Udbomningsstatistikker 3-kamp
Indenfor sidste 60 måneder

Vælg andet tidsinterval:


% : Procentdel af diskvalificerede stævner
B : Antal diskvalificerede stævner
S : Antal stævner i alt


Pl%BSNavnÅrgangKlub
1.10022 Jonas B Andersen1989(S)ER Powerlifting
2.10011 Gustav Heide-Jørgensen1998(S)Københavns SK
10011 Emmelie L Petersen1999(J)Haderslev SK
10011 Louise U Madsen1988(S)Odense BBC
10011 Annette S Storgaard1945(M4)Albertslund SF
10011 Kevin Hommelgaard1993(S)Pure PP
7.5012 Allan S Madsen1974(M1)Videbæk SK
5012 Jan Horshauge1962(M3)Hjørring SS
9.3326 Henrik S Nielsen1984(S)AK Jyden
3326 Lasse Hansen1994(S)Aarhus AK
11.3313 William H Opstrup2003(J)AK Nordland
3313 Majken Hansen1996(S)Horsens SK
3313 Thomas J Nielsen1990(S)Aarhus AK
3313 Peter L Larsen1990(S)Tårnby SK
3313 Steffen Hentze1990(S)Tårnby SK
3313 Rene S Jakobsen1989(S)Aarhus SVK
3313 George Olesen1960(M3)AK Jyden
3313 Mathias Kristiansen1985(S)Sportshøjskolen
3313 Charlotte Overgaard-Sørensen1992(S)Hvidovre SF
3313 Lasse Gråkjær1992(S)Aalborg SK
21.2927 Mia Tovgaard1979(M1)Aalborg SK
22.25312 Nickolaj Olsen1994(S)Københavns SK
23.2514 Tim Nielsen1965(M2)Københavns SK
2514 Emil Schjønning1995(S)Aarhus AK
2514 Kim Salby1961(M3)AK Odin
2514 Lasse Moreau1965(M2)Tårnby SK
2514 Mathias Brogaard1998(S)Holstebro S
2514 Frederik K Christensen1991(S)Roskilde AK
2514 Nikolaj E Eriksen1993(S)Aarhus AK
2514 Jacob M Iversen1995(S)Norce
2514 Chris Wood1997(S)Horsens SK
32.20210 Julie A Hansen1991(S)Albertslund SF
33.2015 Finn Knudsen1947(M4)Rødby M
2015 Søren Hvid Hyldig1986(S)AK Frem
2015 Mette K Knudsen1993(S)Tårnby SK
2015 Cilie LA Simonsen1980(M1)Roskilde AK
2015 Martin A Dreyer1995(S)Sportshøjskolen
2015 Jonas Bjerre1993(S)Sportshøjskolen
39.17212 Ole Olsen1961(M3)Københavns SK
40.1716 Lars K Lund1984(S)Aalborg SK
1716 Steen Wissing1945(M4)Rødby M
1716 Thomas Thomsen1989(S)Thisted VF
1716 Pia Skovborg1963(M2)Roskilde AK
44.15213 Patryk Bolek1994(S)Thisted VF
15213 Anna Schjøtt1995(S)Sportshøjskolen
46.1417 Johannes W Andersen1988(S)Hvidovre SF
1417 Rasmus Adrian1954(M3)Rødby M
1417 Paw Eistrup1993(S)Sportshøjskolen
1417 Christian N Enger2001(J)AK Frem
50.13215 Rasmus L Knudsen1995(S)Rødby M
13215 Jesper Vogelius2000(J)Rødby M
52.1318 Bjørn Nielsen1959(M3)Roskilde AK
1318 Lise Madsen1953(M3)Thisted VF
54.1119 Morten Sørig1969(M2)Tårnby SK
1119 Thomas Reimers1968(M2)Tårnby SK
56.9111 Steffan Hansen1990(S)Target
57.7114 Amalie S Nielsen1994(S)Københavns SK
58.7115 Jan Sahlgren1960(M3)Tårnby SK
7115 Claus Jørgensen1964(M2)Tårnby SK
60.5120 Mickel Dahl Flensborg1996(S)Tårnby SK
61.4125 Eva Buxbom1969(M2)Horsens SK
62.001 Kasper Vilster1989(S)Roskilde AK
001 Mathias Bredkjær1986(S)Norce
001 Kim S Jørgensen1994(S)Odense BBC
001 Victor Dreisig1992(S)Hvidovre SF
001 Hans J Andreasen1992(S)Odense BBC
001 Thomas Jensen1991(S)Odense BBC
001 Alexander Filipovic1990(S)Hvidovre SF
001 Kris T Suckow-breum1995(S)AK Atlas
001 Thomas Holbæk1991(S)Ares
001 Oscar L Johansson1996(S)Københavns SK
001 Marcus Leth1998(S)Sportshøjskolen
001 Jakob Wiegersma1986(S)Københavns SK
001 Anders E Nielsen1988(S)Roskilde AK
001 David Bisp1992(S)Tårnby SK
001 Jonas B Kristensen1984(S)Roskilde AK
001 Kevin AG Rister1993(S)Roskilde AK
001 Marcus B Strangholt1990(S)Odense BBC
001 Birk S Granberg1993(S)Odense BBC
001 Sebastian Jensen1993(S)Zielkes FK
001 Daniel F Gammelgaard1995(S)Pure PP
001 Bjørn V Barfoed1983(S)Roskilde AK
001 Egill A Valsson1978(M1)Aarhus AK
001 Maria S Rosenbeck1988(S)Sportshøjskolen
001 Siw Busborg1995(S)Odense BBC
001 Johannes B Larsen2000(J)Gudenådalens SK
001 Peter Thostrup1974(M1)AK Nordland
001 Laurits N Søgaard2001(J)Horsens SK
001 Karoline R Grønkjær2001(J)Thisted VF
001 Josephine Galsklint1995(S)Sportshøjskolen
001 Jan Dam-Nielsen1981(M1)Tårnby SK
001 Nicolai Trane1989(S)AK Atlas
001 Rasmus Olsen1983(S)Aarhus AK
001 Steen Thorsøe1977(M1)Thisted VF
001 Martin Rosenberg2003(J)Ares
001 Svend Stensgaard1922(M4)Rødby M
001 Sonny M Kastberg1995(S)Horsens SK
001 Kim E Josefsen1992(S)Aarhus AK
001 Victor B Jensen1994(S)Aarhus AK
001 Gary Costello1958(M3)Fyns SK
001 Christian A Tielmarsh1986(S)Aarhus AK
001 Sebastian S Pedersen1994(S)Københavns SK
001 Christopher L Dahl1994(S)Norce
001 Sarah Barløse1995(S)Aarhus SVK
001 Lasse S Hille1981(M1)Tårnby SK
001 Jesper Weiendorp1994(S)Roskilde AK
001 Louise R Jakobsen1993(S)HG Styrkeløft
001 Henrik Jespersen1973(M1)Tårnby SK
001 Gorm Rasmussen1990(S)Sportshøjskolen
001 Magnus I Rishøj1998(S)Thisted VF
001 Michael B Rasmussen1998(S)Thisted VF
001 Mickey Kruse1990(S)Ebeltoft SK
001 Nanna Nørgaard1993(S)Aalborg SK
001 David C Svendsen-Tune1986(S)Københavns SK
001 Gustav Johansen1957(M3)Thisted VF
001 Maj B Rames1989(S)Sportshøjskolen
001 Mickey Williams1989(S)Roskilde AK
001 Sabrina KV Christensen1994(S)AK Nordland
001 Henrik Jewkes1999(J)AK Jyden
001 Benjamin Petersen1985(S)Haderslev SK
001 Max-raban R Scheithauer1995(S)AK Nordland
001 Michael Stausholm1982(M1)AK Nordland
001 Rene Minard1993(S)AK Nordland
001 Niklas L Jensen1996(S)Pure PP
001 Bo Petersen1962(M3)Randers SM
001 Mikkel Juul1995(S)Randers SM
001 Sarunas Tolvaisa1990(S)Aarhus AK
001 Thomas CE Thorstensen1988(S)Aarhus SVK
001 Anne Leine1995(S)Aalborg SK
001 Tim D Klerk1991(S)Aarhus AK
001 Peter Z Stüker1990(S)Thisted VF
001 Lasse Jakobsen1989(S)Aarhus AK
001 Mikkel A Simonsen1996(S)Sportshøjskolen
001 Kim Jensen1979(M1)Aalborg SK
001 Johannes Lyby1992(S)Sportshøjskolen
001 Daniel Dørge1993(S)Odense BBC
001 Jeppe Hedegaard1996(S)Sportshøjskolen
001 Henrik K Houmøller1989(S)Sportshøjskolen
001 Jonas B Bundgaard1988(S)Aarhus SVK
001 Michael Bisfelt1978(M1)Hydra SK
001 Rasmus Dalgas1986(S)Target
001 Mathias L Kleinsøe1995(S)Aarhus AK
001 Lars L Dahlgaard-Stokholm1974(M1)Haderslev SK
001 Jonas G Olsen1996(S)Vordingborg SK
001 Kasper R Rasmussen1996(S)Københavns SK
001 Anton Galsgaard2003(J)Vordingborg SK
001 Frederik H Vissing1997(S)Roskilde AK
001 Joachim Madsen1999(J)Københavns SK
001 Andreas Olsen1997(S)Københavns SK
001 Jonas M Brandt1998(S)Odense BBC
001 Mathias S Andersen1997(S)VK Kono
001 Esben V Rasmussen1997(S)Aarhus AK
001 Viktor Biener1998(S)Hvidovre SF
001 Victor J Lanng2000(J)Hydra SK
001 Alexander O Andersen2000(J)Hvidovre SF
001 Lauritz C Dræby2001(J)Target
001 Jacob H Krebs1995(S)Vordingborg SK
001 Brian A Andersen1970(M2)Københavns SK
001 Sebastian Erlandsen2003(J)Pure PP
001 Daniel B Nielsen1995(S)Aarhus CF
001 Anders Steensig1992(S)Aalborg SK
001 Lasse K Madsen1990(S)Aalborg SK
001 Heidi Pedersen1976(M1)Pure PP
001 Annika Wennerberg1969(M2)AK Sydkysten
001 Emil B Sørensen1998(S)Sportshøjskolen
001 Rasmus KB Gjerløff2001(J)Roskilde AK
001 Mathias H Petersen2000(J)Aalborg SK
001 David Jenkins1971(M2)Vesterbronx
001 Hovsep S Galstjan1997(S)Hydra SK
001 Mette V Madsen1961(M3)Odense BBC
001 Katrine H Stenvang2001(J)AK Frem
001 Martine I Jørgensen1997(S)Københavns SK
001 Maria Dalgas1990(S)Target
001 Tomaz Radys1985(S)Københavns SK
001 Frederik T Nielsen1989(S)Odense BBC
001 Andreas Holm2003(J)Gudenådalens SK
001 Thor Bengtsson2005(SJ)Pure PP
001 Yannick B Jørgensen2005(SJ)Hydra SK
001 Radu M Valean1998(S)Videbæk SK
001 Simone K Holm1999(J)VK Kono
001 Line Kinnerup1996(S)AK Nordland
001 Mathilde D Skovgaard1998(S)Københavns SK
001 Nanna Malmgaard1998(S)Aalborg SK
001 Philip Bang2002(J)Target
001 Anne SS Nilausen1987(S)Aarhus AK
001 Winnie Holdt1994(S)Hydra SK
001 David M Bruhn1990(S)Københavns SK
001 Brian H Holgersen1988(S)Pure PP
001 Theis VR Clemmensen2000(J)Pure PP
001 Martin S Thomasen1990(S)Aarhus AK
001 Tobias Jonsson1997(S)Odense BBC
001 Benjamin Cardel1994(S)Hvidovre SF
001 Rune Ø Schrøder2000(J)AK Nordland
001 Nicolai H Roed1997(S)Atlas MF
001 Johan Hervik2002(J)AK Nordland
001 Thea A Simonsen2005(SJ)VK Kono
001 Victor S Kronbæk2002(J)Københavns SK
001 Nikolaj A Søndergaard1994(S)Videbæk SK
001 Mette G Jensen1985(S)ER Powerlifting
001 Mathias K Rasmussen1989(S)Videbæk SK
001 Mikkel KK Hansen2001(J)Haderslev SK
001 Tristan Katers2002(J)AK Frem
001 Rune Glud1982(M1)AK Nordland
001 Nina A Bisfelt1979(M1)Hydra SK
001 Michelle D Vendelborg1993(S)Tårnby SK
001 Mikkel Lindgreen1990(S)SDU Styrkeløft
001 Philip Stehning1974(M1)Rødby M
001 Eskild R Andersen2001(J)AK Odin
001 Mathias JE Nissen1997(S)VK Kono
001 Magne J Pedersen2002(J)AK Frem
001 Christopher T Nielsen1988(S)Københavns SK
001 Victor M Rønnest2001(J)Sportscenter
001 Jonas Andersen1999(J)Odense BBC
001 Danny Tran1999(J)VK Kono
001 Nichlas T Sørensen1991(S)Roskilde AK
001 Sadiq SH Al-sharifi1999(J)VK Kono
001 Jakob T Thiberg2000(J)Ares
001 Katrine Kristensen1997(S)Fyns SK
001 Lasse Jørgensen1990(S)PO Esbjerg
001 Kim Nielsen1982(M1)AK Odin
001 Maria H Nielsen1988(S)Aarhus SVK
001 Cathrine MD Espersen1990(S)Hydra SK
001 Mike M Hamborg1994(S)AK Frem
001 Rasmus Stougaard1997(S)Aarhus SVK
001 Emil T Laigaard2003(J)Holstebro S
001 Malte Segel1998(S)SDU Styrkeløft
001 Sarah S Sunding1994(S)VK Kono
001 Astrid-marie H Reffeld1997(S)Odense BBC
001 Line Jensen1996(S)Aalborg SK
001 Christina Størup1995(S)Pure PP
001 David M Nielsen1997(S)Københavns SK
001 Jonas VW Lundberg1983(S)Aalborg SK
001 Mathias M Jensen1996(S)Aalborg SK
001 Emil ES Nielsen2001(J)VK Kono
001 Marc O Schlichting1998(S)Roskilde AK
001 Emirhan Yilmaz2000(J)Hvidovre SF
001 Michael Madsen1998(S)Aalborg SK
001 Thor S Byrdal2000(J)Københavns SK
001 Sofie S Bengtson1997(S)SDU Styrkeløft
001 Lucas Bernardo Villinger1997(S)Tårnby SK
001 Danny C Huynh1999(J)Aalborg SK
001 Stephanie SH Fabrin1998(S)SDU Styrkeløft
001 Rasmus Skriver1994(S)Aarhus CF
001 Frederik W Jensen1996(S)Tårnby SK
001 Alexandur S Jacobsen1991(S)Target
001 Nicolai Bentzen1992(S)Sportscenter
001 Andrzej Dziezyc1986(S)Holstebro S
001 Mathias Jensen1994(S)Holstebro S
001 Rune G Amstrup1999(J)Aarhus SVK
001 Agnes Larsen1997(S)Sportshøjskolen
001 Martin F Madsen1998(S)Sportshøjskolen
001 Tobias K Lauridsen2002(J)AK Frem
001 Mikkel V Poulsen1974(M1)Københavns SK
001 Jesper Jensen1995(S)Pure PP
001 Frederik Foged1995(S)ER Powerlifting
001 Jonathan S Seest1989(S)Aarhus AK
001 Thomas T Jensen1990(S)Target
001 Lisbeth Eugenie1988(S)Roskilde AK
001 Julie Fisker1995(S)Thisted VF
001 Thea L Flyvbjerg1992(S)Aalborg SK
001 Katrine R Ehlers1990(S)Aarhus AK
001 Victoria K Nielsen2002(J)Rødby M
001 Josefine V Rasmussen1997(S)Aalborg SK
001 Aneliya Stamatova1990(S)Odense BBC
001 Oskar S Lund1998(S)Københavns SK
001 Martyna Mieleniewska1989(S)Aarhus AK
001 Kenneth Christensen1978(M1)Haderslev SK
001 Masih Mahmoodi1994(S)Aarhus AK
001 Mike V Byskov1991(S)Haderslev SK
001 Aiyu Liu1997(S)Københavns SK
001 Karolina Hansen1989(S)Københavns SK
001 Mikkel B Johansen1994(S)HG Styrkeløft
001 Peter Christensen1996(S)Aarhus AK
001 Jonas L Mosvang1992(S)HG Styrkeløft
001 Lars Mardov1966(M2)Rødby M
001 Søren Lund1989(S)Aarhus SVK
001 Jesper M Pedersen2000(J)Thisted VF
001 Michael Dagø1987(S)Aarhus AK
001 Stefan HE Petersen1992(S)HG Styrkeløft
001 Alexander Christensen1992(S)Aarhus AK
001 Alex Petersen1983(S)HG Styrkeløft
001 Jesper Jacobsen1995(S)Sportshøjskolen
001 Niklas Johansen1991(S)HG Styrkeløft
001 Erling Johansen1944(M4)HG Styrkeløft
001 Ditte LJ Pedersen1990(S)Odense BBC
001 Mads N Wigh1993(S)Sportshøjskolen
001 Thomas B Jensen1982(M1)AK Nordland
001 Mads Østergaard1995(S)Sportshøjskolen
001 Martin Jensen1992(S)Aarhus AK
001 Simon Jørgensen1993(S)HG Styrkeløft
001 Anders B Lyhne1991(S)Pure PP
001 Johannes Junge1989(S)AK Atlas
001 Jeppe S Benjaminsen1994(S)Aarhus SVK
001 Esben L Nysted2000(J)Thisted VF
001 Søren Hornbech1988(S)Horsens SK
001 Søren L Nielsen1993(S)Odense BBC
001 Peter Sikemsen1969(M2)Odense BBC
001 Kristian Wagner1993(S)Haderslev SK
001 Agge S Larsen1988(S)Odense BBC
001 Simon Espensen1999(J)Pure PP
001 Pernille B Bramsen1990(S)Pure PP
001 Louise Jensen1996(S)Haderslev SK
001 Samuel Martinez1993(S)Hvidovre SF
001 Mads L Axelsen1999(J)Hjørring SS
001 Asdet C Langthong1991(S)ER Powerlifting
001 Leo Smith1987(S)Aarhus AK
001 Jesper U Svaneborg1986(S)Aarhus AK
001 Malik Lennert1989(S)HG Styrkeløft
001 Rasmus P Østerby1989(S)Fyns SK
310.002 Caroline AS Skovlind1998(S)Norce
002 Line G Bornhuus1990(S)Hvidovre SF
002 Martin Tryk1992(S)Horsens SK
002 Anna K Haar1993(S)Københavns SK
002 Katrine Steenhard1985(S)Hvidovre SF
002 Ali Gønen1976(M1)SK Atlas
002 Oliver J Jürgensen1995(S)Haderslev SK
002 Ruben N Donde2001(J)Københavns SK
002 Thomas L Skovgaard1989(S)Aarhus SVK
002 Tobias Kokholm1991(S)Thisted VF
002 Thomas Schougaard1997(S)Aarhus AK
002 Amanda Damtoft1998(S)Københavns SK
002 Rasmus Jensen1973(M1)Roskilde AK
002 Jonathan Gelslev1990(S)Københavns SK
002 Benjamin M Stougaard1992(S)Holstebro S
002 Johannes Perret-gentil2002(J)Roskilde AK
002 Søren G Jellesen1996(S)Aalborg SK
002 Bjørn Sønnichsen1990(S)Aarhus AK
002 Dan Jespersen1985(S)Aarhus AK
002 Philip Munksgaard1989(S)Københavns SK
002 Kathrine Lybech1993(S)AK Frem
002 Mads K Lauridsen2002(J)Roskilde AK
002 Ronni B Christensen1995(S)Sportshøjskolen
002 Fillip O Andersen2000(J)Thisted VF
002 Dorthe Madsen1978(M1)Fyns SK
002 Stefanie Nielsen1992(S)Sportshøjskolen
002 Jakob Thorbjørnsen1998(S)Odense BBC
002 Michael K Jensen1980(M1)HG Styrkeløft
002 Daniel H Machado1998(S)Target
002 Nina Lieb1981(M1)Tårnby SK
002 Jens-Peter S Bjertrup1995(S)Aalborg SK
002 Steffen Golczyk1968(M2)Randers SM
002 Jørgen Grandjean-Thomsen1989(S)Thisted VF
002 Aske L Jernsen1993(S)Aarhus SVK
002 Erika M Andersen1991(S)Sportshøjskolen
002 Cindy N Poorisri1997(S)Københavns SK
002 Stine Boysen1983(S)Roskilde AK
002 Oliver MG Christensen1995(S)HG Styrkeløft
002 Nicolaj Jepsen1998(S)Haderslev SK
002 Linda Thomsen1990(S)Aarhus CF
002 Josefine M Seegert1998(S)Københavns SK
002 Sarah S Hugger1995(S)Københavns SK
002 Bo S Schmidt1992(S)Roskilde AK
002 Emil D Monberg1998(S)Horsens SK
002 Sune S Rytke1987(S)Aarhus AK
002 Kevin K Kragh1995(S)Hvidovre SF
002 Jesper Clausen1976(M1)Haderslev SK
002 Kristian B Nyholm1981(M1)Haderslev SK
002 Maria A Hansen1994(S)Roskilde AK
002 Kasper Hartvigsen1992(S)ER Powerlifting
002 Lærke S Carlsen1998(S)Pure PP
002 Isabel SR Nielsen1999(J)PO Esbjerg
002 Kim Frostholm1987(S)Roskilde AK
002 Michael Haxgart1995(S)Hvidovre SF
002 Snorre Jallbjørn1992(S)Ares
002 Ole Madsen1947(M4)SK Atlas
002 Christian S Duelund1985(S)Københavns SK
002 Mia Schjøtt Irving1998(S)Holstebro S
002 Keld B Ingerslev1966(M2)Aarhus AK
002 Rasmus P Ebbesen1995(S)Haderslev SK
002 Emil B Eriksen2001(J)Gudenådalens SK
002 Daniel A Michaelsen1996(S)Haderslev SK
002 Jakob Engel1999(J)Horsens SK
002 Rasmus Mogensen1998(S)Videbæk SK
002 Mikkel D Jensen1995(S)HG Styrkeløft
002 Mads V Sørensen1998(S)Hvidovre SF
002 Peter Wood1968(M2)Horsens SK
002 Mikkel Madsen1974(M1)Tårnby SK
002 Alexander Ø Gildberg2002(J)Haderslev SK
002 Rasmus Carlsen1996(S)PO Esbjerg
002 Sille Jacobsen1994(S)Aarhus SVK
002 Nancy Fadel1995(S)Thisted VF
002 Jonas B Pedersen1996(S)Sportshøjskolen
002 Christian H Hansen1996(S)Københavns SK
002 Kathja Sejer1989(S)Pure PP
002 Christian D Danielsen1994(S)Sportshøjskolen
002 Didde Hauch1997(S)AK Nordland
002 Victor Lahm2000(J)Zielkes FK
002 Natascha Søe1996(S)Aalborg SK
002 Per Frederiksen1988(S)Ares
002 Lasse Sommer1993(S)AK Frem
002 Per Berndorff1960(M3)Københavns SK
002 Olivia H Sørensen2003(J)Aalborg SK
002 Horst Diter1943(M4)Ares
002 Kenni Eliasen1989(S)Roskilde AK
002 Henrik Lund1981(M1)Ares
002 Lazar Kuburovic1992(S)Københavns SK
002 Peter Nielsen1995(S)Hydra SK
002 Karen T Andersen2000(J)Sportshøjskolen
002 Jesper H Hemmingsen1992(S)HG Styrkeløft
002 Julie M Nielsen1997(S)Thisted VF
002 Nick Jensen1986(S)Hvidovre SF
002 Lisa Hansen1994(S)Københavns SK
002 Christoffer Jensen1993(S)Horsens SK
002 Frederik S Haslund1992(S)ER Powerlifting
002 Charlie Tyrrestrup1989(S)Rødby M
002 Ronnie TP Schmücker1973(M1)Københavns SK
002 Maria B Sørensen1989(S)ER Powerlifting
002 Emma Holse1999(J)Rødby M
002 Christina Maron1993(S)Haderslev SK
002 Mikkel P Rothmann2003(J)Aalborg SK
002 Linette Willumsen1997(S)Thisted VF
002 Jacob K Sørensen2000(J)Sportshøjskolen
002 Per EV Alban1997(S)AK Frem
002 Dan Kristensen1969(M2)Thisted VF
002 Nicholaj Litchfield1993(S)Horsens SK
002 Patrick S Poulsen1994(S)Thisted VF
002 Michel T Due1998(S)Aarhus AK
002 Leon S Simonsen1992(S)Thisted VF
002 Mads K Christensen2003(J)Holstebro S
002 Morten V Pedersen1987(S)AK Jyden
002 Kim H Melander1991(S)HG Styrkeløft
002 Stefan Probst1987(S)Pure PP
002 Sigurd P Lindholm2000(J)Sportshøjskolen
002 Signe L Bisgaard2003(J)Gudenådalens SK
002 Eskild S Larsen1988(S)AK Nordland
002 Jannick J Egede2000(J)VK Kono
002 Anders KK Jensen1951(M4)Videbæk SK
002 Allan S Kornval1944(M4)Albertslund SF
002 Jonatan Gonge1992(S)Aarhus AK
002 Alexander Christensen2002(J)AK Nordland
002 Andreas Espensen1996(S)Pure PP
002 Tine Ø Nielsen1990(S)Aalborg SK
002 Kristian Lyng1994(S)Sportshøjskolen
002 Simon Donde1966(M2)Københavns SK
002 Rune B Bildtoft1992(S)Aarhus AK
002 Henning Stenkjær1947(M4)Teutonia
002 Katarina Thomsen1991(S)Sportshøjskolen
002 Vijith Arasaratnam2000(J)AK Frem
002 Alex L Dietz1999(J)Hjørring SS
002 Nanna M Møller1988(S)Sportshøjskolen
002 Victor Ø Kolvig2005(SJ)Rødby M
002 Sebastian P Holt1998(S)HG Styrkeløft
002 Lasse R Dietrichsen1988(S)Haderslev SK
002 Jeanette K Nørgaard1978(M1)ER Powerlifting
002 Andreas Due2005(SJ)Hvidovre SF
002 Andreas K-Jespersen1991(S)Hvidovre SF
002 Asbjørn EM Frellsen1994(S)Københavns SK
002 Daniel A Hall2003(J)Ares
002 Tinna Heiberg1995(S)Aarhus AK
002 Jesper B Mikkelsen1989(S)Sportshøjskolen
002 Daniel E Ussing1995(S)Pure PP
002 Tommy Rasmussen1946(M4)Rødby M
002 Asger V Jensen1999(J)Roskilde AK
002 Thomas K Bertelsen2004(SJ)AK Frem
455.003 Marc B Sørensen1995(S)Hydra SK
003 Michael Herrmann1988(S)Horsens SK
003 Simone AL Hansen1995(S)Roskilde AK
003 Søren A Nielsen1983(S)AK Jyden
003 Mie Jungclaus1999(J)Holstebro S
003 Sebastian Sabroe1996(S)Aarhus AK
003 Sofie J Lanng1997(S)Hydra SK
003 Benjamin B Macintyre2005(SJ)AK Nordland
003 Shiella Sørensen1988(S)Hvidovre SF
003 Jakob S Rasmussen1995(S)Aarhus SVK
003 Janus Jespersen2003(J)Ares
003 Mads P Jensen1992(S)Hvidovre SF
003 Emil Mikkelsen1993(S)Haderslev SK
003 Jeanette H Sørensen1994(S)Aarhus AK
003 Peter L Bæk1997(S)Hydra SK
003 Nicklas Levinsen1980(M1)Københavns SK
003 Karsten Lyngbeck1991(S)Odense BBC
003 Martin Dahm1978(M1)AK Nordland
003 Marc Pedersen1994(S)Roskilde AK
003 Sofie B Boye2001(J)Gudenådalens SK
003 Katja V Kronborg1993(S)Heden
003 Morten O Nielsen1998(S)Horsens SK
003 Mathias Kloch1995(S)VK Kono
003 Niklas S Jepsen2003(J)Haderslev SK
003 Alexander H Madsen1998(S)SDU Styrkeløft
003 Andreas Klug1984(S)Pure PP
003 Jonas K Larsen1990(S)Fyns SK
003 Tina Lund-lassen1989(S)Tårnby SK
003 Ida Bøtker1997(S)Københavns SK
003 Marcus Kruse1999(J)Ebeltoft SK
003 Jeppe F Balsby1986(S)Aarhus AK
003 Frederik Sibtsen1999(J)Fyns SK
003 Emil Edsen-Johansen1993(S)Hvidovre SF
003 Mathias F Rasmussen1996(S)Sportshøjskolen
003 Sofie MN Mønsted1990(S)Haderslev SK
003 Niels C Dall1994(S)Haderslev SK
003 Christian Bak1991(S)Aarhus AK
003 Emil B Jensen1994(S)Aalborg SK
003 Emil R Kjær1994(S)Aarhus SVK
003 Jesper E Overgaard1974(M1)Aalborg SK
003 Jonas H Beck1994(S)SK Atlas
003 Keld Petersen1954(M3)Teutonia
003 Cornelia S Storm1980(M1)Tårnby SK
003 Jacob Kjellberg1975(M1)AK Frem
003 Jesper Smidt1973(M1)AK Frem
003 Rikke K Christensen1991(S)Hvidovre SF
003 Anton S Egholm1996(S)Aalborg SK
003 John Lukassen1961(M3)Gudenådalens SK
003 Lotte Ditlev1992(S)Aarhus AK
003 Henrik Sørensen1973(M1)Gudenådalens SK
003 Bernodus B Snorrason1996(S)Thisted VF
003 Svend Bradtberg1962(M3)Ares
003 Henriette V Nielsen1977(M1)Pure PP
003 Laura E Lillelund1997(S)Aarhus SVK
003 Lars H Jensen1955(M3)Tårnby SK
003 Jørgen Nielsen1963(M2)Tårnby SK
003 Steffen Holm1978(M1)Tårnby SK
003 Stefan M Andersen1987(S)Odense BBC
003 Ricko B Henne1986(S)Haderslev SK
003 Tobias H Jensen1994(S)Københavns SK
003 Kristian A Fisker1995(S)Odense BBC
003 Michel V Eijgen1976(M1)AK Frem
003 Jonas Bartholdi1998(S)Herkules
003 Kristinn Arnason1986(S)Thisted VF
003 Linus B Nikolajsen2000(J)Ares
003 Jeppe Miksa2003(J)Ares
003 Nicolai B Kriegbaum1996(S)Roskilde AK
003 Michael Nørlev1978(M1)Hjørring SS
003 Dat Nguyen2002(J)Gudenådalens SK
003 Luchas SE Karlson2004(SJ)AK Frem
003 Tommy Hansen1988(S)Haderslev SK
003 Sune Bak1974(M1)Hvidovre SF
003 Carsten F Nielsen1983(S)Hvidovre SF
003 Martin Mygind1991(S)Hvidovre SF
003 Stine Greendahl1999(J)Haderslev SK
003 Mathilde M Pedersen1998(S)Thisted VF
003 Mia Toft2000(J)WL 8600
003 Stefan Hannibal1985(S)Københavns SK
003 Anders E Stilbo1996(S)Hvidovre SF
003 Oliver H Skaalum2004(SJ)HG Styrkeløft
003 Andreas Houmark1999(J)Thisted VF
003 Mia T Kastrup1999(J)Horsens SK
003 Benjamin LT Mogensen1996(S)Ebeltoft SK
003 Jonas Engelund1989(S)Videbæk SK
003 Mike Fregerslev1994(S)AK Nordland
003 Mike Adelholm1994(S)Pure PP
003 Jonathan B Kristensen1998(S)Thisted VF
003 Frederik OT Mogensen1994(S)Sportshøjskolen
003 Kasper Pørksen1988(S)Rødby M
544.004 Camilla V Havsteen1994(S)Odense BBC
004 Max T Jeppesen1996(S)ER Powerlifting
004 Morten L Jensen1993(S)ER Powerlifting
004 Lene Wollesen1995(S)Pure PP
004 Thomas H Jørgensen1994(S)Norce
004 Sebastian N Lassen1991(S)Aarhus SVK
004 Frederik F Tolberg1998(S)Zielkes FK
004 Sebine CM Nielsen1999(J)Liftrs S
004 Peter Sørensen1994(S)Aarhus SVK
004 Sune A Frederiksen1977(M1)Hjørring SS
004 Stefan S Mikkelsen1991(S)AK Atlas
004 Magnus E Jensen1989(S)Aarhus AK
004 Marie LS Veigert1995(S)Aarhus AK
004 Tobias Hangel1992(S)Haderslev SK
004 Adam E Karsø2000(J)Aarhus SVK
004 Martin Wilkens1999(J)Haderslev SK
004 Kathrine H Dahl1994(S)Thisted VF
004 Thomas Ebdrup1988(S)Haderslev SK
004 Mathilde Østergaard1994(S)Holstebro S
004 Peter I Jensen-Smidt2002(J)Gudenådalens SK
004 Mette Majgaard1995(S)Odense BBC
004 Anna S Rye1996(S)Horsens SK
004 Andreas Rasmussen1986(S)Københavns SK
004 Christopher S Simonsen1996(S)Hvidovre SF
004 Benjamin Poulsen1997(S)Tårnby SK
004 Rasmus G Nørskov1996(S)Aarhus AK
004 Jacob K Heise2003(J)Thisted VF
004 Stephan Knudsen1994(S)Pure PP
004 Jonas J Pedersen1998(S)Sportscenter
004 Sara E Andreassen1993(S)Aarhus AK
004 Jesper B Jensen1990(S)Videbæk SK
004 Mads Pedersen1989(S)Gudenådalens SK
004 Lærke Vad1985(S)AK Nordland
004 Michael C Sibul1990(S)Tårnby SK
004 Kristoffer Iversen1990(S)Aalborg SK
004 Emil I Fuglsang1992(S)SK Atlas
004 Kevin Lousen1993(S)Aarhus AK
004 Henrik Schougaard1966(M2)Aarhus AK
004 Martin B Thomsen2002(J)AK Jyden
004 Christina V Møller1987(S)AK Nordland
004 Thomas H Meldgaard1992(S)AK Frem
004 Troels Mouritzen1996(S)Aarhus P
004 Nikolai Melph1991(S)Sportshøjskolen
004 Jens K Jakobsen1993(S)Aarhus SVK
004 Lukas Moesgaard1994(S)Ares
004 Frederik T Nordberg1994(S)Pure PP
004 Anna T Ruspini1994(S)Liftrs S
591.005 Jeppe P Rosenørn1991(S)Aalborg SK
005 Jonas Møll1989(S)Aalborg SK
005 Bo Jensen1967(M2)Aarhus AK
005 Emil Therkelsen1983(S)Københavns SK
005 Clara H Barsøe1994(S)Roskilde AK
005 Rene F Hedegaard1990(S)Horsens SK
005 Simon Buchwald1989(S)AK Atlas
005 Marcus Kruhøffer2000(J)AK Atlas
005 Tim Lassen1984(S)Herkules
005 Christian Cederquist1993(S)Tårnby SK
005 Tanja Rasmussen1972(M2)Horsens SK
005 Charlotte EM Kristensen1994(S)Aarhus SVK
005 Frederik M Christensen1995(S)Thisted VF
005 Henrik Kamper1967(M2)Rødby M
005 Kathrine J Forsberg1996(S)Horsens SK
005 Sebastian H Sørensen1998(S)Sportshøjskolen
005 Lars Merring-Mikkelsen1996(S)Aalborg SK
005 Henning G Thorsen1959(M3)Videbæk SK
005 Lasse Johansen1994(S)Sportshøjskolen
005 Gert F Karlson1966(M2)AK Frem
005 Daniel M Heinrichsen1993(S)Hvidovre SF
005 Mikkel Nehlsen Sørensen1998(S)Haderslev SK
005 Andreas Evald1992(S)Odense BBC
005 Kasper Sørensen1994(S)Aarhus AK
005 Nynne Bjerg1987(S)Videbæk SK
005 Andreas Sørensen1990(S)Target
005 Jakob K Brinkmann1991(S)Fyns SK
005 Naja F Pedersen1998(S)Sportshøjskolen
005 Rasmus Bergholt1989(S)Norce
005 Johan S Madsen1988(S)Københavns SK
005 Jonas Mølvig1998(S)Tårnby SK
005 Simon B Hansen2001(J)Fyns SK
623.006 Jens JL Jørgensen1995(S)Aalborg SK
006 Anders S Ki1982(M1)Videbæk SK
006 Dannie Kyllingsbæk1989(S)Thisted VF
006 Astrid B Nielsen1993(S)Sportshøjskolen
006 Rasmus H Winther1996(S)Københavns SK
006 Daniel KB Fischer1995(S)Sportshøjskolen
006 Allan Fuglsang1950(M4)SK Atlas
006 Ulla Nancy1964(M2)HG Styrkeløft
006 Maria K Jensen1985(S)Aarhus AK
006 Annette Pedersen1968(M2)Sportshøjskolen
006 Rasmus Fleinert1986(S)Roskilde AK
006 Lisette I Hansen1989(S)Target
006 Silvan Popovic1976(M1)Københavns SK
006 Joakim L Bilyk1999(J)Roskilde AK
006 Philip K Nickel2001(J)Ares
006 Charlotte Esbjørn1968(M2)Target
006 Marcus Boesen1999(J)Thisted VF
006 Magnus H Hedegård2004(SJ)Rødby M
006 Jukka Rysgaard1991(S)Thisted VF
006 Sebastian VK Zoega1994(S)Københavns SK
006 Annette S Hansen1997(S)Odense BBC
644.007 Louise K Madsen1993(S)Odense BBC
007 Jonathan A Arnesen1991(S)Københavns SK
007 Anne Skaalum1979(M1)HG Styrkeløft
007 Bo Eriksen1974(M1)Odense BBC
007 Tobias H Juul2002(J)Gudenådalens SK
007 Victoria BI Isaksen1998(S)Haderslev SK
007 Elias L Madsen1996(S)Københavns SK
007 Jens Jepsen1970(M2)Tårnby SK
007 Cecilie BE Rasmussen1995(S)Roskilde AK
007 Rasmus Thøgersen1984(S)Zielkes FK
007 Henning Frost Meyhoff1993(S)Pure PP
007 Ditte F Hansen1984(S)Gudenådalens SK
007 Danni Iversen1987(S)Horsens SK
007 Stephan Vorup1973(M1)Thisted VF
007 Kent T Flåten1979(M1)Københavns SK
007 Tanja S Olsen1990(S)Københavns SK
007 Martin S Nielsen1994(S)AK Frem
007 Alex G Thorsen1990(S)AK Frem
007 Lars Mogensen1996(S)Videbæk SK
007 Rasmus L Jørgensen1994(S)Hvidovre SF
007 Ole S Borup1995(S)Hvidovre SF
665.008 Bo H Jensen1986(S)Herkules
008 John Terragni1947(M4)Aalborg SK
008 Thomas Skov1971(M2)Rødby M
008 Daniel Christensen1980(M1)Aalborg SK
008 Channe Hviid1994(S)Odense BBC
008 Elias Pedersen2000(J)HG Styrkeløft
008 Maja Bonde1993(S)Aarhus AK
008 Kasper Martinussen1996(S)Haderslev SK
008 Casper Futtrup1989(S)Thisted VF
008 Pernille Lindstrøm1988(S)Sportshøjskolen
008 Simon B Rasmussen1999(J)Horsens SK
008 Mads Lehmann Broe1996(S)Sportshøjskolen
008 Rasmus D Hansen1994(S)Sportshøjskolen
008 Marie L Kalmejer2004(SJ)Horsens SK
008 Sune Bang1977(M1)Aarhus AK
680.009 Jørgen Rasmussen1973(M1)Horsens SK
009 Annika Bell1997(S)Liftrs S
009 Martin Faber1982(M1)AK Frem
009 Marc Møgelbjerg1975(M1)Gudenådalens SK
009 Caroline Stougaard1991(S)Aalborg SK
009 Bjørn Frederiksen1979(M1)Hjørring SS
009 Emma M Badalyan1993(S)Ares
009 Bertram Vorm2001(J)HG Styrkeløft
009 Joakim Jørgensen1994(S)Roskilde AK
009 Oda J Jensen1996(S)Aalborg SK
009 Jesper Mogensen1969(M2)Videbæk SK
691.0010 Jane Aaberg1981(M1)Horsens SK
0010 Morten Rasmussen1978(M1)Tårnby SK
0010 Morten F Hansen1993(S)Target
0010 Matti Christensen1995(S)Thisted VF
0010 Martin Brix1977(M1)Aalborg SK
0010 Katja Jørgensen1988(S)Sportshøjskolen
0010 Jens P Smalbro1994(S)Hjørring SS
0010 Sarah K Kjeldsen1997(S)Aarhus AK
0010 Anne Karlsen1992(S)AK Frem
700.0011 Erik Rasmussen1962(M3)ER Powerlifting
0011 Thomas N Hansen1975(M1)Københavns SK
702.0012 Maren M Bielefeldt1999(J)Holstebro S
0012 Annemia Pretzmann1992(S)Aarhus AK
0012 Rebekka R Andersen1996(S)Aalborg SK
0012 Peter Hansen1962(M3)Københavns SK
0012 Lasse Justesen2000(J)Gudenådalens SK
707.0013 Amalie Larsson1992(S)Københavns SK
0013 Trine Ø Bagger1986(S)Aalborg SK
709.0016 Nicki Lentz1992(S)Sportshøjskolen
0016 Benjamin F Andersen2001(J)Thisted VF
0016 Kathrine H Bak1981(M1)Tårnby SK
712.0017 Lise Frederiksen1982(M1)Hjørring SS
713.0022 Kim D Hansen1971(M2)Tårnby SK




Link til denne side
::
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function show_powerliftingdb_links() in /var/www/styrke.dk/public_html/scripts/bommer.php:250 Stack trace: #0 /var/www/styrke.dk/public_html/func.php(252): include() #1 /var/www/styrke.dk/public_html/func.php(219): content->includeContent() #2 /var/www/styrke.dk/public_html/index.php(218): content->show() #3 {main} thrown in /var/www/styrke.dk/public_html/scripts/bommer.php on line 250