Rangliste

3-Kamp Rangliste 2019 Klassisk
Flest Wilks Points, Senior/Åben, Herrer

#VægtNavnÅrgangKlubSquatBænkDødløftTotalPointsStævne
173.60 Matti Christensen1995(S)Thisted VF257.5190.0227.5675.0487.418VM Klassisk
292.75 Joakim Jørgensen1994(S)Roskilde AK257.5170.0330.0757.5476.468VM Klassisk
3119.65 Marcus Boesen1999(J)Thisted VF310.0190.0300.5800.5460.528DM Klassisk
481.10 Peter L Larsen1990(S)Tårnby SK245.0150.0277.5672.5455.215TSK Cup, Klassisk
582.93 Rasmus D Hansen1994(S)Sportshøjskolen263.0157.5250.0670.5447.760DM Klassisk
699.71 Jesper Vogelius2000(J)Rødby M255.0172.5300.0727.5443.266Aask Open, Klassisk
765.63 Lukas Moesgaard1994(S)Københavns SK197.5137.5223.0558.0440.150SM Klassisk Styrkeløft
891.59 Rasmus H Winther1996(J)Københavns SK257.5152.5285.0695.0439.796DM Klassisk
991.86 Jens K Jakobsen1993(S)Aarhus SVK237.5155.0300.0692.5437.591JM Klassisk Styrkeløft
1078.08 Mads Pedersen1989(S)Gudenådalens SK205.0172.5252.5630.0436.842Aask Open, Klassisk
11103.05 Morten F Hansen1993(S)Tårnby SK257.5182.5285.0725.0436.160TSK Cup, Klassisk
12104.85 Daniel KB Fischer1995(S)Sportshøjskolen262.5175.0290.0727.5434.972DM Klassisk
1382.76 Tim D Klerk1991(S)Aarhus AK235.0145.0270.0650.0434.590JM Klassisk Styrkeløft
1481.76 Rasmus L Jørgensen1994(S)Hvidovre SF225.0162.5255.0642.5432.788DM Klassisk
1599.95 Lasse Johansen1994(S)Sportshøjskolen250.0160.0297.5707.5430.655DM Klassisk
1682.59 Lasse Hansen1994(S)Aarhus AK212.5167.5262.5642.5430.154DM Klassisk
17119.98 Jens P Smalbro1994(S)Hjørring SS300.0140.0307.5747.5429.738DM Klassisk
1891.15 Rene S Jakobsen1989(S)Aarhus SVK250.0177.5250.0677.5429.738Aask Open, Klassisk
1991.20 Emil I Fuglsang1992(S)SK Atlas232.5160.0285.0677.5429.671DM Klassisk
2082.45 Sebastian VK Zoega1994(S)Københavns SK227.5140.0272.5640.0428.864TSK Cup, Klassisk
21104.85 Steffan Hansen1990(S)Tårnby SK262.5165.0287.5715.0427.499TSK Cup, Klassisk
22104.13 Benjamin LT Mogensen1996(J)Ebeltoft SK257.5185.0270.0712.5427.001DM Klassisk
23127.94 Lars Mogensen1996(J)Pure PP292.5182.5275.0750.0425.475NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
2482.16 Andreas Evald1992(S)Odense BBC212.5150.0270.0632.5424.787Aask Open, Klassisk
2591.14 Kristoffer Iversen1990(S)Aalborg SK240.0145.0282.5667.5423.462DM Klassisk
2690.80 Daniel E Ussing1995(S)Pure PP237.5155.0272.5665.0422.674TSK Cup, Klassisk
2789.62 Michael Herrmann1988(S)Horsens SK237.5182.5240.0660.0422.268DM Klassisk
2891.41 Daniel H Machado1998(J)Target245.0160.0260.0665.0421.211SM Klassisk Styrkeløft
2991.50 Jukka Rysgaard1991(S)Thisted VF235.0172.5257.5665.0421.012TSK Cup, Klassisk
3082.30 Jonas Møll1989(S)Aalborg SK230.0132.5262.5625.0419.313DM Klassisk
3198.70 Martin Faber1982(S)AK Frem200.0172.5312.5685.0419.083TSK Cup, Klassisk
32109.24 Bo H Jensen1986(S)Herkules255.0180.0275.0710.0418.758JM Klassisk Styrkeløft
33119.80 Jens JL Jørgensen1995(S)Aalborg SK235.0182.5305.0722.5415.510TSK Cup, Klassisk
34132.96 Nikolaj E Eriksen1993(S)Aarhus AK260.0205.0270.0735.0414.099DM Klassisk
35103.86 Søren Hvid Hyldig1986(S)AK Frem240.0147.5300.0687.5412.431JM Klassisk Styrkeløft
3673.72 Joakim L Bilyk1999(J)Roskilde AK205.0127.5237.5570.0411.141NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
3791.93 Emil B Jensen1994(S)Aalborg SK225.0165.0260.0650.0410.605DM Klassisk
3879.70 Jonas K Larsen1990(S)Fyns SK220.0140.0240.0600.0410.580TSK Cup, Klassisk
3982.22 Tobias Hangel1992(S)Haderslev SK207.5152.5250.0610.0409.493Aask Open, Klassisk
4065.80 Lars K Lund1984(S)Aalborg SK180.0137.5200.0517.5407.376TSK Cup, Klassisk
4173.02 Thomas H Meldgaard1992(S)AK Frem195.0130.0232.5557.5404.857JM Klassisk Styrkeløft
4288.46 Henning Meyhoff-Thaysen1993(S)PO Esbjerg222.5142.5262.5627.5404.173DM Klassisk
4392.46 Sebastian N Lassen1991(S)Aarhus SVK217.5145.0277.5640.0403.136Aask Open, Klassisk
4482.30 Paw Eistrup1993(S)Aalborg SK212.5117.5270.0600.0402.540JM Klassisk Styrkeløft
45128.50 Thomas Skov1971(M1)Rødby M260.0180.0270.0710.0402.428DM Klassisk
4696.75 Kevin Lousen1993(S)Aarhus AK215.0150.0285.0650.0401.050DM Klassisk
4773.94 Jens-Peter S Bjertrup1995(S)Aalborg SK200.0135.0220.0555.0399.434DM Klassisk
48134.16 Thomas L Skovgaard1989(S)Aarhus SVK255.0150.0305.0710.0399.375DM Klassisk
49103.65 Jonathan A Arnesen1991(S)Københavns SK247.5162.5255.0665.0399.200TSK Cup, Klassisk
5072.20 Jakob K Brinkmann1991(S)Odense BBC182.5122.5240.0545.0399.049TSK Cup, Klassisk
5190.85 Johan S Madsen1988(S)Københavns SK217.5170.0240.0627.5398.714DM Klassisk
5289.93 Birk S Granberg1993(S)Odense BBC230.0172.5220.0622.5397.529Aask Open, Klassisk
53118.35 Stefan M Andersen1987(S)Odense BBC235.0162.5290.0687.5396.550Aask Open, Klassisk
5492.55 Johannes W Andersen1988(S)Hvidovre SF225.0132.5270.0627.5395.074TSK Cup, Klassisk
5589.71 Bo S Schmidt1992(S)Roskilde AK225.0145.0247.5617.5394.830DM Klassisk
5673.12 Oliver MG Christensen1995(S)Hvidovre SF210.0127.5205.0542.5393.584DM Klassisk
5781.81 Bertram Vorm2001(SJ)HG Styrkeløft217.5120.0245.0582.5392.197NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
5880.20 Kasper Sørensen1994(S)Aarhus AK195.0140.0235.0570.0388.512DM Klassisk
59114.30 Henrik Sørensen1973(M1)Gudenådalens SK230.0187.5250.0667.5388.485Aask Open, Klassisk
6091.28 Marcus Kruhøffer2000(J)AK Atlas240.0132.5240.0612.5388.264SM Klassisk Styrkeløft
6190.55 Vijith Arasaratnam2000(J)AK Frem210.0140.0260.0610.0388.204TSK Cup, Klassisk
62121.50 Stephan Vorup1973(M1)Thisted VF235.0167.5272.5675.0386.978DM Klassisk
6389.50 Stefan Hannibal1985(S)Københavns SK220.0160.0222.5602.5385.721TSK Cup, Klassisk
64119.77 Ricko B Henne1986(S)Haderslev SK235.0167.5267.5670.0385.384Aask Open, Klassisk
6588.29 Andreas Sørensen1990(S)Københavns SK225.0162.5207.5595.0383.656DM Klassisk
66100.48 Laurits N Søgaard2001(SJ)Horsens SK225.0156.5250.0631.5383.573DM Klassisk
6772.60 Christopher S Simonsen1996(J)Hvidovre SF180.0125.0220.0525.0382.883TSK Cup, Klassisk
68104.90 Elias L Madsen1996(J)Københavns SK255.0137.5245.0637.5381.098TSK Cup, Klassisk
6997.50 Tobias Kokholm1991(S)Thisted VF215.0142.5260.0617.5379.763DM Klassisk
7082.32 Kent T Flåten1979(M1)Københavns SK192.5170.5200.0563.0377.660DM Klassisk
7198.00 Frederik F Tolberg1998(J)SDU Styrkeløft205.0150.0260.0615.0377.364TSK Cup, Klassisk
7289.33 Bernodus B Snorrason1996(J)Thisted VF215.0130.0242.5587.5376.470DM Klassisk
7378.87 Benjamin Poulsen1997(J)Tårnby SK200.0130.0215.0545.0375.451DM Klassisk
74111.42 Thomas H Jørgensen1994(S)Norce230.0160.0250.0640.0375.168DM Klassisk
7588.76 Marc B Sørensen1995(S)Hydra SK210.0157.5215.0582.5374.548JM Klassisk Styrkeløft
7692.35 Adam E Karsø2000(J)Aarhus SVK207.5130.0255.0592.5373.453TSK Cup, Klassisk
7792.41 Niels C Dall1994(S)Odense BBC220.0152.5220.0592.5373.334Aask Open, Klassisk
7898.70 Christian N Enger2001(SJ)AK Frem237.5140.0230.0607.5371.669TSK Cup, Klassisk
79130.45 Allan S Madsen1974(M1)Videbæk SK230.0150.0277.5657.5371.619DM Klassisk
8071.67 Emil R Kjær1994(S)Aarhus SVK155.0122.5225.0502.5369.941DM Klassisk
81145.05 Andreas Rasmussen1986(S)Københavns SK280.0140.0245.0665.0369.674TSK Cup, Klassisk
8281.58 Karsten Lyngbeck1991(S)Odense BBC195.0115.0237.5547.5369.289Aask Open, Klassisk
83104.27 Magnus E Jensen1989(S)Esbern S235.0135.0245.0615.0368.385DM Klassisk
8482.08 Michel V Eijgen1976(M1)AK Frem180.0137.5230.0547.5367.920JM Klassisk Styrkeløft
8592.05 Philip K Nickel2001(SJ)Ares200.0122.5260.0582.5367.732TSK Cup, Klassisk
8695.85 John Lukassen1961(M2)Gudenådalens SK210.0135.0247.5592.5367.113DM Klassisk
87123.80 Jesper B Jensen1990(S)Videbæk SK212.5165.0265.0642.5366.868JM Klassisk Styrkeløft
8881.85 Mathias Kloch1995(S)VK Kono190.0130.0225.0545.0366.840TSK Cup, Klassisk
8999.81 Kim D Hansen1971(M1)Tårnby SK215.0135.0250.0600.0365.460DM Klassisk
9092.26 Ole Olsen1961(M2)Københavns SK192.5135.0251.0578.5364.802DM Klassisk
91104.92 Emil Therkelsen1983(S)Københavns SK200.0170.0240.0610.0364.597SM Klassisk Styrkeløft
9282.70 Martin Brix1977(M1)Aalborg SK180.0125.0240.0545.0364.551VM Klassisk
9392.40 Kasper Pørksen1988(S)Rødby M192.5175.0210.0577.5363.883TSK Cup, Klassisk
9489.45 Danny Tran1999(J)VK Kono187.5120.0260.0567.5363.427TSK Cup, Klassisk
9575.15 Rasmus L Knudsen1995(S)Rødby M185.0117.5207.5510.0362.916TSK Cup, Klassisk
9692.93 Kim Frostholm1987(S)Roskilde AK210.0120.0247.5577.5362.901DM Klassisk
9789.11 Simon B Hansen2001(SJ)Odense BBC200.0125.0240.0565.0362.561DM Klassisk
9880.99 Rasmus Bergholt1989(S)Norce200.0110.0225.0535.0362.463DM Klassisk
9981.28 Rune B Bildtoft1992(S)Aarhus AK202.5112.5220.0535.0361.660JM Klassisk Styrkeløft
100119.50 Mikkel Lindgreen1990(S)SDU Styrkeløft230.0132.5265.0627.5361.126TSK Cup, Klassisk
10177.94 Rasmus G Nørskov1996(J)Aarhus AK182.5130.0207.5520.0361.036JM Klassisk Styrkeløft
102116.05 Jonathan Gelslev1990(S)Københavns SK220.0180.0222.5622.5360.863SM Klassisk Styrkeløft
103103.78 Sebastian H Sørensen1998(J)AK Jyden230.0135.0235.0600.0360.000JM Klassisk Styrkeløft
104104.22 Mads P Jensen1992(S)Hvidovre SF200.0140.0260.0600.0359.460Aask Open, Klassisk
10592.51 Michael C Sibul1990(S)Tårnby SK217.5132.5217.5567.5357.412DM Klassisk
10697.32 Jakob S Rasmussen1995(S)Aarhus SVK202.5132.5245.0580.0356.990JM Klassisk Styrkeløft
10765.21 Rasmus Thøgersen1984(S)Zielkes FK157.592.5200.0450.0356.895Aask Open, Klassisk
10863.97 Mathias Brogaard1998(J)Holstebro S160.0107.5175.0442.5356.655NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
109103.60 Sebastian Sabroe1996(J)Aarhus AK212.5127.5252.5592.5355.737JM Klassisk Styrkeløft
11072.85 Sebastian P Holt1998(J)HG Styrkeløft175.0135.0177.5487.5354.608DM Klassisk
111104.50 Jørgen Grandjean-Thomsen1989(S)Thisted VF202.5145.0242.5590.0353.174TSK Cup, Klassisk
11273.30 Benjamin M Stougaard1992(S)Holstebro S167.5127.5192.5487.5353.048JM Klassisk Styrkeløft
11396.25 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK212.5127.5230.0570.0352.488SM Klassisk Styrkeløft
11492.01 Mathias F Rasmussen1996(J)Aarhus AK202.5132.5222.5557.5352.006DM Klassisk
115100.90 Rasmus Dalgas1986(S)Target200.0160.0220.0580.0351.712TSK Cup, Klassisk
11682.63 Marc Møgelbjerg1975(M1)Gudenådalens SK185.0140.0200.0525.0351.383DM Klassisk
11778.88 Sebastian Jensen1993(S)Zielkes FK177.5120.0212.5510.0351.339Aask Open, Klassisk
11891.53 Marc Pedersen1994(S)Roskilde AK167.5147.5240.0555.0351.315SM Klassisk Styrkeløft
11982.95 Jannick J Egede2000(J)VK Kono175.0127.5222.5525.0350.543TSK Cup, Klassisk
120101.96 Martin Mygind1991(S)Hvidovre SF225.0110.0245.0580.0350.320Aask Open, Klassisk
121116.80 Stefan Probst1987(S)Pure PP212.5157.5235.0605.0350.114TSK Cup, Klassisk
12281.50 Anders S Ki1982(S)Videbæk SK160.0147.5210.0517.5349.261JM Klassisk Styrkeløft
12391.43 Marcus B Strangholt1990(S)Odense BBC200.0125.0222.5547.5346.787Aask Open, Klassisk
12480.52 Aske L Jernsen1993(S)Aarhus SVK175.0120.0215.0510.0346.749JM Klassisk Styrkeløft
125137.52 Lasse Jørgensen1990(S)PO Esbjerg242.5135.0240.0617.5345.985JM Klassisk Styrkeløft
12692.96 Frederik M Christensen1995(S)Thisted VF190.0137.5222.5550.0345.565JM Klassisk Styrkeløft
12773.00 Max T Jeppesen1996(J)ER Powerlifting160.0115.0200.0475.0345.040Aask Open, Klassisk
128101.80 Bjørn Frederiksen1979(M1)Hjørring SS192.5125.0250.0567.5342.997VM Klassisk
12991.18 Peter Sørensen1994(S)Aarhus SVK172.5107.5260.0540.0342.468DM Klassisk
13082.26 Anders E Nielsen1988(S)Roskilde AK177.5112.5220.0510.0342.261SM Klassisk Styrkeløft
13182.40 Jørgen Nielsen1963(M2)Tårnby SK190.0125.0195.0510.0341.904VM Klassisk
13282.43 Benjamin F Andersen2001(SJ)Thisted VF195.0115.0200.0510.0341.802Aask Open, Klassisk
13382.52 Frederik OT Mogensen1994(S)Sportshøjskolen155.0145.0210.0510.0341.598JM Klassisk Styrkeløft
13491.81 Thomas Holbæk1991(S)Ares200.0110.0230.0540.0341.334SM Klassisk Styrkeløft
13587.40 Thomas N Hansen1975(M1)Københavns SK160.0135.0230.0525.0340.358VM Klassisk
13681.05 Sadiq SH Al-sharifi1999(J)VK Kono185.0122.5195.0502.5340.293TSK Cup, Klassisk
13777.48 Morten L Jensen1993(S)Roskilde AK175.0112.5200.0487.5339.788SM Klassisk Styrkeløft
13891.30 Jonas Andersen1999(J)Odense BBC190.0125.0220.0535.0339.083TSK Cup, Klassisk
139107.59 Simon Buchwald1989(S)AK Atlas212.5112.5242.5567.5336.301Aask Open, Klassisk
14090.60 Dannie Kyllingsbæk1989(S)Thisted VF187.5130.0210.0527.5335.648Aask Open, Klassisk
14179.74 Anders E Stilbo1996(J)Hvidovre SF180.0120.0190.0490.0335.209Aask Open, Klassisk
14269.45 Morten Rasmussen1978(M1)Tårnby SK167.5130.0145.0442.5333.601DM Klassisk
14398.90 Peter Thostrup1974(M1)AK Nordland190.0115.0240.0545.0333.159DM Klassisk
14488.78 Mike M Hamborg1994(S)AK Frem175.0110.0232.5517.5332.701JM Klassisk Styrkeløft
145140.94 Kim Nielsen1982(S)AK Odin215.0150.0230.0595.0332.189JM Klassisk Styrkeløft
146101.80 Christian S Duelund1985(S)Københavns SK190.0125.0232.5547.5330.909TSK Cup, Klassisk
14774.92 Troels Mouritzen1996(J)Aarhus SVK172.5110.0180.0462.5329.809Aask Open, Klassisk
14862.04 Thomas Reimers1968(M2)Tårnby SK137.575.0185.5398.0329.425DM Klassisk
14992.35 Asger V Jensen1999(J)Roskilde AK182.5130.0210.0522.5329.332TSK Cup, Klassisk
15082.55 Tobias H Jensen1994(S)Københavns SK170.0107.5212.5490.0328.153TSK Cup, Klassisk
15180.72 Jonas H Beck1994(S)Aarhus SVK170.0117.5195.0482.5327.569Aask Open, Klassisk
15272.85 Andreas Espensen1996(J)PO Esbjerg157.5107.5185.0450.0327.330DM Klassisk
153121.02 Emil B Eriksen2001(SJ)Gudenådalens SK205.0130.0235.0570.0327.066JM Klassisk Styrkeløft
15471.44 Christian Bak1991(S)Aarhus AK155.095.0192.5442.5326.565JM Klassisk Styrkeløft
15579.35 Jesper Mogensen1969(M2)Videbæk SK165.0105.0205.0475.0325.945VM Klassisk
15698.73 Kristian A Fisker1995(S)Odense BBC182.5132.5217.5532.5325.784Aask Open, Klassisk
15792.80 Rasmus Jensen1973(M1)Roskilde AK192.5125.0200.0517.5325.404SM Klassisk Styrkeløft
15881.11 Anton S Egholm1996(J)Aalborg SK160.0125.0195.0480.0324.912DM Klassisk
15991.53 Jesper Clausen1976(M1)Haderslev SK140.0145.0227.5512.5324.413DM Klassisk
16078.92 Elias Pedersen2000(J)HG Styrkeløft172.592.5205.0470.0323.642NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
16172.10 Alexander H Madsen1998(J)SDU Styrkeløft152.5110.0177.5440.0322.520TSK Cup, Klassisk
162139.19 Michael K Jensen1980(S)HG Styrkeløft200.0155.0220.0575.0321.598SM Klassisk Styrkeløft
16389.86 Rasmus Mogensen1998(J)Videbæk SK172.5117.5212.5502.5321.047JM Klassisk Styrkeløft
16490.04 Kasper Hartvigsen1992(S)Roskilde AK185.0112.5205.0502.5320.696SM Klassisk Styrkeløft
16590.35 Christopher T Nielsen1988(S)Københavns SK175.0117.5210.0502.5320.143TSK Cup, Klassisk
16677.15 Jan Sahlgren1960(M2)Tårnby SK167.5102.5187.5457.5319.793TSK Cup, Klassisk
16790.48 Nikolaj A Søndergaard1994(S)Videbæk SK170.0120.0210.0500.0318.350JM Klassisk Styrkeløft
16898.80 Jonas Mølvig1998(J)Tårnby SK175.0120.0225.0520.0318.032TSK Cup, Klassisk
169102.00 Magne J Pedersen2002(SJ)AK Frem140.0145.0240.0525.0317.048TSK Cup, Klassisk
17069.35 Dat Nguyen2002(SJ)Gudenådalens SK150.085.0185.0420.0317.016NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
17172.80 Per Frederiksen1988(S)Ares145.0120.0170.0435.0316.593SM Klassisk Styrkeløft
17281.90 Nichlas T Sørensen1991(S)Roskilde AK165.0110.0192.5467.5314.581TSK Cup, Klassisk
173101.68 Søren G Jellesen1996(J)Aalborg SK165.0137.5217.5520.0314.392JM Klassisk Styrkeløft
174110.16 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK190.0132.5210.0532.5313.217DM Klassisk
17578.41 Tobias H Juul2002(SJ)Gudenådalens SK170.092.5190.0452.5312.904Aask Open, Klassisk
17671.92 John Terragni1947(M4)Aalborg SK142.5115.0165.0422.5310.242JM Klassisk Styrkeløft
17795.60 Peter L Bæk1997(J)Hydra SK170.0120.0210.0500.0310.150JM Klassisk Styrkeløft
17881.82 Michael Bisfelt1978(M1)Hydra SK140.0115.0205.0460.0309.718JM Klassisk Styrkeløft
17981.26 Søren A Nielsen1983(S)AK Jyden145.0132.5180.0457.5309.316JM Klassisk Styrkeløft
18058.25 Oliver H Skaalum2004(SJ)HG Styrkeløft125.075.0152.5352.5309.002SM Klassisk Styrkeløft
18178.98 Jakob Wiegersma1986(S)Københavns SK160.097.5187.5445.0306.294SM Klassisk Styrkeløft
18298.75 Svend Bradtberg1962(M2)Ares180.0115.0205.0500.0305.850SM Klassisk Styrkeløft
18388.55 Lars H Jensen1955(M3)Tårnby SK155.0107.5211.5474.0305.161DM Klassisk
18491.50 Henrik Lund1981(S)Ares170.0110.0200.0480.0303.888SM Klassisk Styrkeløft
185103.70 Mathias JE Nissen1997(J)VK Kono160.0140.0200.0500.0300.100TSK Cup, Klassisk
18678.23 Linus B Nikolajsen2000(J)Ares157.595.0180.0432.5299.550SM Klassisk Styrkeløft
18788.42 Jonas B Kristensen1984(S)Roskilde AK167.597.5192.5457.5294.767SM Klassisk Styrkeløft
18879.75 Peter I Jensen-Smidt2002(SJ)Gudenådalens SK160.085.0185.0430.0294.163NM Sub-Junior//Junior, Klassisk
18982.02 Marcus Leth1998(J)Sportshøjskolen147.5105.0185.0437.5294.131Aask Open, Klassisk
19085.98 Jonas J Pedersen1998(J)Sportscenter152.590.0205.0447.5292.710JM Klassisk Styrkeløft
191103.85 Eskild R Andersen2001(SJ)AK Odin165.0115.0207.5487.5292.451TSK Cup, Klassisk
19270.90 Jakob T Thiberg2000(J)Ares135.092.5165.0392.5291.314TSK Cup, Klassisk
19369.43 Ruben N Donde2001(SJ)Københavns SK127.590.0167.5385.0290.329DM Klassisk
19486.68 Jakob Engel1999(J)Horsens SK150.0102.5187.5440.0286.528Aask Open, Klassisk
19591.95 Bo Eriksen1974(M1)Odense BBC160.0117.5175.0452.5285.799DM Klassisk
196125.40 Nicolaj Jepsen1998(J)Haderslev SK172.5127.5200.0500.0284.750Aask Open, Klassisk
19762.00 Magnus H Hedegård2004(SJ)Rødby M110.082.5150.0342.5283.624TSK Cup, Klassisk
19899.38 Egill A Valsson1978(M1)Aarhus AK135.0162.5160.0457.5279.121Aask Open, Klassisk
19992.65 Emil Edsen-Johansen1993(S)Hvidovre SF155.097.5190.0442.5278.465TSK Cup, Klassisk
20077.80 Emil D Monberg1998(J)Horsens SK142.582.5175.0400.0278.040Aask Open, Klassisk
20188.14 Morten O Nielsen1998(J)Horsens SK152.585.0187.5425.0274.295Aask Open, Klassisk
20290.32 Kevin AG Rister1993(S)Roskilde AK125.0127.5175.0427.5272.403SM Klassisk Styrkeløft
20394.05 Philip Stehning1974(M1)Rødby M140.0120.0175.0435.0271.832TSK Cup, Klassisk
204103.84 Martin BThomsen2002(SJ)AK Jyden170.0142.5140.0452.5271.455JM Klassisk Styrkeløft
205101.15 Henrik Kamper1967(M2)Rødby M150.0100.0195.0445.0269.626TSK Cup, Klassisk
206102.02 Johannes B Larsen2000(J)Gudenådalens SK165.0100.0180.0445.0268.736DM Klassisk
20756.46 Luchas SE Karlson2004(SJ)AK Frem107.565.0125.0297.5268.672JM Klassisk Styrkeløft
20895.87 Bjørn Nielsen1959(M3)Roskilde AK120.0110.0195.0425.0263.288SM Klassisk Styrkeløft
20973.30 Peter Hansen1962(M2)Københavns SK120.085.0155.0360.0260.712DM Klassisk
210120.00 Mathias L Kleinsøe1995(S)Aarhus AK162.5110.0180.0452.5260.142JM Klassisk Styrkeløft
211108.40 Allan Fuglsang1950(M3)SK Atlas110.0140.0185.0435.0257.172DM Klassisk
21265.98 Gert F Karlson1966(M2)AK Frem90.065.0167.5322.5253.292JM Klassisk Styrkeløft
21389.30 Rasmus Adrian1954(M3)Rødby M130.0100.0160.0390.0249.990DM Klassisk
21479.20 Keld Petersen1954(M3)Teutonia130.070.0160.0360.0247.356DM Klassisk
21599.78 Bjørn V Barfoed1983(S)Roskilde AK117.592.5167.5377.5229.935SM Klassisk Styrkeløft
21675.40 Henning Stenkjær1947(M4)Teutonia90.072.5125.0287.5204.096DM Klassisk
217113.20 Tim Nielsen1965(M2)Københavns SK90.0127.5130.0347.5202.801DM Klassisk
21894.85 Allan S Kornval1944(M4)Albertslund SF80.090.0110.0280.0174.300DM Klassisk


Printervenlig side | Database søgeforme | Billeder: BillederNyesteTilføj | Kontakt