681.28 Rune B Bildtoft1992(S)Aarhus AK202.5112.5220.0535.0530.46361.66JM Klassisk Styrkeløft 2019
30789.11 Simon B Hansen2001(SJ)Odense BBC200.0125.0240.0565.0530.39362.56DM Klassisk 2019
30890.60 Thomas Hedemann1970(M1)Aalborg SK200.0120.0250.0570.0529.94362.69AaSK Open Klassisk 2012
30978.35 Anders E Stilbo1996(J)Hvidovre SF195.0117.5210.0522.5529.88361.52TSK Cup, Klassisk 2017
31082.75 Henrik Wadim1982(S)AK Nordland180.0142.5217.5540.0529.49361.10JM 2015
31181.50 Asbjørn EM Frellsen1994(S)Københavns SK200.0135.0200.0535.0529.45361.07DM i Styrkeløft 2018
31257.75 Thomas J Nielsen1990(S)Aarhus AK147.5110.0165.0422.5529.33373.41TSK Cup, Klassisk 2018
31382.02 Trine Theodora1992(S)Aarhus SVK125.067.5150.0342.5529.13309.18DM Klassisk 2016
31492.93 Kim Frostholm1987(S)Roskilde AK210.0120.0247.5577.5529.10362.90DM Klassisk 2019
315104.27 Magnus E Jensen1989(S)Esbern S235.0135.0245.0615.0529.05368.39DM Klassisk 2019
31677.94 Rasmus G Nørskov1996(J)Aarhus AK182.5130.0207.5520.0528.95361.04JM Klassisk Styrkeløft 2019
31799.85 Hans J Andreasen1992(S)Odense BBC190.0140.0270.0600.0528.15365.40TSK Cup, Klassisk 2018
31892.86 Anders L Nielsen1973(M1)Rødby M220.5130.0225.0575.5527.23361.76DM Klassisk 2016
31970.12 Pernille B Bramsen1990(S)Pure PP115.060.0145.0320.0526.95317.98DM Klassisk 2017
32084.56 Karolina Hansen1989(S)Københavns SK122.577.5145.0345.0526.68306.64DM Klassisk 2017
32160.50 Tina Nielsen1978(S)Hvidovre SF100.080.0120.0300.0526.66331.89Nordland Cup 2010
32273.20 Karl EM Wahlgreen1996(J)AK Jyden180.0112.5205.0497.5526.44360.64AaSK Open, Klassisk 2016
32382.16 Sune A Frederiksen1977(M1)Hjørring SS187.5117.5230.0535.0526.44359.31DM Klassisk 2017
32488.20 Jørgen Nielsen1963(M2)Tårnby SK213.0130.0215.0558.0526.40359.97DM Klassisk 2016
32581.68 Kathja Sejer1989(S)Pure PP127.575.0137.5340.0526.16307.60DM Klassisk 2018
32694.50 Mikkel Højgård1988(U)Morsø SS200.0140.0240.0580.0525.98361.63Nordland Cup 2006
32796.10 Anders Nielsen1979(S)HG Styrkeløft210.0155.0220.0585.0525.51362.00Nordland Cup 2007
32883.74 Mickel Dahl Flensborg1996(J)Tårnby SK195.0110.0235.0540.0525.10358.56SM Styrkløft 2016
32990.52 Leon S Simonsen1992(S)Thisted VF207.5140.0217.5565.0524.86359.62DM Klassisk 2018
330139.90 Claus Bjørklund1970(M1)Hvidovre SF260.5185.5260.0706.0524.85394.58TSK Cup Klassisk 2012
33164.50 Jess Hasselby1984(S)Copenhagen PL160.0110.0185.0455.0524.55364.18TSK Cup Klassisk 2012
332102.54 Malthe Jarlby1990(S)Target222.5145.0237.5605.0524.47364.63TSK Cup, Klassisk 2015
33362.30 Lisa Hansen1994(J)Københavns SK112.557.5132.5302.5524.08327.64DM Klassisk 2017
334101.90 Lasse R Dietrichsen1988(S)Haderslev SK190.0152.5260.0602.5523.99363.97DM i Styrkeløft 2018
335118.25 Daniel Hovelsø1988(S)Aarhus AK205.0185.0260.0650.0523.40374.99TSK Cup Klassisk 2012
336120.10 Thomas Thomsen1989(S)Thisted VF237.5167.5250.0655.0523.39376.49TSK Cup, Klassisk 2017
33781.58 Jonas B Bundgaard1988(S)Aarhus SVK180.0112.5237.5530.0523.34357.49AaSK Open, Klassisk 2018
33891.00 Mikkel Sølvkjær1987(S)Hvidovre SF200.0135.0230.0565.0523.02358.72DM Klassisk 2015
33991.10 Frederik Foged1995(J)ER Powerlifting195.0145.0225.0565.0522.63358.49TSK Cup, Klassisk 2016
34064.80 Rasmus Petersen1998(SJ)Ebeltoft SK165.095.0195.0455.0522.55362.77TSK Cup, Klassisk 2016
34197.00 Jiyan Mandrup1993(J)Hvidovre SF215.0135.0235.0585.0522.37360.54DM Klassisk 2014
342104.01 Martin A Dreyer1995(J)Sportshøjskolen217.5150.0240.0607.5522.36364.26JM Klassisk Styrkeløft 2018
343100.08 Simon N Madsen1990(S)Aarhus AK200.0150.0245.0595.0522.29362.00TSK Cup, Klassisk 2016
34492.00 Mathias Bredkjær1986(S)Norce185.0142.5240.0567.5521.91358.38TSK Cup, Klassisk 2018
34587.90 Niklas Johansen1991(S)HG Styrkeløft205.0125.0222.5552.5521.58357.08DM Klassisk 2017
34669.20 Pernille Sølund1990(J)Odense BBC110.060.0145.0315.0521.53315.88TSK Cup Klassisk 2011
347104.30 Mads P Jensen1992(S)Hvidovre SF195.0137.5275.0607.5521.47363.89TSK Cup, Klassisk 2018
348103.84 Mads Østergaard1995(J)Sportshøjskolen220.0160.0225.0605.0520.39362.94DM Klassisk 2017
34978.56 Esben Neupart1992(J)Aarhus AK187.5125.0202.5515.0520.04355.71TSK Cup, Klassisk 2015
35092.51 Michael C Sibul1990(S)Tårnby SK217.5132.5217.5567.5520.02357.41DM Klassisk 2019
35182.46 Michael Melchorsen1972(M1)Ares175.0160.0195.0530.0519.39355.15DM Klassisk 2016
35280.66 Mads N Wigh1993(S)Sportshøjskolen185.0117.5220.0522.5518.91354.88DM Klassisk 2017
35399.65 Hans M Lauridsen1982(S)AK Nordland200.0150.0240.0590.0518.60359.55JM 2015
35462.85 Nanna Nørgaard1993(S)Aalborg SK110.065.0125.0300.0517.53322.77JM Styrkeløft 2017
35551.95 Trine Ø Bagger1986(S)Aalborg SK90.057.5127.5275.0517.51342.81DM Raw 2013
35654.00 Käte Vestergaard1972(M1)Aalborg SK100.055.0125.0280.0517.36338.97AaSK Open, Klassisk 2014
35780.38 Magnus S Larsen1992(S)Fyns SK170.0130.0220.0520.0517.31353.96TSK Cup, Klassisk 2016
35889.20 Nikolai Melph1991(S)Sportshøjskolen190.0142.5220.0552.5516.43354.32AaSK Open, Klassisk 2018
35982.55 Katrine Kristensen1997(J)Fyns SK115.075.0145.0335.0516.36301.40TSK Cup, Klassisk 2019
36097.32 Jakob S Rasmussen1995(S)Aarhus SVK202.5132.5245.0580.0516.09356.99JM Klassisk Styrkeløft 2019
36178.16 Rickie Søderberg1992(J)Ares175.0140.0195.0510.0516.08353.43TSK Cup, Klassisk 2014
36290.00 Keld B Ingerslev1966(M1)Aarhus AK180.0135.0240.0555.0516.05354.31Nordland Cup 2008
36372.85 Sebastian P Holt1998(J)HG Styrkeløft175.0135.0177.5487.5516.03354.61DM Klassisk 2019
36458.70 Katrine Steenhard1985(S)Hvidovre SF100.067.5122.5290.0515.60328.86TSK Cup, Klassisk 2019
365103.78 Sebastian H Sørensen1998(J)AK Jyden230.0135.0235.0600.0515.58360.00JM Klassisk Styrkeløft 2019
36699.84 Ingimundur Ingimundarson1968(M1)Videbæk SK215.0142.5230.0587.5515.42357.79DM Klassisk 2016
367102.50 Lars Guldberg1963(M1)AK Nordland200.0165.0230.0595.0514.53358.67Nordland Cup 2008
36865.06 Rasmus Thøgersen1984(S)Zielkes FK155.092.5202.5450.0514.17357.57JM Klassisk Styrkeløft 2018
36976.15 Frederik Jakobsen1985(S)Aarhus AK180.0110.0210.0500.0514.07352.55DM Klassisk 2014
37080.50 Peter B Tind1982(S)AK Nordland160.0120.0237.5517.5513.86351.90Nordland Cup 2008
371100.35 Jørgen Grandjean-Thomsen1989(S)Thisted VF212.5147.5227.5587.5513.76357.02TSK Cup, Klassisk 2018
37273.30 Martin B Rasmussen1986(S)AK Frem165.0110.0212.5487.5513.62353.05DM Klassisk 2015
73.30 Benjamin M Stougaard1992(S)Holstebro S167.5127.5192.5487.5513.62353.05JM Klassisk Styrkeløft 2019
37476.90 Daniel S Larsen1989(S)Aalborg SK160.0132.5210.0502.5513.33352.00DM Klassisk 2016
37590.86 Mikkel CB Hansen1989(S)Tårnby SK190.0130.0235.0555.0512.78352.59TSK Cup, Klassisk 2014
37678.88 Sebastian Jensen1993(S)Zielkes FK177.5120.0212.5510.0512.65351.34Aask Open, Klassisk 2019
37796.85 Thomas L Sørensen1984(S)Roskilde AK195.0145.0235.0575.0512.51354.60DM Klassisk 2014
37892.40 Jonas Pedersen1986(S)Aarhus AK205.0130.0225.0560.0512.43352.86TSK Cup Klassisk 2011
37991.85 Niklas Lausten1992(J)Sportshøjskolen197.5110.0250.0557.5511.78352.40DM Raw 2013
38082.95 Jannick J Egede2000(J)VK Kono175.0127.5222.5525.0511.55350.54TSK Cup, Klassisk 2019
38192.35 Tobias B Petersen1997(SJ)Hvidovre SF200.5128.0230.5559.0511.54352.34DM Klassisk 2015
38282.30 Frederik OT Mogensen1994(S)Sportshøjskolen165.0147.5210.0522.5511.54350.55JM Klassisk Styrkeløft 2018
38389.78 Jonas Bartholdi1998(J)Herkules192.5135.0222.5550.0511.48351.56DM Klassisk 2018
384148.40 Pia Skovborg1963(M2)Roskilde AK160.080.0167.5407.5511.45313.94EM klassisk (master) 2018
38563.97 Mathias Brogaard1998(J)Holstebro S160.0107.5175.0442.5511.31356.66NM SJ/J 2019
38692.01 Mathias F Rasmussen1996(J)Aarhus AK202.5132.5222.5557.5511.19352.01DM Klassisk 2019
38798.80 Henning Kristensen1965(M1)AK Nordland190.0160.0230.0580.0511.14354.73DM Klassisk 2012
38891.53 Marc Pedersen1994(S)Roskilde AK167.5147.5240.0555.0510.28351.32SM Klassisk Styrkeløft 2019
389120.00 Tomas Kierstein1967(S)AK Nordland210.0170.0260.0640.0509.71367.94Nordland Cup 2003
39081.50 Anders S Ki1982(S)Videbæk SK160.0147.5210.0517.5509.36349.26JM Klassisk Styrkeløft 2019
39196.25 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK212.5127.5230.0570.0509.35352.49SM Klassisk Styrkeløft 2019
39260.40 Anna K Jensen1983(S)Hvidovre SF110.065.0115.0290.0508.80321.67AaSK Open, Klassisk 2015
393103.60 Sebastian Sabroe1996(J)Aarhus AK212.5127.5252.5592.5508.62355.74JM Klassisk Styrkeløft 2019
39482.60 Marie LS Veigert1995(J)Aarhus AK125.072.5132.5330.0508.61296.80DM Klassisk 2018
39591.06 Thomas Schougaard1997(J)Aarhus AK185.0140.0225.0550.0506.66349.03DM Klassisk 2018
396101.82 Nicolai D Madsen1989(S)AK Jyden205.0155.0225.0585.0506.56353.52TSK Cup, Klassisk 2014
397100.40 Troels Rubech1979(S)Odense SK185.0145.0250.0580.0505.96352.41Nordland Cup 2008
39867.48 Maria H Nielsen1988(S)Aarhus SVK120.062.5120.0302.5505.88308.79JM Klassisk Styrkeløft 2019
39988.45 Stephan Knudsen1994(J)Pure PP190.0120.0230.0540.0505.71347.87TSK Cup, Klassisk 2017
40073.75 Lasse Moreau1965(M2)Tårnby SK172.5110.0200.0482.5505.13347.88TSK Cup, Udstyr 2017
40180.52 Aske L Jernsen1993(S)Aarhus SVK175.0120.0215.0510.0505.10346.75JM Klassisk Styrkeløft 2019
40299.10 Jan Horshauge1962(M1)Hjørring SS210.0140.0225.0575.0505.03351.21Nordland Cup 2009
40369.15 Linda Storm1978(S)Odense BBC100.075.0130.0305.0504.86305.85TSK Cup Klassisk 2012
404101.66 Jacob M Iversen1995(J)Norce212.5125.0245.0582.5504.53352.24DM Klassisk 2018
40572.70 Jonathan S Seest1989(S)Aarhus AK165.0112.5200.0477.5504.50347.86JM Styrkeløft 2016
40691.65 Odisho Warda1990(S)Aarhus AK185.0150.0215.0550.0504.48347.93DM Klassisk 2014
40769.30 Laura E Lillelund1997(J)SDU Styrkeløft125.060.0120.0305.0504.40305.55TSK Cup, Klassisk 2019
408100.90 Rasmus Dalgas1986(S)Target200.0160.0220.0580.0504.38351.71TSK Cup, Klassisk 2019
40986.12 Lasse C Larsen1992(S)Fyns SK180.0120.0230.0530.0503.91346.36TSK Cup, Klassisk 2016
410116.80 Simon Skou1995(J)Odense BBC220.0160.0245.0625.0503.63361.69AaSK Open, Klassisk 2015
41172.90 Morten B Kristensen1988(S)Thisted VF147.5132.5197.5477.5503.44346.86DM Klassisk 2012
41256.03 Sebine CM Nielsen1999(J)Roskilde AK92.550.0135.0277.5503.29326.37DM Klassisk 2019
413116.05 Jonathan Gelslev1990(S)Københavns SK220.0180.0222.5622.5503.17360.86SM Klassisk Styrkeløft 2019
41480.98 Thomas N Hansen1975(M1)Københavns SK152.5127.5230.0510.0503.04345.53DM Klassisk 2017
415117.05 Mads R Kristensen1985(S)Aalborg SK240.0155.0230.0625.0503.00361.50AaSK Open, Klassisk 2015
416123.80 Jesper B Jensen1990(S)Videbæk SK212.5165.0265.0642.5502.99366.87JM Klassisk Styrkeløft 2019
41791.43 Marcus B Strangholt1990(S)Odense BBC200.0125.0222.5547.5502.61346.79Aask Open, Klassisk 2019
41873.65 Stefan S Mikkelsen1991(S)Københavns SK172.5102.5205.0480.0502.59346.42TSK Cup, Klassisk 2018
419104.00 Christoffer K Riis1979(S)Copenhagen PL195.0140.0252.5587.5502.41352.27TSK Cup Klassisk 2011
42096.10 Rex Møller1986(S)Copenhagen PL180.0127.5255.0562.5502.04348.08DM Klassisk 2012
421130.45 Allan S Madsen1974(M1)Videbæk SK230.0150.0277.5657.5501.80371.62DM Klassisk 2019
422113.90 Jeppe F Mix1991(J)Rødby M210.0165.0240.0615.0501.59358.30SM 2014
42356.45 Frederikke Praus1996(SJ)Thisted VF107.550.0120.0277.5501.49324.45AaSK Open, Klassisk 2014
42490.30 Bill A Hald1987(S)Horsens SK185.0132.5225.0542.5501.40345.74AaSK Open, Klassisk 2016
42575.70 Christian Heidemann1976(S)Hjørring SS150.0125.0180.0487.5501.30329.22Nordland Cup 2005
426101.96 Martin Mygind1991(S)Hvidovre SF225.0110.0245.0580.0501.08350.32Aask Open, Klassisk 2019
42792.64 Thomas B Jensen1982(S)AK Nordland195.0122.5232.5550.0500.90346.17DM Klassisk 2017
42881.50 Jesper Weiendorp1994(J)Roskilde AK177.5112.5220.0510.0500.75344.20TSK Cup, Klassisk 2017
42973.52 Jacob Carstensen1986(S)Aarhus AK162.585.0230.0477.5500.20345.09TSK Cup, Klassisk 2015
43073.00 Max T Jeppesen1996(J)ER Powerlifting160.0115.0200.0475.0499.84345.04Aask Open, Klassisk 2019
43192.96 Frederik M Christensen1995(S)Thisted VF190.0137.5222.5550.0499.76345.57JM Klassisk Styrkeløft 2019
43251.49 Annette S Hansen1997(J)Odense BBC102.550.0112.5265.0499.58332.87DM Klassisk 2019
43390.10 Emil Mikkelsen1993(S)Haderslev SK192.5147.5200.0540.0499.44344.52TSK Cup, Klassisk 2017
434119.50 Mikkel Lindgreen1990(S)SDU Styrkeløft230.0132.5265.0627.5499.30361.13TSK Cup, Klassisk 2019
435101.00 Michael Nielsen1985(S)Ares195.0150.0230.0575.0498.99348.57Nordland Cup 2009
43673.78 Thomas L Hansen1972(M1)Odense BBC155.0132.5190.0477.5498.86344.18TSK Cup, Klassisk 2014
43793.40 Ronni Hedegård1981(S)Hvidovre SF185.0130.0235.0550.0498.21344.80TSK Cup Klassisk 2009
438151.68 Frederik T Nordberg1994(J)Pure PP260.0160.0280.0700.0498.06386.68DM Klassisk 2017
43982.26 Anders E Nielsen1988(S)Roskilde AK177.5112.5220.0510.0497.45342.26SM Klassisk Styrkeløft 2019
440102.33 Andreas Houmark1999(J)Thisted VF220.0135.0222.5577.5497.42348.35JM Klassisk Styrkeløft 2018
44171.72 Mads L Steffensen1993(J)Videbæk SK165.0117.5185.0467.5497.34343.99DM Klassisk 2016
44289.95 Kristian E Jensen1992(J)Odense BBC177.5140.0220.0537.5497.29343.25AaSK Open, Klassisk 2015
44379.44 Ditte F Hansen1984(S)Gudenådalens SK110.072.5135.0317.5496.93291.66DM Klassisk 2019
44492.32 Thomas Ebdrup1988(S)Haderslev SK207.5122.5215.0545.0496.72343.57DM Klassisk 2018
44582.43 Benjamin F Andersen2001(SJ)Thisted VF195.0115.0200.0510.0496.72341.80Aask Open, Klassisk 2019
44670.70 Ulla N Hembo1964(M2)HG Styrkeløft107.555.0140.0302.5496.03298.90TSK Cup, Klassisk 2017
44788.96 Johannes Lyby1992(S)Sportshøjskolen180.0127.5225.0532.5495.58341.97AaSK Open, Klassisk 2018
44882.70 Jens C Pedersen1985(S)AK Nordland135.0175.0200.0510.0495.57341.14Nordland Cup 2011
44991.18 Peter Sørensen1994(S)Aarhus SVK172.5107.5260.0540.0495.47342.47DM Klassisk 2019
45082.10 Andreas K-Jespersen1991(J)Copenhagen PL170.0112.5225.0507.5495.28340.99TSK Cup Klassisk 2013
45183.00 Christian D Danielsen1994(J)Sportshøjskolen167.5132.5210.0510.0494.30340.43JM Styrkeløft 2017
45281.05 Sadiq SH Al-sharifi1999(J)VK Kono185.0122.5195.0502.5494.09340.29TSK Cup, Klassisk 2019
45382.44 Ditte LJ Pedersen1990(S)Odense BBC120.070.0130.0320.0493.72288.10DM Klassisk 2017
45488.80 Dannie Kyllingsbæk1989(S)Thisted VF187.5132.5210.0530.0493.45340.68DM i Styrkeløft 2018
45591.81 Thomas Holbæk1991(S)Ares200.0110.0230.0540.0493.20341.33SM Klassisk Styrkeløft 2019
45690.40 Simon Rodowsky1978(S)Copenhagen BC210.0115.0210.0535.0492.93340.80TSK Cup Klassisk 2011
45777.48 Morten L Jensen1993(S)Roskilde AK175.0112.5200.0487.5492.73339.79SM Klassisk Styrkeløft 2019
45896.85 Benjamin V Andreassen1988(S)Aarhus SVK185.0150.0220.0555.0491.73342.27AaSK Open, Klassisk 2016
96.85 Alexander Filipovic1990(S)Hvidovre SF190.0135.0230.0555.0491.73342.27TSK Cup, Klassisk 2018
46096.20 Peter Wood1968(M1)SK Atlas180.0132.5240.0552.5491.28341.78AaSK Open Klassisk 2012
46162.73 Mia T Kastrup1999(J)Horsens SK112.562.5110.0285.0491.23307.09DM Klassisk 2019
46292.40 David Khalaf1995(J)AK Frem175.0112.5252.5540.0491.10340.25AaSK Open, Klassisk 2014
46397.85 Peter Sikemsen1969(M1)Odense BBC205.0110.0242.5557.5491.07342.31AaSK Open, Klassisk 2017
46492.45 Steffen Hansen1993(J)Rødby M180.0140.0220.0540.0490.92340.09DM Raw 2013
465101.20 Steffen Hentze1990(S)Tårnby SK207.5122.5237.5567.5490.76343.74DM i Styrkeløft 2018
46692.50 Henning Friis1980(S)Odense BBC180.0127.5232.5540.0490.75340.09DM Klassisk 2014
467102.05 Martin Lunau 1984(S)Odense BBC200.0130.0240.0570.0490.71344.22DM Raw 2013
468112.70 George Olesen1960(M2)AK Jyden245.0135.0220.0600.0490.37350.58DM 2015
469116.50 Frederik Sibtsen1999(SJ)Fyns SK240.0120.0250.0610.0490.25353.25DM Klassisk 2017
47080.84 Tanita Sørensen1991(S)Target117.562.5135.0315.0489.73286.59TSK Cup, Klassisk 2015
47189.80 Nicolai S Lund1983(S)Hvidovre SF155.0140.0235.0530.0489.72338.56Nordland Cup 2010
47291.30 Jonas Andersen1999(J)Odense BBC190.0125.0220.0535.0489.66339.08TSK Cup, Klassisk 2019
47373.80 Soran M Zada1984(S)Aalborg SK135.0135.0200.0470.0489.59338.73Nordland Cup 2011
47482.10 Arthur Ingersen1989(J)Københavns SK152.5135.0215.0502.5489.57337.63AaSK Open Klassisk 2012
47599.34 Simon Espensen1999(SJ)Pure PP190.0130.0240.5560.5489.40342.02DM Klassisk 2017
47679.40 Josefine V Rasmussen1997(J)Aalborg SK110.062.5140.0312.5489.24287.16AaSK Open, Klassisk 2017
47799.30 Rune Glud1982(S)AK Nordland200.0170.0190.0560.0489.02341.77Nordland Cup 2009
47866.50 Jess Gormsen1979(S)AK Odin142.5110.0185.0437.5488.65341.43Nordland Cup 2008
479111.25 Sofie Steenhof1985(S)Odense BBC145.067.5140.0352.5487.98285.95DM Klassisk 2014
48092.68 Rene Minard1993(S)AK Nordland165.0140.0232.5537.5487.45338.20JM Klassisk Styrkeløft 2018
48191.95 Lars AB Rasmussen1981(S)Aalborg SK185.0125.0225.0535.0487.35337.91AaSK Open, Klassisk 2014
48281.95 Nikolaj Koefoed1990(S)Sportshøjskolen165.0127.5207.5500.0487.34336.30AaSK Open, Klassisk 2015
48362.62 Anna T Ruspini1994(S)Tårnby SK97.570.0115.0282.5487.14304.79DM Klassisk 2018
484105.00 Philip Poulsen1996(J)Ebeltoft SK220.0140.0215.0575.0487.01343.62DM Klassisk 2016
485123.10 Daniel Holland1989(S)Sportshøjskolen190.0177.5255.0622.5486.27355.88DM Raw 2013
48698.75 Sune S Rytke1987(S)Aarhus AK185.0140.0230.0555.0485.62339.49TSK Cup, Klassisk 2017
487103.85 Charlie Tyrrestrup1989(S)Rødby M195.0145.0230.0570.0485.36341.94TSK Cup, Klassisk 2018
48870.08 Louise U Madsen1988(S)Odense BBC107.565.0122.5295.0485.33293.26TSK Cup, Klassisk 2016
48981.80 Louis Sunesen1990(J)Thisted VF170.0127.5200.0497.5485.12335.02Nordland Cup 2009
49072.90 Thorbjørn Fuglsig1984(S)AK Nordland142.5127.5192.5462.5484.96336.28Nordland Cup 2010
491116.80 Stefan Probst1987(S)Pure PP212.5157.5235.0605.0484.80350.11TSK Cup, Klassisk 2019
49278.10 Sofie F Mix1996(J)Rødby M107.570.0130.0307.5484.53285.24AaSK Open, Klassisk 2015
49373.00 Daniel Højland1993(J)Odense BBC140.0127.5195.0462.5484.45335.96AaSK Open, Klassisk 2016
49454.90 Mie Jungclaus1999(J)Holstebro S82.555.0127.5265.0484.00316.68TSK Cup, Klassisk 2019
49573.10 Peder Hindborg1986(S)Københavns SK150.0122.5190.0462.5483.94335.59TSK Cup Klassisk 2013
496100.95 Zygimantas Stukas1992(J)Videbæk SK190.0140.0230.0560.0483.92339.47DM Raw 2013
49753.80 Mette G Jensen1985(S)ER Powerlifting90.065.0107.5262.5483.84318.70TSK Cup Klassisk 2013
498135.38 Rie Larsen1985(S)Odense BBC125.080.0167.5372.5483.44291.48TSK Cup, Klassisk 2014
499161.20 Niels Stærkjær1966(M2)Aarhus AK260.0207.5232.5700.0482.79383.32VM Klassisk 2016
50062.60 Line G Bornhuus1990(S)Hvidovre SF102.557.5120.0280.0482.75302.18TSK Cup, Klassisk 2019
50179.79 Jesper Mogensen1969(M1)Videbæk SK160.0110.0217.5487.5482.25333.35JM Klassisk Styrkeløft 2018
502103.62 Michael Nørlev1978(M1)Hjørring SS175.0160.0230.0565.0481.03339.23AaSK Open, Klassisk 2018
503112.70 Dennis Persson1981(S)Hvidovre SF210.0150.0230.0590.0480.79344.74DM Klassisk 2014
504108.30 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK192.5150.0235.5578.0480.75341.83DM Klassisk 2015
50590.74 Siw Busborg1995(S)Odense BBC125.060.0137.5322.5480.21277.74Aask Open, Klassisk 2019
50679.60 Peter F Kristensen1996(J)Ebeltoft SK175.0110.0200.0485.0480.17332.18DM Klassisk 2016
507145.05 Andreas Rasmussen1986(S)Københavns SK280.0140.0245.0665.0480.09369.67TSK Cup, Klassisk 2019
508100.60 Luke F Smith1989(S)Aarhus AK195.0140.0220.0555.0479.90336.94DM Klassisk 2014
50988.78 Mike M Hamborg1994(S)AK Frem175.0110.0232.5517.5479.89332.70JM Klassisk Styrkeløft 2019
510130.90 Camilla M Kristensen1988(S)Københavns SK130.070.0165.0365.0479.16287.37DM Klassisk 2015
51169.34 Marte I Sverdrup1993(J)Sportshøjskolen107.560.0122.5290.0479.07290.41TSK Cup, Klassisk 2015
51270.91 Marie L Kalmejer2004(SJ)Horsens SK115.057.5120.0292.5478.84288.43DM Klassisk 2019
513101.12 Kristian Hentze1992(S)Københavns SK200.0140.0215.0555.0478.33336.28DM Klassisk 2016
51477.55 Mette K Knudsen1993(S)Tårnby SK100.062.5140.0302.5477.98281.78TSK Cup, Klassisk 2018
51580.80 Aiyu Liu1997(J)Københavns SK180.0112.5195.0487.5477.87330.77DM Klassisk 2017
51690.85 Kristian Lyng1994(J)Sportshøjskolen190.0112.5220.0522.5477.83332.00AaSK Open, Klassisk 2014
51762.94 Sasja Olsson1988(S)AK Frem92.552.5132.5277.5477.15298.23TSK Cup, Klassisk 2014
51867.50 Henrik Vestergaard1964(M1)Thisted VF150.595.0187.5433.0476.91333.84Nordland Cup 2009
51971.65 Simone J Poulsen1992(S)Ebeltoft SK115.055.0122.5292.5476.82286.42AaSK Open, Klassisk 2016
52070.32 Cathrine MD Espersen1990(S)Hydra SK110.050.0130.0290.0476.31287.59JM Klassisk Styrkeløft 2019
52165.30 Horst Diter1943(M3)Ares150.090.0182.5422.5476.09334.71Nordland Cup 2005
52291.40 Henrik S Nielsen1984(S)AK Jyden175.0127.5220.0522.5475.89331.00AaSK Open, Klassisk 2016
52381.32 Mikkel Juul1995(J)Randers SM167.5120.0200.0487.5475.67329.45JM Klassisk Styrkeløft 2018
52474.92 Troels Mouritzen1996(J)Aarhus SVK172.5110.0180.0462.5474.95329.81Aask Open, Klassisk 2019
52598.90 Peter Thostrup1974(M1)AK Nordland190.0115.0240.0545.0474.88333.16DM Klassisk 2019
52692.52 Oliver J Jürgensen1995(J)Haderslev SK165.0135.0225.0525.0474.69330.59JM Klassisk Styrkeløft 2018
52795.85 Dan Sunesen1987(S)AK Nordland185.0120.0230.0535.0474.16331.49JM 2015
52892.68 Michael Stausholm1982(S)AK Nordland180.0125.0220.0525.0474.15330.33DM Klassisk 2016
52982.55 Tobias H Jensen1994(S)Københavns SK170.0107.5212.5490.0473.43328.15TSK Cup, Klassisk 2019
53089.10 Michael Broek1977(S)AK Odin182.5150.0180.0512.5473.27328.87Nordland Cup 2008
53193.78 Mike Fregerslev1994(S)AK Nordland192.5115.0220.0527.5473.09330.06JM Klassisk Styrkeløft 2018
532102.90 Steffen Andersen1987(S)Thisted VF195.0137.5222.5555.0473.08334.06AaSK Open, Klassisk 2014
53391.54 Anders Lerche1988(S)Siam175.0115.0230.0520.0472.73329.16TSK Cup, Klassisk 2015
53492.35 Asger V Jensen1999(J)Roskilde AK182.5130.0210.0522.5472.61329.33TSK Cup, Klassisk 2019
53585.60 Kim K Poulsen1984(S)SK Atlas175.0120.0205.0500.0472.58327.85Nordland Cup 2008
53680.72 Jonas H Beck1994(S)Aarhus SVK170.0117.5195.0482.5472.44327.57Aask Open, Klassisk 2019
537107.59 Simon Buchwald1989(S)AK Atlas212.5112.5242.5567.5472.39336.30Aask Open, Klassisk 2019
53898.88 Finn Knudsen1947(M3)Rødby M180.0155.0207.5542.5472.37331.69DM Klassisk 2016
53998.10 Kasper Martinussen1996(J)Haderslev SK185.0125.0230.0540.0472.21331.24TSK Cup, Klassisk 2017
54067.38 Josephine Galsklint1995(S)Sportshøjskolen100.047.5135.0282.5472.04288.69Aask Open, Klassisk 2019
54181.60 Kasper Vilster1989(S)Roskilde AK157.5122.5205.0485.0471.63327.08TSK Cup, Klassisk 2018
54269.00 Rikke K Christensen1991(S)Hvidovre SF95.065.0125.0285.0471.62286.37TSK Cup, Klassisk 2019
54391.92 Kristian B Nyholm1981(S)Haderslev SK170.0127.5222.5520.0471.41328.48DM Klassisk 2017
54491.20 Martin Skov1983(S)AK Nordland165.0132.5220.0517.5471.22328.20DM Klassisk 2012
54562.06 Mille S Rasmussen1993(J)Roskilde AK100.050.0122.5272.5471.14296.02DM Klassisk 2016
54692.80 Niels W Botterill1987(J)Aarhus AK155.0142.5225.0522.5471.08328.55Nordland Cup 2010
54767.72 Jeanette H Sørensen1994(S)Aarhus AK100.062.5120.0282.5471.05287.64JM Klassisk Styrkeløft 2019
54860.80 Camilla K Johannesen1993(J)Aarhus SVK90.060.0120.0270.0470.89297.95JM 2015
54962.16 Lisbeth Eugenie1988(S)Roskilde AK95.057.5120.0272.5470.80295.66TSK Cup, Klassisk 2016
55082.50 Jesper B Medhus1979(S)AK Frem180.0107.5200.0487.5470.78326.58DM Klassisk 2015
55182.64 Mickey Williams1989(S)Roskilde AK175.0112.5200.0487.5470.21326.24SM Klassisk Styrkeløft 2018
55281.95 Jakob K Ratz1990(S)Aarhus AK165.095.0225.0485.0470.18326.21DM Klassisk 2015
55398.80 Rasmus Olsen1983(S)Aarhus AK175.0145.0220.0540.0470.05330.26TSK Cup, Klassisk 2017
554102.22 Jonas B Andersen1989(S)ER Powerlifting205.0135.0210.0550.0470.02331.87DM Klassisk 2016
55572.85 Andreas Espensen1996(J)PO Esbjerg157.5107.5185.0450.0469.81327.33DM Klassisk 2019
55685.60 Bjørn Guldberg1994(SJ)AK Nordland185.0112.5200.0497.5469.79326.21Nordland Cup 2010
55759.45 Peter Tran1988(S)Københavns SK127.5105.0157.5390.0469.64335.44DM Klassisk 2014
558101.80 Christian S Duelund1985(S)Københavns SK190.0125.0232.5547.5468.72330.91TSK Cup, Klassisk 2019
55963.00 Jasmine Madsen1995(J)HG Styrkeløft97.560.0115.0272.5468.05292.67DM Klassisk 2015
56081.11 Anton S Egholm1996(J)Aalborg SK160.0125.0195.0480.0467.92324.91DM Klassisk 2019
56161.72 Julie M Nielsen1997(J)Thisted VF107.550.0112.5270.0467.77294.54JM Klassisk Styrkeløft 2018
56271.44 Christian Bak1991(S)Aarhus AK155.095.0192.5442.5467.63326.57JM Klassisk Styrkeløft 2019
56370.50 Nina Christensen1980(S)Thisted VF90.060.0135.0285.0467.50282.15Nordland Cup 2011
56490.10 Johannes Junge1989(S)AK Atlas180.0135.0195.0510.0466.99325.38AaSK Open, Klassisk 2017
56582.10 Lars R Keiding1988(J)AK Nordland165.0112.5205.0482.5466.71324.19Nordland Cup 2008
566129.06 Thomas CE Thorstensen1988(S)Aarhus SVK210.0145.0260.0615.0466.69348.28AaSK Open, Klassisk 2018
567120.90 Robin R Skrumsager1989(J)Københavns SK205.0145.0245.0595.0465.89341.47TSK Cup Klassisk 2012
56892.80 Rasmus Jensen1973(M1)Roskilde AK192.5125.0200.0517.5465.76325.40SM Klassisk Styrkeløft 2019
56978.92 Elias Pedersen2000(J)HG Styrkeløft172.592.5205.0470.0465.62323.64NM SJ/J 2019
57080.40 Sonny Hartmann1968(S)Aarhus AK180.095.0200.0475.0465.12323.29Nordland Cup 2007
57192.20 Jakob Kromann1992(J)Odense BBC180.0120.0215.0515.0465.12324.86AaSK Open Klassisk 2013
57291.53 Jesper Clausen1976(M1)Haderslev SK140.0145.0227.5512.5464.72324.41DM Klassisk 2019
57380.50 Markus Sloth1990(S)Sportshøjskolen175.0110.0190.0475.0464.70323.00AaSK Open, Klassisk 2016
57489.30 Katrine R Ehlers1990(S)Aarhus AK120.060.0130.0310.0464.67268.74DM Klassisk 2017
57573.94 Jan Sahlgren1960(M2)Tårnby SK165.0102.5182.5450.0464.47323.87TSK Cup, Klassisk 2016
57690.06 Kristian J Pedersen1992(J)Roskilde AK160.0115.0232.5507.5464.42323.89TSK Cup, Klassisk 2015
57758.70 Thomas Reimers1968(M2)Tårnby SK132.572.5177.5382.5464.24332.89TSK Cup, Klassisk 2018
57871.92 Tine Ø Nielsen1990(S)Aalborg SK102.555.0127.5285.0463.76278.39JM Klassisk Styrkeløft 2019
579100.25 Sebastian S Pedersen1994(J)Københavns SK190.0137.5210.0537.5463.13326.80TSK Cup, Klassisk 2017
58082.30 Mathias Gruber1987(S)Tårnby SK165.0107.5207.5480.0463.04322.03SM 2015
58198.73 Kristian A Fisker1995(S)Odense BBC182.5132.5217.5532.5462.56325.78Aask Open, Klassisk 2019
58286.80 Tom Bergan1962(M1)AK Nordland145.0145.0205.0495.0462.50322.10Nordland Cup 2006
58364.80 Bahar Motaghi1991(J)AK Odin105.047.5120.0272.5462.43286.53DM Raw 2013
584104.95 Nicky Egeberg1991(S)Bestrong190.0140.0220.0550.0462.30328.74AaSK Open, Klassisk 2016
585100.60 Lars R Pedersen1992(J)Videbæk SK170.0127.5240.0537.5462.10326.32DM Klassisk 2012
58682.70 Mathias Bunk1995(SJ)Thisted VF147.5122.5210.0480.0461.43321.07TSK Cup Klassisk 2013
58772.10 Alexander H Madsen1998(J)SDU Styrkeløft152.5110.0177.5440.0461.18322.52TSK Cup, Klassisk 2019
58881.40 Adrian Pucyk1983(S)Odense BBC140.0120.0215.0475.0460.97320.82TSK Cup Klassisk 2013
58962.50 Lise Madsen1953(M3)Thisted VF82.547.5137.5267.5460.74289.03TSK Cup, Klassisk 2016
59058.50 Nada Omar1982(S)Odense BBC100.050.0110.0260.0460.52295.65DM Raw 2013
591118.15 Jeppe S Møller1996(J)Aalborg SK190.0142.5250.0582.5460.49336.16AaSK Open, Klassisk 2015
59288.20 Dario Pehar1984(J)HG Styrkeløft165.0132.5200.0497.5460.14320.94Nordland Cup 2007
59389.78 Rasmus P Ebbesen1995(J)Haderslev SK177.5110.0215.0502.5459.99321.20DM Klassisk 2018
59489.86 Rasmus Mogensen1998(J)Videbæk SK172.5117.5212.5502.5459.71321.05JM Klassisk Styrkeløft 2019
59573.70 Kenneth Jensen1991(J)HG Styrkeløft140.0110.0195.0445.0459.51321.02Nordland Cup 2011
59690.04 Kasper Hartvigsen1992(S)Roskilde AK185.0112.5205.0502.5459.08320.70SM Klassisk Styrkeløft 2019
597103.60 Bennie Andersen1970(M1)Rødby M202.5160.0180.0542.5458.55325.72TSK Cup, Klassisk 2016
59882.00 Martin Nors1986(J)Hvidovre SF165.0117.5192.5475.0458.54319.39Nordland Cup 2008
59961.80 Nana H Mikkelsen1987(S)Aarhus SVK85.057.5122.5265.0458.50288.80JM 2014
60074.08 Anne Leine1995(J)Aalborg SK100.052.5132.5285.0458.37273.06AaSK Open, Klassisk 2018
60190.35 Christopher T Nielsen1988(S)Københavns SK175.0117.5210.0502.5458.01320.14TSK Cup, Klassisk 2019
60280.78 Tobias SH Rasmussen1993(J)Københavns SK177.5102.5190.0470.0457.76318.94DM Klassisk 2016
60385.90 Jacob Larsen1984(J)Gudenådalens SK177.5100.0210.0487.5457.52319.07Nordland Cup 2006
60491.30 Phillip Thusing1993(J)Videbæk SK162.5142.5200.0505.0457.46319.92DM Klassisk 2012
60579.48 Jon Knudsen1992(J)Copenhagen PL160.0120.0185.0465.0457.38318.76TSK Cup, Klassisk 2014
60672.25 Daniel M Heinrichsen1993(J)Hvidovre SF160.0110.0167.5437.5457.34320.16DM Klassisk 2014
60781.60 Mads J Jørgensen1993(J)Tårnby SK170.0112.5190.0472.5457.29318.65DM Klassisk 2016
60874.20 Per Larsen1979(S)Aarhus AK125.0125.0195.0445.0457.13320.18Nordland Cup 2006
60986.80 Kristian K Yde1992(S)Sportshøjskolen177.5112.5200.0490.0456.97318.84JM Styrkeløft 2016
61071.48 Mathilde M Pedersen1998(J)Thisted VF105.057.5117.5280.0456.65274.62JM Klassisk Styrkeløft 2018
61173.30 Kira Ekberg1981(S)Københavns SK95.052.5135.0282.5456.21272.50SM 2014
61258.70 Ulla V Hjuler1970(S)AK Nordland80.040.0138.0258.0456.09292.57TSK Cup Klassisk 2009
61381.20 Andreas Christensen1995(J)Rødby M165.0115.0190.0470.0456.04317.91DM Klassisk 2015
61473.80 Niko Jensen1992(SJ)Hvidovre SF140.0107.5195.0442.5455.98318.91Nordland Cup 2009
61588.75 Jonas Bjerre1993(J)Sportshøjskolen145.0140.0210.0495.0455.45318.19DM Raw 2013
61680.70 Cilie LA Simonsen1980(S)Roskilde AK105.062.5125.0292.5455.31266.35DM Klassisk 2017
61761.45 Shiella Sørensen1988(S)Hvidovre SF107.545.0110.0262.5455.12287.31TSK Cup, Klassisk 2019
61887.34 Frederik S Haslund1992(S)Roskilde AK165.0140.0185.0490.0455.00317.77DM Klassisk 2016
619101.30 Kaare Kronbach1979(S)HG Styrkeløft160.0130.0242.5532.5454.99322.43DM Klassisk 2012
62090.48 Nikolaj A Søndergaard1994(S)Videbæk SK170.0120.0210.0500.0454.86318.35JM Klassisk Styrkeløft 2019
62190.96 Maria S Rosenbeck1988(S)Sportshøjskolen100.065.0140.0305.0454.39262.39Aask Open, Klassisk 2019
62273.64 Daniel R Vetö1985(S)Hvidovre SF137.590.0212.5440.0453.68317.59SM Styrkløft 2016
62379.10 Jacob K Poulsen1988(S)AK Frem155.0105.0200.0460.0453.15316.30DM Klassisk 2014
624160.80 Jonas Engelund1989(S)Videbæk SK250.0190.0222.5662.5452.97362.92DM i Styrkeløft 2018
62583.45 Christopher L Dahl1994(J)Norce152.5122.5200.0475.0452.81316.07TSK Cup, Klassisk 2017
626137.52 Lasse Jørgensen1990(S)PO Esbjerg242.5135.0240.0617.5452.69345.99JM Klassisk Styrkeløft 2019
62788.00 Henrik Bach1981(S)Hvidovre SF175.0120.0195.0490.0452.63316.49TSK Cup Klassisk 2013
62892.36 Stine Greendahl1999(SJ)Haderslev SK115.060.0130.0305.0451.98260.84DM Klassisk 2017
62980.86 Masih Mahmoodi1994(J)Aarhus AK150.0135.0180.0465.0451.66315.36DM Klassisk 2017
63072.80 Per Frederiksen1988(S)Ares145.0120.0170.0435.0451.56316.59SM Klassisk Styrkeløft 2019
63162.62 Trine S Grønkjær1991(J)Tårnby SK92.555.0115.0262.5451.43283.21TSK Cup, Klassisk 2014
63270.60 Jesper M Mortensen1996(SJ)AK Frem151.0100.0175.0426.0451.24317.16DM Klassisk 2014
63392.36 Lau Rasmussen1996(J)Ebeltoft SK172.5127.5202.5502.5451.24316.73TSK Cup, Klassisk 2016
63482.40 Lasse D Sørensen1993(J)AK Nordland165.090.0215.0470.0451.23315.09DM Klassisk 2014
63575.40 Sarah V Thrysøe1977(S)Copenhagen PL85.055.0142.5282.5451.23267.67TSK Cup, Klassisk 2014
63682.70 Kristina T Skov1993(J)Performance GBC100.062.5130.0292.5451.21262.90DM Klassisk 2012
63779.56 Chris Wood1997(J)AK Nordland170.085.0205.0460.0451.21315.15DM Klassisk 2016
638101.80 Rasmus B Ottesen1991(J)Hvidovre SF195.0122.5212.5530.0451.03320.33SM 2014
63989.30 Anders Toftegaard1980(S)AK Nordland170.0132.5190.0492.5450.80315.69Nordland Cup 2010
64084.02 Michel T Due1998(J)Aarhus AK170.0100.0205.0475.0450.62314.78AaSK Open, Klassisk 2018
64181.90 Nichlas T Sørensen1991(S)Roskilde AK165.0110.0192.5467.5450.35314.58TSK Cup, Klassisk 2019
64298.55 Kenneth Sørensen1991(S)Horsens SK180.0115.0225.0520.0450.25318.34AaSK Open, Klassisk 2016
64369.35 Dat Nguyen2002(SJ)Gudenådalens SK150.085.0185.0420.0450.07317.02NM SJ/J 2019
64456.20 Mette Wod1984(S)Odense BBC100.050.0100.0250.0449.94293.33DM Klassisk 2014
64581.30 Emil Ø Laursen1986(S)AK Nordland162.5110.0192.5465.0449.88314.29DM Klassisk 2012
64698.80 Jonas Mølvig1998(J)Tårnby SK175.0120.0225.0520.0449.51318.03TSK Cup, Klassisk 2019
64761.80 Maj B Rames1989(J)Sportshøjskolen100.060.0100.0260.0449.50283.35Nordland Cup 2009
64873.30 Nicolai Trane1989(S)AK Atlas135.0115.0185.0435.0449.17315.03TSK Cup, Klassisk 2018
64982.02 Sille Jacobsen1994(S)Aarhus P107.555.0127.5290.0448.75261.78AaSK Open, Klassisk 2018
650117.15 Danny Borød1976(S)HG Styrkeløft192.5152.5222.5567.5448.71328.13DM Raw 2013
65194.10 Jacob T Nielsen1986(J)Gudenådalens SK165.0130.0210.0505.0448.27315.47Nordland Cup 2007
65291.90 Martin Jensen1992(S)Aarhus AK155.0137.5205.0497.5447.42314.32DM Klassisk 2017
65378.41 Tobias H Juul2002(SJ)Gudenådalens SK170.092.5190.0452.5447.27312.90Aask Open, Klassisk 2019
654108.80 Allan Fuglsang1950(M2)SK Atlas170.0155.0220.0545.0447.20321.82Nordland Cup 2005
65580.54 Jonas L Mosvang1992(S)HG Styrkeløft155.090.0215.0460.0447.18312.71DM Klassisk 2017
65699.90 Lasse Justesen2000(SJ)Gudenådalens SK175.0125.0220.0520.0446.30316.58NM Sub-Junior/Junior 2018
657113.21 Emil B Eriksen2001(SJ)Gudenådalens SK195.0125.0235.0555.0446.03323.84Aask Open, Klassisk 2019
65881.60 Oskar S Lund1998(J)Københavns SK150.0102.5210.0462.5445.81311.91DM Klassisk 2017
65982.34 Kim Salby1961(M2)AK Odin150.0135.0180.0465.0445.76311.88DM Klassisk 2016
66080.90 Sebastian Matthiesen1994(J)Videbæk SK150.0100.0210.0460.0445.73311.83JM 2015
66173.40 Kristinn Arnason1986(S)Thisted VF142.5115.0175.0432.5445.63312.91AaSK Open, Klassisk 2016
662102.00 Magne J Pedersen2002(SJ)AK Frem140.0145.0240.0525.0445.42317.05TSK Cup, Klassisk 2019
66388.60 Lars H Jensen1955(M3)Tårnby SK167.5107.5210.0485.0445.05312.15DM i Styrkeløft 2018
664117.83 Tommy Hansen1988(S)Haderslev SK185.0140.0240.0565.0444.83326.23JM Klassisk Styrkeløft 2018
66591.10 Jacob N Dyrehauge1987(S)Odense BBC145.0137.5210.0492.5444.70312.49TSK Cup Klassisk 2011
66680.45 Martin Jørgensen1982(S)AK Nordland155.0112.5190.0457.5444.66311.24JM 2015
66764.44 Jeppe S Benjaminsen1994(J)Aarhus SVK145.080.0170.0395.0444.53316.40DM Klassisk 2017
668102.36 Henrik Schougaard1966(M2)Aarhus AK180.0130.0215.0525.0444.42316.63DM Klassisk 2018
66980.04 Troels K Ibsen1995(J)Ares185.0110.0160.0455.0443.42310.54TSK Cup, Klassisk 2015
67074.60 Nikolaj Skou1981(S)AK Nordland125.0115.0202.5435.0443.12311.11Nordland Cup 2006
67188.40 Christian Spøer1982(S)Tårnby SK150.0157.5175.0482.5443.01310.92TSK Cup Klassisk 2010
67299.55 Jesper K Hansen1989(J)Københavns SK170.0140.0205.0515.0442.19314.05TSK Cup Klassisk 2012
67381.82 Michael Bisfelt1978(M1)Hydra SK140.0115.0205.0460.0442.08309.72JM Klassisk Styrkeløft 2019
67459.85 Sophia K-Jespersen1993(J)Odense BBC90.042.5120.0252.5442.07282.07DM Klassisk 2014
67588.70 Martin Ingversen1994(J)Sportshøjskolen175.0100.0207.5482.5441.98310.34AaSK Open, Klassisk 2016
67694.50 Simon B Rasmussen1999(SJ)Horsens SK172.5117.5210.0500.0441.74311.75DM Klassisk 2015
67781.26 Søren A Nielsen1983(S)AK Jyden145.0132.5180.0457.5441.42309.32JM Klassisk Styrkeløft 2019
67873.00 Kasper P Jensen1996(SJ)Rødby M130.0100.0197.5427.5441.37310.54DM Klassisk 2014
679101.68 Søren G Jellesen1996(J)Aalborg SK165.0137.5217.5520.0441.26314.39JM Klassisk Styrkeløft 2019
680107.35 Gary Costello1958(M2)Fyns SK190.0145.0200.0535.0441.10317.31TSK Cup, Klassisk 2017
68189.90 Frederik Skov1994(J)Haderslev SK175.0100.0210.0485.0440.61309.82TSK Cup, Klassisk 2016
68271.32 Mette M Christensen1988(S)Rødby M95.062.5112.5270.0440.52265.22DM Klassisk 2016
683102.90 Jacob Kjellberg1975(M1)AK Frem170.0127.5225.0522.5440.42314.49JM Styrkeløft 2017
684101.08 Alex L Dietz1999(SJ)Hjørring SS192.5130.0195.0517.5440.40313.61EM Klassisk 2017
68571.92 John Terragni1947(M4)Aalborg SK142.5115.0165.0422.5440.33310.24JM Klassisk Styrkeløft 2019
68673.30 Kasper Egebo1986(J)Sportshøjskolen132.5110.0185.0427.5439.96309.60Nordland Cup 2009
687118.56 Rasmus B Pedersen1996(SJ)AK Frem200.0120.0240.0560.0438.54322.90TSK Cup, Klassisk 2014
68879.82 Kevin K Kragh1995(J)Hvidovre SF155.0110.0185.0450.0438.51307.67DM Klassisk 2017
68995.60 Peter L Bæk1997(J)Hydra SK170.0120.0210.0500.0438.36310.15JM Klassisk Styrkeløft 2019
690103.94 Emil S Kok1991(S)Copenhagen PL185.0132.5205.0522.5437.62313.34TSK Cup, Klassisk 2015
691101.20 Philip Haargaard1977(S)Hvidovre SF185.0120.0210.0515.0437.53310.42TSK Cup Klassisk 2009
69278.80 Emil Schjønning1995(J)Aarhus AK160.0120.0165.0445.0436.83306.74TSK Cup, Klassisk 2017
693114.15 Carsten F Nielsen1983(S)Hvidovre SF185.0132.5230.0547.5436.67318.76TSK Cup, Klassisk 2018
69480.34 Bo Petersen1962(M2)Randers SM120.0135.0195.0450.0436.42306.41JM Klassisk Styrkeløft 2018
69572.80 Jeppe G Therkildsen1994(SJ)Videbæk SK137.5112.5172.5422.5436.15307.20DM Klassisk 2012
69678.98 Jakob Wiegersma1986(S)Københavns SK160.097.5187.5445.0436.09306.29SM Klassisk Styrkeløft 2019
69762.00 Nancy Fadel1995(J)Thisted VF87.555.0110.0252.5435.40274.49DM Klassisk 2018
698100.20 Casper K Holm1993(J)Odense BBC170.0145.0195.0510.0435.24310.13DM Klassisk 2012
69970.40 Jonas B Pedersen1996(SJ)Sportshøjskolen152.5105.0155.0412.5435.23307.77AaSK Open, Klassisk 2014
70090.15 Mathias S Nielsen1998(SJ)Hvidovre SF162.5107.5210.0480.0434.37306.19DM Klassisk 2014
70199.64 Casper Christoffersen1989(S)Odense BBC190.0117.5200.0507.5434.27309.32TSK Cup, Klassisk 2015
70272.70 Mads T Petersen1992(J)Aarhus AK155.090.0175.0420.0433.53305.97DM Klassisk 2015
703121.00 Ryan Søndergaard1970(M1)Gudenådalens SK190.0145.0225.0560.0433.30321.33JM 2015
70472.10 Gutti Harryson1984(S)Hvidovre SF142.5115.0160.0417.5433.26306.03TSK Cup, Klassisk 2016
705101.00 Jonas L Kristensen1986(S)Target182.5112.5215.0510.0433.01309.16TSK Cup, Klassisk 2015
706103.20 Peter Holkjær1966(M1)HG Styrkeløft180.0130.0205.0515.0432.08309.67Nordland Cup 2009
70796.00 Lars Andersen1980(S)Tårnby SK175.0105.0215.0495.0431.93306.46Nordland Cup 2007
70851.94 Marianne Nordstrøm1980(S)Rødby M65.067.5100.0232.5431.78290.09DM Klassisk 2016
709101.60 Lasse Jakobsen1989(S)Aarhus AK200.0125.0185.0510.0431.36308.45AaSK Open, Klassisk 2018
710102.58 Benjamin Petersen1985(S)Haderslev SK170.0132.5210.0512.5431.23308.83JM Klassisk Styrkeløft 2018
71194.50 Kenneth Hulvej1978(S)AK Frem150.0140.0200.0490.0431.21305.52Nordland Cup 2006
71288.10 Jørn Johannesen1968(M1)Ares160.0130.0180.0470.0430.36303.39DM Klassisk 2014
71386.60 Jesper S Hansen1985(J)Odense SK150.0125.0190.0465.0430.03302.95Nordland Cup 2008
71480.50 Robin K Olesen1992(J)AK Frem155.097.5192.5445.0429.99302.60Nordland Cup 2011
71591.50 Henrik Lund1981(S)Ares170.0110.0200.0480.0429.97303.89SM Klassisk Styrkeløft 2019
71682.00 Mikkel Madsen1974(M1)Tårnby SK175.0110.0165.0450.0429.94302.58SM 2014
717126.05 Miklas Poulsen1991(S)Sportshøjskolen180.0167.5220.0567.5429.90322.85JM Styrkeløft 2016
718102.40 Gorm Rasmussen1990(J)Videbæk SK175.0125.0210.0510.0429.20307.53DM Klassisk 2012
71998.75 Svend Bradtberg1962(M2)Ares180.0115.0205.0500.0429.10305.85SM Klassisk Styrkeløft 2019
72071.02 Astrid B Nielsen1993(S)Sportshøjskolen95.065.0102.5262.5428.83258.59JM Klassisk Styrkeløft 2019
72199.30 Søren L Jensen1959(M2)AK Nordland170.0125.0205.0500.0427.55305.15TSK Cup Klassisk 2010
722140.94 Kim Nielsen1982(S)AK Odin215.0150.0230.0595.0427.30332.19JM Klassisk Styrkeløft 2019
72374.80 Sune Justesen1980(S)Tårnby SK145.095.0182.5422.5427.06301.62Nordland Cup 2006
72488.40 Kian H Jørgensen1977(S)Hvidovre SF150.0117.5200.0467.5426.61301.26Nordland Cup 2009
72580.70 Mathias L Knudsen1988(S)HG Styrkeløft160.0115.0167.5442.5426.32300.46DM Klassisk 2014
726102.59 Henrik Jewkes1999(J)AK Jyden182.5125.0200.0507.5426.17305.82JM Klassisk Styrkeløft 2018
727104.65 Andreas A Gielfeldt1995(J)AK Frem190.0102.5220.0512.5425.78306.63AaSK Open, Klassisk 2014
72888.00 Jens J Nielsen1991(S)Aarhus SVK160.0105.0200.0465.0425.22300.34TSK Cup, Klassisk 2016
729104.10 Christian A Tielmarsh1986(S)Aarhus AK175.0115.0220.0510.0424.71305.69TSK Cup, Klassisk 2017
73089.00 Kris T Suckow-breum1995(J)AK Atlas195.082.5190.0467.5424.61300.18TSK Cup, Klassisk 2018
731118.55 Kim S Jørgensen1994(S)Odense BBC200.0145.0200.0545.0424.54314.25TSK Cup, Klassisk 2018
73278.23 Linus B Nikolajsen2000(J)Ares157.595.0180.0432.5424.48299.55SM Klassisk Styrkeløft 2019
73381.95 Markus Frandsen1996(J)Sportshøjskolen167.5110.0167.5445.0424.41299.31AaSK Open, Klassisk 2016
73458.25 Oliver H Skaalum2004(SJ)HG Styrkeløft125.075.0152.5352.5424.15309.00SM Klassisk Styrkeløft 2019
73598.72 Niklas R Damm1993(J)HG Styrkeløft155.0150.0190.0495.0424.05302.84TSK Cup, Klassisk 2015
736121.10 Thomas Prehn1974(S)Hvidovre SF200.0130.0220.0550.0423.84315.54Nordland Cup 2009
73751.40 Sarah J Klitgaard1978(S)Tårnby SK75.055.097.5227.5423.78286.15TSK Cup Klassisk 2011
73877.84 Nick Jensen1986(S)Hvidovre SF132.5130.0167.5430.0423.13298.76TSK Cup, Klassisk 2016
73995.50 Kasper R Jensen1987(J)Odense SK160.0100.0225.0485.0422.96300.99Nordland Cup 2008
74070.00 Dorthe Madsen1978(M1)Fyns SK87.555.0115.0257.5422.90256.16TSK Cup, Klassisk 2019
74193.80 Torsten Nielsen1969(S)Aarhus AK162.5117.5200.0480.0422.80300.34Nordland Cup 2005
742104.00 Jan Hansen1992(J)Sportshøjskolen165.0130.0212.5507.5422.47304.30DM Raw 2013
74397.50 Lars B Krustrup1968(M1)Horsens SK147.5127.5215.0490.0422.35301.35DM Raw 2013
74493.32 Maria B Sørensen1989(S)ER Powerlifting85.055.0145.0285.0421.71242.79TSK Cup, Klassisk 2016
74578.40 Mikael Grubert1975(S)AK Nordland160.090.0180.0430.0420.85297.39Nordland Cup 2003
746101.90 Simon Jørgensen1993(S)HG Styrkeløft180.0127.5192.5500.0420.44302.05DM Klassisk 2017
74789.45 Mads B Madsen1990(S)AK Frem160.0115.0190.0465.0420.41297.79JM Styrkeløft 2016
74861.02 Martyna Mieleniewska1989(S)Aarhus AK100.052.590.0242.5420.23266.87DM Klassisk 2017
749124.18 Daniel Christensen1980(S)Aalborg SK195.0127.5230.0552.5419.93315.26JM Klassisk Styrkeløft 2018
75081.62 Henrik K Houmøller1989(S)Sportshøjskolen155.0100.0185.0440.0419.92296.69AaSK Open, Klassisk 2018
751105.02 Alex G Thorsen1990(S)AK Frem165.0110.0232.5507.5419.85303.23TSK Cup, Klassisk 2016
75271.74 Magnus K Pedersen1998(SJ)Tårnby SK152.587.5165.0405.0419.41297.96DM Klassisk 2016
75391.52 Frej N Petersen1991(S)Københavns SK165.095.0210.0470.0419.19297.56DM Klassisk 2016
75472.50 Dan Kristensen1969(M1)Thisted VF125.0132.5150.0407.5419.01297.48JM Styrkeløft 2017
75590.76 Kenneth Kyvsgaard1967(M1)ER Powerlifting160.0127.5180.0467.5418.90297.19TSK Cup, Klassisk 2015
75682.00 Daniel Gade1991(J)Teutonia150.0110.0180.0440.0418.50295.86Åbne Thy Klassisk 2011
75788.48 Jonathan B Kristensen1998(J)Thisted VF177.597.5185.0460.0418.14296.24DM Klassisk 2018
75866.20 Hjalte Flyger1986(J)AK Nordland115.087.5180.0382.5418.12299.57TSK Cup Klassisk 2009
75971.40 Rasmus H Frisk1986(S)AK Nordland127.5102.5172.5402.5417.88296.84Nordland Cup 2011
760106.95 Oscar L Johansson1996(J)Københavns SK170.0127.5212.5510.0417.51302.84TSK Cup, Klassisk 2018
76181.70 Mickey Kruse1990(S)Ebeltoft SK152.5105.0180.0437.5416.76294.83JM Styrkeløft 2017
76280.31 Alexander Christensen2002(SJ)AK Nordland152.5100.0180.0432.5416.26294.53JM Klassisk Styrkeløft 2018
76392.50 Mikkel B Johansen1994(J)HG Styrkeløft160.0130.0180.0470.0416.15296.01DM Klassisk 2017
76464.20 Christina Brandt1983(S)AK Nordland85.050.0110.0245.0415.90259.41Nordland Cup 2010
76581.20 Peter E Højlund1988(J)AK Nordland100.0100.0235.0435.0415.76294.23Nordland Cup 2008
766103.70 Mathias JE Nissen1997(J)VK Kono160.0140.0200.0500.0415.74300.10TSK Cup, Klassisk 2019
76758.45 Morten Strange1981(S)AK Frem110.087.5150.0347.5415.61303.40DM Raw 2013
76888.42 Jonas B Kristensen1984(S)Roskilde AK167.597.5192.5457.5415.60294.77SM Klassisk Styrkeløft 2019
76982.02 Marcus Leth1998(J)Sportshøjskolen147.5105.0185.0437.5415.57294.13Aask Open, Klassisk 2019
77079.75 Peter I Jensen-Smidt2002(SJ)Gudenådalens SK160.085.0185.0430.0415.52294.16NM SJ/J 2019
77182.88 Jeppe Bay1995(J)BK Limfjord160.0110.0170.0440.0415.26293.96DM Klassisk 2016
772108.10 Jesper Andersen1994(SJ)AK Nordland170.0130.0210.0510.0414.72301.77DM Klassisk 2012
77388.06 Ronni B Christensen1995(J)Sportshøjskolen172.5117.5165.0455.0414.05293.79TSK Cup, Klassisk 2016
774126.36 Christian Broe1986(S)Fyns SK175.0125.0250.0550.0413.44312.73TSK Cup, Klassisk 2016
775139.19 Michael K Jensen1980(S)HG Styrkeløft200.0155.0220.0575.0412.93321.60SM Klassisk Styrkeløft 2019
77685.98 Jonas J Pedersen1998(J)Sportscenter152.590.0205.0447.5412.75292.71JM Klassisk Styrkeløft 2019
77783.10 Susanne Diter1952(M2)Ares100.057.5110.0267.5412.41239.84Nordland Cup 2007
778104.12 Kenneth Christensen1978(S)Haderslev SK157.5100.0240.0497.5412.17298.15DM Klassisk 2017
779103.20 Joachim O Olsen1995(SJ)HG Styrkeløft180.0135.0180.0495.0412.01297.64TSK Cup Klassisk 2013
78085.80 Niklas Gui1986(S)Copenhagen PL145.0115.0185.0445.0410.59291.43TSK Cup Klassisk 2013
78178.40 Asdet C Langthong1991(S)ER Powerlifting145.095.0180.0420.0409.09290.47DM i Styrkeløft 2017
78293.40 Per Berndorff1960(M2)Københavns SK150.0150.5165.0465.5408.65291.82DM Klassisk 2014
783121.80 Jonas Hansen1978(S)AK Nordland170.0135.0230.0535.0408.58306.56DM Klassisk 2015
78474.20 Martin Nielsen1984(S)Bogense M140.095.0170.0405.0408.41290.75Nordland Cup 2008
78570.90 Jakob T Thiberg2000(J)Ares135.092.5165.0392.5407.68291.31TSK Cup, Klassisk 2019
786103.20 Harry Vestergaard1953(M2)Thisted VF155.0130.0205.0490.0407.00294.64Nordland Cup 2009
78780.60 Mads Langkilde1986(S)Københavns SK150.0102.5172.5425.0406.48288.79TSK Cup Klassisk 2012
78891.58 Sabrina KV Christensen1994(S)AK Nordland100.050.0122.5272.5406.30233.81JM Klassisk Styrkeløft 2018
78972.60 Sebastian S Jensen1991(J)Københavns SK145.092.5160.0397.5406.20289.90SM 2014
79065.35 Mads B Jensen1992(J)Horsens SK125.075.0170.0370.0406.11293.11DM Raw 2013
79163.20 1979(S)Horsens SK72.545.0120.0237.5405.27254.46Nordland Cup 2006
792102.90 Daniel V Nees1997(SJ)Thisted VF160.0135.0192.5487.5405.25293.43DM Klassisk 2014
79369.43 Ruben N Donde2001(SJ)Københavns SK127.590.0167.5385.0405.11290.33DM Klassisk 2019
79487.50 Alexander Andersen1991(SJ)Københavns SK145.0100.0200.0445.0404.91288.32Nordland Cup 2009
79562.30 Lisbeth Engelbrechtsen1977(S)HG Styrkeløft75.050.0110.0235.0403.16254.53TSK Cup Klassisk 2009
79699.80 Jeppe F Balsby1986(S)Aarhus AK157.5120.0200.0477.5403.16290.85Nordland Cup 2010
797115.35 Victor B Jensen1994(J)Aarhus AK162.5152.5200.0515.0403.14299.01TSK Cup, Klassisk 2017
79880.00 Mesud Sarmanlu1996(SJ)Aarhus AK150.095.0175.0420.0402.94286.73TSK Cup Klassisk 2013
799103.85 Eskild R Andersen2001(SJ)AK Odin165.0115.0207.5487.5402.86292.45TSK Cup, Klassisk 2019
80090.00 Lars G Nielsen1980(S)AK Nordland130.0130.0190.0450.0402.39287.28Nordland Cup 2009
80186.68 Jakob Engel1999(J)Horsens SK150.0102.5187.5440.0402.08286.53Aask Open, Klassisk 2019
80293.30 Claus Jørgensen1972(S)AK Nordland125.0122.5210.0457.5400.46286.94Nordland Cup 2004
80372.50 Rene H Vester1971(S)SK Atlas120.0130.0142.5392.5400.46286.53Nordland Cup 2008
80455.80 Klavs T Kammersgaard1984(J)Ares110.075.0140.0325.0400.42316.39Nordland Cup 2005
80579.05 Nanna M Møller1988(S)Sportshøjskolen80.065.0110.0255.0400.29234.91JM Klassisk Styrkeløft 2018
80649.60 Lærke S Carlsen1998(J)Pure PP75.045.092.5212.5399.84274.66TSK Cup, Klassisk 2018
807116.96 Jesper Jensen1995(J)Pure PP172.5127.5215.0515.0399.76297.93DM Klassisk 2018
80891.95 Bo Eriksen1974(M1)Odense BBC160.0117.5175.0452.5399.13285.80DM Klassisk 2019
80978.90 Jesper Jørgensen1991(J)Thisted VF140.0108.0165.0413.0398.94284.47DM Raw 2013
81076.50 Kenneth L Hansen1985(U)Ares140.090.0175.0405.0398.86284.68Nordland Cup 2004
81189.45 Peter Vintersborg1941(M4)HG Styrkeløft150.0120.0175.0445.0398.68284.89TSK Cup Klassisk 2012
81268.80 Thierry Sanchez1970(M1)Hjørring SS127.587.5162.5377.5398.54286.71DM Klassisk 2012
81399.05 Magnus I Rishøj1998(J)Thisted VF150.0110.0210.0470.0397.48287.12JM Styrkeløft 2017
814125.86 Søren L Nielsen1993(S)Odense BBC187.5122.5220.0530.0396.25301.62DM Klassisk 2017
81585.22 Roland B Klein1979(S)Roskilde AK150.0100.0180.0430.0395.82282.68TSK Cup, Klassisk 2016
81678.05 Sion KS Antonisen1992(J)Massage M145.0102.5160.0407.5395.74282.76DM-C 2014
81765.60 Nikolaj Nordstrøm1999(SJ)Rødby M117.585.0160.0362.5394.87286.05TSK Cup Klassisk 2013
818102.30 Brian Hansen1971(S)Hvidovre SF165.0115.0195.0475.0394.18286.52TSK Cup Klassisk 2009
81991.05 Peter N Jensen1995(J)Aarhus AK152.5110.0182.5445.0393.79282.44AaSK Open, Klassisk 2014
820116.65 Casper Karlsen1986(S)AK Nordland190.0130.0185.0505.0390.99292.35JM 2015
82172.60 Jens V Larsen1987(U)AK Frem90.0125.0170.0385.0390.76280.78Nordland Cup 2006
82280.20 GRPD 1988(S)Københavns SK142.597.5170.0410.0390.59279.46SM 2014
82374.10 Mads Friche1983(S)Aalborg SK60.0120.0210.0390.0390.56280.25TSK Cup Klassisk 2008
824106.90 Stephan H Jensen1958(M2)Hvidovre SF177.5110.0195.0482.5390.55286.56TSK Cup Klassisk 2012
825116.95 Christian Windfeld1985(S)Hvidovre SF170.0120.0215.0505.0390.38292.14DM Klassisk 2014
82691.40 Malte Mau1991(J)Aarhus AK155.095.0192.5442.5390.06280.15AaSK Open Klassisk 2013
82781.98 Niklas L Jensen1996(J)Pure PP150.085.0180.0415.0389.97279.09JM Klassisk Styrkeløft 2018
82881.75 Morten K Hansen1988(S)Videbæk SK140.0110.0162.5412.5387.92277.86AaSK Open, Klassisk 2016
82977.80 Emil D Monberg1998(J)Horsens SK142.582.5175.0400.0387.84278.04Aask Open, Klassisk 2019
83081.80 Rasmus Gonge1991(J)Aarhus AK130.095.0187.5412.5387.75277.78TSK Cup Klassisk 2013
83162.00 Magnus H Hedegård2004(SJ)Rødby M110.082.5150.0342.5387.12283.62TSK Cup, Klassisk 2019
832116.30 Daniel F Gammelgaard1995(J)Pure PP175.0125.0200.0500.0386.99289.65TSK Cup, Klassisk 2018
83392.65 Emil Edsen-Johansen1993(S)Hvidovre SF155.097.5190.0442.5386.41278.47TSK Cup, Klassisk 2019
83491.75 Matias B Andersen1993(J)HG Styrkeløft150.0100.0190.0440.0386.35278.21DM Klassisk 2015
83587.40 Daniel A Michaelsen1996(J)Haderslev SK162.595.0170.0427.5385.97277.15JM Klassisk Styrkeløft 2018
83660.50 Malene Hansen1986(J)SK Atlas80.047.595.0222.5385.26246.49Nordland Cup 2008
83780.15 Michael B Rasmussen1998(J)Thisted VF140.085.0180.0405.0384.98276.17JM Styrkeløft 2017
83876.90 Janni Weinke1985(S)Odense BBC80.045.0117.5242.5384.45227.03AaSK Open Klassisk 2013
83949.56 Victoria K Nielsen2002(SJ)Rødby M72.537.595.0205.0384.35265.11EM Klassisk 2017
84099.38 Egill A Valsson1978(M1)Aarhus AK135.0162.5160.0457.5383.80279.12Aask Open, Klassisk 2019
841100.52 Henrik Kamper1967(M2)Rødby M162.5107.5190.0460.0383.46279.36DM Klassisk 2017
84259.50 Nanna Hougaard1987(J)Aarhus AK65.050.0105.0220.0383.28246.86Nordland Cup 2009
84392.90 Peter Petersen1962(M1)Aarhus AK135.0110.0195.0440.0383.04276.54Nordland Cup 2006
84482.70 Louise W Holkjær1989(S)HG Styrkeløft90.042.5115.0247.5382.62222.45TSK Cup Klassisk 2013
84588.14 Morten O Nielsen1998(J)Horsens SK152.585.0187.5425.0380.92274.30Aask Open, Klassisk 2019
84655.46 Tina Lund-lassen1989(S)Roskilde AK65.047.5100.0212.5380.32251.94SM Styrkløft 2016
84785.08 Max-raban R Scheithauer1995(J)AK Nordland147.5102.5165.0415.0379.51273.07JM Klassisk Styrkeløft 2018
84881.10 Kim E Josefsen1992(S)Aarhus AK140.092.5170.0402.5378.71272.45DM i Styrkeløft 2018
849102.50 Andreas Wrona1981(S)Aarhus AK150.0110.0200.0460.0378.57277.29DM Klassisk 2012
850115.80 Rune S Jensen1983(J)AK Nordland130.0160.0200.0490.0378.56284.20Nordland Cup 2006
85180.40 Oliver W Udholm1996(SJ)HG Styrkeløft135.095.0170.0400.0378.29272.24DM Raw 2013
85278.19 Linette Willumsen1997(J)Thisted VF90.050.0100.0240.0378.29222.48JM Klassisk Styrkeløft 2018
85382.10 Lars Cammerou1981(S)AK Frem150.055.0200.0405.0378.12272.12Nordland Cup 2006
854105.00 Peter Jensen1991(J)Videbæk SK160.0125.0180.0465.0377.65277.88Nordland Cup 2011
85571.80 Camilla Bertelsen1993(J)Sportshøjskolen87.545.0100.0232.5377.61227.36AaSK Open, Klassisk 2016
856137.10 Carsten Jørgensen1976(S)Aalborg SK180.0125.0225.0530.0377.21297.12Nordland Cup 2008
85790.32 Kevin AG Rister1993(S)Roskilde AK125.0127.5175.0427.5377.09272.40SM Klassisk Styrkeløft 2019
85871.90 Dennis Kofod1998(SJ)Rødby M137.592.5140.0370.0375.15271.77TSK Cup, Klassisk 2015
85976.58 Erik Rosenberg2000(SJ)Ares140.085.0160.0385.0374.67270.42TSK Cup, Klassisk 2015
86094.05 Philip Stehning1974(M1)Rødby M140.0120.0175.0435.0374.53271.83TSK Cup, Klassisk 2019
86158.72 Casper Melchiorsen1999(SJ)Ares105.080.0135.0320.0374.37278.40DM Klassisk 2016
86261.24 Steffenie K Jensen1996(J)HG Styrkeløft70.045.0102.5217.5374.33238.69TSK Cup, Klassisk 2015
86394.80 Jan A Rasmussen1961(M1)Bogense M130.0115.0190.0435.0372.49270.83Nordland Cup 2008
86485.70 Martin Nielsen1989(S)Aarhus AK135.0100.0175.0410.0371.94268.67AaSK Open, Klassisk 2016
86548.90 Sofie J Lanng1997(J)Hydra SK75.037.585.0197.5370.95257.99JM Klassisk Styrkeløft 2019
86665.10 Ralph Eriksen1987(S)AK Nordland87.5120.0135.0342.5370.85272.01DM Klassisk 2012
86786.96 Lars Mardov1966(M2)Rødby M160.092.5160.0412.5370.79268.13DM Klassisk 2017
868125.40 Nicolaj Jepsen1998(J)Haderslev SK172.5127.5200.0500.0369.84284.75Aask Open, Klassisk 2019
86992.16 Gustav Johansen1957(M3)Thisted VF135.0105.0185.0425.0369.14268.13DM Klassisk 2018
870116.00 Keld Larsen1952(M2)SK Atlas160.0100.0220.0480.0368.71278.26Nordland Cup 2007
87181.64 Simon Donde1966(M2)Københavns SK130.0120.0145.0395.0368.24266.31DM Klassisk 2018
872103.84 Martin B Thomsen2002(SJ)AK Jyden170.0142.5140.0452.5367.88271.46JM Klassisk Styrkeløft 2019
87398.60 Bo Jensen1967(M1)Aarhus AK130.0165.0145.0440.0367.82269.32DM Klassisk 2015
87484.10 Mads Christiansen1989(J)Tårnby SK105.095.0200.0400.0365.83264.96TSK Cup Klassisk 2008
87573.65 Esben L Nysted2000(SJ)Thisted VF127.585.0155.0367.5364.90265.23AaSK Open, Klassisk 2016
876102.02 Johannes B Larsen2000(J)Gudenådalens SK165.0100.0180.0445.0364.60268.74DM Klassisk 2019
87779.36 Keld Petersen1954(M3)Teutonia140.072.5172.5385.0364.52264.19DM Klassisk 2018
87879.72 Charlotte Overgaard-Sørensen1992(S)Hvidovre SF65.055.0112.5232.5364.13213.16DM Klassisk 2017
87989.90 Morten L Andersen1982(S)Aarhus AK130.0100.0182.5412.5362.08263.51Nordland Cup 2010
88078.90 Jesper U Svaneborg1986(S)Aarhus AK140.080.0160.0380.0360.29261.74AaSK Open, Klassisk 2017
88195.87 Bjørn Nielsen1959(M3)Roskilde AK120.0110.0195.0425.0359.20263.29SM Klassisk Styrkeløft 2019
882101.80 Mike V Byskov1991(S)Haderslev SK150.097.5190.0437.5357.54264.43DM Klassisk 2017
88373.30 Peter Hansen1962(M2)Københavns SK120.085.0155.0360.0357.09260.71DM Klassisk 2019
88490.88 Rasmus Adrian1954(M3)Rødby M130.0115.0165.0410.0356.62260.47DM Klassisk 2017
88565.50 Michael Jespersen1992(J)AK Frem130.065.0137.5332.5355.63262.71Nordland Cup 2011
88656.46 Luchas SE Karlson2004(SJ)AK Frem107.565.0125.0297.5355.23268.67JM Klassisk Styrkeløft 2019
88795.70 Bjørn B Andersen1987(S)Tårnby SK125.0115.0180.0420.0354.41260.40TSK Cup Klassisk 2013
88868.70 Henriette V Nielsen1977(M1)Pure PP75.037.5102.5215.0354.23216.70DM Klassisk 2018
88984.50 Gregory Boursalian1985(S)Hvidovre SF120.0115.0155.0390.0353.32257.63Nordland Cup 2010
89071.24 Peter Christensen1996(J)Aarhus AK120.080.0150.0350.0352.95258.83DM Klassisk 2017
89179.10 Mads L Axelsen1999(SJ)Hjørring SS127.585.0160.0372.5350.82256.13AaSK Open, Klassisk 2017
89272.35 Patrick S Poulsen1994(J)Thisted VF110.085.0155.0350.0348.50255.89AaSK Open, Klassisk 2016
89354.70 Camilla Bruun1978(S)FK Thor65.040.090.0195.0348.48232.71Nordland Cup 2007
89480.40 Morten S Jacobsen1991(U)Ares140.082.5150.0372.5346.45253.52Nordland Cup 2006
89587.28 Kim Jensen1979(S)Aalborg SK135.0102.5150.0387.5342.27251.41AaSK Open, Klassisk 2018
89665.80 Søren T Skovby1990(SJ)Aarhus AK97.575.0150.0322.5341.01253.87Nordland Cup 2008
897106.06 Steen Thorsøe1977(M1)Thisted VF165.075.0190.0430.0340.60256.07DM Klassisk 2018
89865.98 Gert F Karlson1966(M2)AK Frem90.065.0167.5322.5340.20253.29JM Klassisk Styrkeløft 2019
899101.68 Fillip O Andersen2000(SJ)Thisted VF155.090.0175.0420.0340.12253.93DM Klassisk 2017
90078.90 Klaes Pedersen1992(SJ)Hvidovre SF145.075.0142.5362.5339.79249.69TSK Cup Klassisk 2009
901119.20 Tobias Nielsen1996(J)Aalborg SK160.095.0200.0455.0339.31261.99AaSK Open, Klassisk 2015
90260.70 Diana Bøjensen1989(J)Aarhus AK52.545.0100.0197.5339.23218.22TSK Cup Klassisk 2012
90359.04 Karoline R Grønkjær2001(SJ)Thisted VF77.542.575.0195.0338.18220.14DM Klassisk 2019
90479.90 Jeppe Hedegaard1996(J)Sportshøjskolen122.580.0160.0362.5336.49247.66AaSK Open, Klassisk 2018
905120.00 Mathias L Kleinsøe1995(S)Aarhus AK162.5110.0180.0452.5335.59260.14JM Klassisk Styrkeløft 2019
90662.60 Martin H Rasmussen1992(SJ)AK Frem80.080.0145.0305.0332.49250.47Nordland Cup 2010
90769.50 Christian I Petersen1991(J)Københavns SK115.080.0132.5327.5331.64246.77DM Klassisk 2014
90879.00 Thor Stær1991(J)Rødby M112.580.0160.0352.5327.75242.59Nordland Cup 2011
90958.40 Marcus Rahdarian1993(SJ)Hjørring SS80.080.0125.0285.0325.83249.23Nordland Cup 2009
91063.50 Jesper M Pedersen2000(SJ)Thisted VF102.575.0125.0302.5324.81245.36EM Klassisk 2017
91181.05 Erling Johansen1944(M4)HG Styrkeløft130.070.0155.0355.0324.17240.41DM Klassisk 2015
912103.42 Mikkel A Simonsen1996(J)Sportshøjskolen155.090.0160.0405.0321.25243.32AaSK Open, Klassisk 2018
91390.35 Philip B Madsen1997(SJ)Massage M130.095.0150.0375.0320.30238.91DM-C 2014
91488.70 Steffen Hansgaard1993(SJ)Thisted VF85.0125.0160.0370.0319.17237.98Åbne Thy Klassisk 2011
915129.54 Malik Lennert1989(S)HG Styrkeløft160.0115.0170.0445.0313.61251.87SM Styrkløft 2016
91675.25 Daniel Lauritsen1997(SJ)Rødby M110.080.0140.0330.0313.45234.60DM Klassisk 2015
91761.30 Heidie Petersen1993(J)Odense BBC67.535.080.0182.5310.85200.13DM Raw 2013
91881.80 Verner Nielsen1940(M4)SK Atlas105.095.0145.0345.0310.42232.32DM Klassisk 2012
91970.00 Heidi Lyngholm1971(M1)Thisted VF45.042.5102.5190.0310.11189.01JM 2015
92057.56 Louise Jensen1996(J)Haderslev SK60.045.072.5177.5308.53204.39DM Klassisk 2017
92160.46 Trille Kyvsgaard1968(M1)ER Powerlifting50.035.095.0180.0307.80199.49DM Klassisk 2016
92271.80 Chillimaya A Henningsen1989(S)HG Styrkeløft70.045.075.0190.0307.62185.80DM Raw 2013
92376.20 Tobias Møller1992(J)Rødby M107.582.5135.0325.0304.29229.06Nordland Cup 2011
92499.78 Bjørn V Barfoed1983(S)Roskilde AK117.592.5167.5377.5301.04229.94SM Klassisk Styrkeløft 2019
92589.80 Martin Frantzen1985(J)AK Nordland110.0152.590.0352.5297.33225.28Nordland Cup 2005
92699.80 Henning A Hansen1947(M3)HG Styrkeløft95.0115.0160.0370.0293.33225.37Nordland Cup 2011
92762.80 Anne Mie Sølvkjær1986(S)ER Powerlifting60.037.575.0172.5290.45185.70DM Klassisk 2015
928124.44 Mathias A Holbæk1997(J)Ares160.080.0170.0410.0289.43233.86TSK Cup, Klassisk 2016
92981.18 Anders KK Jensen1951(M3)Videbæk SK110.075.0137.5322.5286.36218.17DM Klassisk 2017
93080.20 Lars Wermuth1993(J)Odense BBC160.025.0135.0320.0286.24218.11TSK Cup Klassisk 2013
93173.00 Kåre Bradtberg1998(SJ)Ares112.565.0122.5300.0284.42217.92DM-C 2014
93258.32 Martin Rosenberg2003(SJ)Ares90.055.0110.0255.0282.97223.28DM Klassisk 2018
93391.46 Roald Jensen1971(M1)Aarhus AK117.577.5145.0340.0279.94215.32TSK Cup, Klassisk 2015
93486.80 Frederik Nordentoft1995(SJ)Teutonia120.065.0140.0325.0274.55211.48DM Klassisk 2012
935112.40 Kenneth Klausen1990(SJ)HG Styrkeløft140.070.0160.0370.0270.44216.34Nordland Cup 2007
93663.00 Laurits A Mouritsen1996(SJ)Videbæk SK87.565.0102.5255.0262.44207.95Nordland Cup 2011
93773.30 Svend Stensgaard1922(M4)Rødby M70.072.5140.0282.5261.95204.59Nordland Cup 2008
93875.40 Henning Stenkjær1947(M4)Teutonia90.072.5125.0287.5261.71204.10DM Klassisk 2019
93961.30 Thea L Flyvbjerg1992(S)Aalborg SK45.032.577.5155.0261.09169.97AaSK Open, Klassisk 2017
94078.06 Tommy Rasmussen1946(M4)Rødby M85.065.0140.0290.0257.14201.14DM Klassisk 2017
94194.56 Allan S Kornval1944(M4)Albertslund SF85.0110.0125.0320.0252.10199.46DM Klassisk 2016
942112.16 Tim Nielsen1965(M2)Københavns SK95.0130.0125.0350.0251.61204.79DM Klassisk 2018
94392.30 Jeppe Christensen1990(J)Teutonia115.070.0125.0310.0246.04195.33AaSK Open Klassisk 2013
94493.00 Søren Mølgård1988(U)AK Frem75.0160.075.0310.0244.64194.74Nordland Cup 2006
94581.70 Wilhelm Wind1942(M3)Horsens SK90.065.0125.0280.0236.20188.69Nordland Cup 2010
94679.20 Kristian Bundgaard1990(J)Sportshøjskolen60.0127.575.0262.5221.93180.36Nordland Cup 2009
94793.30 Sonny M Kastberg1995(J)Horsens SK50.0147.575.0272.5204.27170.91DM i Styrkeløft 2018
-73.30 Anna Bogdanova1984(J)Tårnby SK87.550.0Nordland Cup 2007
-67.10 Maria S Jensen1987(J)SportshøjskolenNordland Cup 2009
-112.90 Benny Pedersen1981(S)Teutonia180.0150.0Nordland Cup 2010
-99.25 Abdullah Omar1984(S)Odense BBC185.0235.0AaSK Open, Klassisk 2014
-90.98 Henrik Schoubye1964(M2)ER Powerlifting130.0170.0TSK Cup, Klassisk 2014
-66.46 Janni Larsson1987(S)Københavns SK117.557.5DM Klassisk 2016
-89.50 Michael Wæver1986(S)Rødby M105.0170.0AaSK Open, Klassisk 2016
-102.38 Kevin Hommelgaard1993(S)Pure PPDM Klassisk 2017
-52.25 Emmelie L Petersen1999(SJ)Haderslev SK40.0110.0TSK Cup, Klassisk 2017
-55.00 Annette S Storgaard1945(M4)Albertslund SFDM i Styrkeløft 2018


Printervenlig side | Database søgeforme | Billeder: BillederNyesteTilføj | Kontakt